بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
کریس و جیل هست ولی دیگه فکر نکنم وارد میدان بشه بیشتر نقش هدایتگری داره با توجه به اینکه سنش میره بالا و تجربش زیادتر میشه.
احتمالا در نسخه ئ7 شخصیتهای جدید در پیش رو هست
با وجود اطمینانی که از حضور جیک، شری، کرس و لیان و ایدا دارم، بعید میدونم مثل 6 شلوغ باشه و بیشتر از اینها پیش رو باشه. شاید کلیر و جیل نقش کم رنگی داشته باشن اما کپکام تجربه ی راکون یونین رو داره و بعید میدونم تکرار کنه.

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
برای تکمیل داستان ایدا، حضور لیان الزامیه. پس هر دو حضور دارن.
کل 6 به نوعی معرفی جیک وسکر بود و حتی در سینماتیک پایانی کل سناریوها، باز شاهد جیک بودیم. ادامه داستان اصلی تو دست جیک قرار داره.
یک چشمه از تأثیر G-Virus در بدن شری دیده شد و این‌که پارتنر جیک بود و روابط خوبی بین‌شون ایجاد شد، حضورش رو در هفت قطعی می‌کنه.
هیچ خبر موثقی در رابطه با عدم حضور کرس نیومده و من از حضور بنیادی‌ترین کاراکتر سری در آخرین نسخه‌ی اون اطمینان مخض دارم.

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
از
اون ملاک ترس رو گفتم بیشتر به جو و دشمن ها و محیط برمیگرده :D حالا چون یه سری ملت نوب جنبه ی ترس نداشتن اون جو همیشگی حذف شده که همون یه مقدار کار رو خراب کرده و گرنه بازی هم بازی خوبی بود هم RE :D
چه جوری میشه بازی شاهکار باشه ، سازندشم همون باشه ولی بازی RE نباشه :D اصن داریم ؟ :D بازی فقط یه مقدار مشکل جو و فضا سازی داشت و گرنه همه چیزش تکمیل بود :D
احسان جان یه مثال میزنم.
همونطور که میدونی مدتی قرار بود DMC به جای. RE4 عرضه بشه.
ما میدونیم که شماره اول DMC هنوزم تو تاریخ نظیر نداره و هنوزم بهترین تو سری هست.
اما اگه به نام RE4 عرضه میشد چی؟
قطعا به این موفقیت نمیرسید اگه با اسم RE عرضه میشد و متای 91 نمیگرفت.
همونطور که خیلی ها دوست داشتن که RE 6 رو با یه اسم دیگه بازیش کنن. :-&:-&
اهمیتی نداره که میکامی بسازتش اهمیتش تو اینه که RE باشه همونطور که RE2 که کامیا ساخت هنوزم به اعتقاد خیلی ها بهترین RE هست.

MH_FashisT

کاربر سایت
Jul 15, 2011
65
دو تا از بهترین تیمای تمام بازیا (RE3 RE2)

پارسال بهار دسته جمعی اینا رفته بودن زیارت :D !
5v8kkfo6rdqkxvw2t9j1.jpg

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
از
احسان جان یه مثال میزنم.
همونطور که میدونی مدتی قرار بود DMC به جای. RE4 عرضه بشه.
ما میدونیم که شماره اول DMC هنوزم تو تاریخ نظیر نداره و هنوزم بهترین تو سری هست.
اما اگه به نام RE4 عرضه میشد چی؟
قطعا به این موفقیت نمیرسید اگه با اسم RE عرضه میشد و متای 91 نمیگرفت.
همونطور که خیلی ها دوست داشتن که RE 6 رو با یه اسم دیگه بازیش کنن. :-&:-&
اهمیتی نداره که میکامی بسازتش اهمیتش تو اینه که RE باشه همونطور که RE2 که کامیا ساخت هنوزم به اعتقاد خیلی ها بهترین RE هست.

الان همه آرزوشونه اون رزیدنت اویل 4 بتا رو کپکام دوباره بازیسازی کنه! خودمم یکی از همونا!

Leon-c

کاربر سایت
Aug 19, 2013
226
نام
معین
برای تکمیل داستان ایدا، حضور لیان الزامیه. پس هر دو حضور دارن.
کل 6 به نوعی معرفی جیک وسکر بود و حتی در سینماتیک پایانی کل سناریوها، باز شاهد جیک بودیم. ادامه داستان اصلی تو دست جیک قرار داره.
یک چشمه از تأثیر G-Virus در بدن شری دیده شد و این‌که پارتنر جیک بود و روابط خوبی بین‌شون ایجاد شد، حضورش رو در هفت قطعی می‌کنه.
هیچ خبر موثقی در رابطه با عدم حضور کرس نیومده و من از حضور بنیادی‌ترین کاراکتر سری در آخرین نسخه‌ی اون اطمینان مخض دارم.

منظورت re7 هست؟
اره توی 7 کریس و جیل باید باشن چون از نسخه 5 به بعد از جیل هیچ خبری نداریم ولی حرف من در مورد رولیشنز 2 بود

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
تو دیجنریشن کریس نبود لیان بود. کریس تو رزیدنت ایول 7 برمیگرده.
باو میدونیم:d
لیان و کلر و انجلا و افراد ترایسل و 7 سال از واقعه راکون گذشته بود
یه چیز دیگه میخواستم بگم یه چیز دیگه برداشت شد:d

کرس قطعا در نسخه ی 7 حضور داره.
با اینکه خبرش تایید نشده ولی بازم یه جورایی مطمئنم کریس و جیلدر سری 7 حضور دارن

احتمالا میسپارش به لیان! لیان یه جوری پاش باز میشه! میشا به نکته ی خوبی هم اشاره کرد، رابطه ی بری و لیان توی گیدن! البته نمیدونم کی دختر بری رو نجات داده بود!
این احتمالش زیاده
اما فکرکنم لیان بیشتر نقش راهنما رو داره

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
احتمالا میسپارش به لیان! لیان یه جوری پاش باز میشه! میشا به نکته ی خوبی هم اشاره کرد، رابطه ی بری و لیان توی گیدن! البته نمیدونم کی دختر بری رو نجات داده بود!
خواهش میکنم :d
بچه ها دو تا مورد :d اول اینکه کسی نمیدونه این resident evil : gaiden را چجوری میشه گیر آورد. من هر چقدر گشتم نتونستم برا pc دل کنم :|

مورد بعدی :> میگم شاید تو این شماره از steve هم خبری بشه :d چون توی کد ورونیکا استیو و کلیر داستاناشون به هم ربط پیدا کرد دیگه :d

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
بچه ها دو تا مورد :d اول اینکه کسی نمیدونه این resident evil : gaiden را چجوری میشه گیر آورد. من هر چقدر گشتم نتونستم برا pc دل کنم :|

مورد بعدی :> میگم شاید تو این شماره از steve هم خبری بشه :d چون توی کد ورونیکا استیو و کلیر داستاناشون به هم ربط پیدا کرد دیگه :d

gaiden واسه کنسول دستی gameboy هستش ... رو PC وجود نداره با شبیه ساز میتونی پلی کنی
اینم لینک شبیه ساز و بازی

Your Download is Starting - CoolROM.com
The Emulator Zone - Visual Boy Advance

Leon-c

کاربر سایت
Aug 19, 2013
226
نام
معین

شاید خبری از استیو بشه.ولی کپکام نباید اونو علنی کنه (البته اگه عقلش کار کنه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر