Saw™:The Video Game

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
یه نکته جالب تو این بازی اچیومنت های راحت اون است .من فقط 10 دقیقه اول بازی را بازی کردم 100 تا اچیومنت گرفتم .بازی خیلی شبیه silent hill homecoming است.

ArashFisher

کاربر سایت
Jul 22, 2007
151
نام
آرش
سلام دوستان من یه جا گیر کردم یه کمکی بکنید؟
من اونجایی که یه اتاق پر آب هست و بررقت می گیره....کلی رمز رو دیوارهست ...رمزشو چجوری پیدا کنم؟؟
ممنون

ariashop.ir

کاربر سایت
Dec 6, 2007
248
بازی جالبیه مثل همه فیلماش ولی خوب اعصاب می خواد . فیلم اره 6 هم چند روز دیگه اکران میشه و جالبه هم بازیش رو کنید هم فیلم جدید رو ببینید

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
دوستان بازی سخته؟!
ببخشید نسخه P30 کی ریلیز میشه؟!(میدونم جای سوالم اینجا نبود!ولی به هر حال ببخشید)

bahramsony2006

کاربر سایت
Dec 24, 2006
215
نام
بهرام فرخی زاده
باسلام
من توی مرحله 9-3 گیر کردم !
همون جایی که بمب زمانی داره واز یک سوراخ رمز 838 رو می بینی
ودر آخر رمز رو که وارد می کنی یه در دیگه هست که کلید میخواد
کلیدش کجاست ؟
ممنون !:cheesygri

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان لطفا یکی کمک کنه من اونجایی گیر کردم که باید زهر و پادزهر رو میکس کنیم.قسمت دومش که دوتا دوتاست رو نمیدونم باید چیکار کنم.
یکی کمک کنه...........

mehdi-p2000

کاربر سایت
Nov 2, 2009
5
نام
مهدی
سلام دوستان من یه جا گیر کردم یه کمکی بکنید؟
من اونجایی که یه اتاق پر آب هست و بررقت می گیره....کلی رمز رو دیوارهست ...رمزشو چجوری پیدا کنم؟؟
ممنون

باسلام
من توی مرحله 9-3 گیر کردم !
همون جایی که بمب زمانی داره واز یک سوراخ رمز 838 رو می بینی
ودر آخر رمز رو که وارد می کنی یه در دیگه هست که کلید میخواد
کلیدش کجاست ؟
ممنون !:cheesygri

دوستان لطفا یکی کمک کنه من اونجایی گیر کردم که باید زهر و پادزهر رو میکس کنیم.قسمت دومش که دوتا دوتاست رو نمیدونم باید چیکار کنم.
یکی کمک کنه...........

اون اتاقی که پر از آب هست باید بری روی اون عکس پازلی که گوشه هستش وایسی ورمز رو ببینی البته رمز رو چند تا دیوار هست یه خورده تکونش بدی درست میشه

شما رمز 838 در رو که وارد کردی برو تو اتاق و پشت کمد قایم شو بعد از ترکیدن بمب یه راه باز میشه

اون جایی که باید پاد زهر رو تزریق کنی باید حواست جمع باشه که اون اهرم به کدوم طرف میچرخه این دیگه بستگی به انتخاب پادزهر داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر