بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
سلام!
آقا دمت گرم تاپیک مفید و سرگرم کننده ای داری...
سلام من هم به شما:love:
به یاری خدا قصد دارم تا یک Resident Evil Enclopedya البته به زبان فارسی در اینجا ثبت کنم.;)
از حمایت های شما هم سپاسگذارم.;)

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
سلام
احد جان واقعا کارت عالیه. خیلی وقت بود که کسی برای اینطور کارا وقت نمیذاشت. واقعا خسته نباشید.
امیدوارم منو درک کنی. چیزی که میگم فقط برای اینه که این تاپیک فوق العاده واقعا بی نقص بشه. بعضی جاها اشکالات تایپی هست که یخورده اذیت میکنه. اگه یه بازنگری کنی خیلی عالی میشه. امیدوارم حرفم رو به حساب دوست داشتن تاپیک بذاری و نه ملا لغتی بازی.
بازم ممنون. فوق العاده‌ای;)

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
سلام
احد جان واقعا کارت عالیه. خیلی وقت بود که کسی برای اینطور کارا وقت نمیذاشت. واقعا خسته نباشید.
امیدوارم منو درک کنی. چیزی که میگم فقط برای اینه که این تاپیک فوق العاده واقعا بی نقص بشه. بعضی جاها اشکالات تایپی هست که یخورده اذیت میکنه. اگه یه بازنگری کنی خیلی عالی میشه. امیدوارم حرفم رو به حساب دوست داشتن تاپیک بذاری و نه ملا لغتی بازی.
بازم ممنون. فوق العاده‌ای;)
حل شد;)
دوستانی که به این تاپیک مراجعه میکنن توجه داشته باشند که اسم تاپیک با عوض شدن موضوع تغییر میکنه. البته ابن کار با همکاری pandora tomorrow عزیز انجام میشه.

آخرین ویرایش:

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
I get alot of fun with you (خیلی باهات حال میکنم)
فقط ایرادشون قاطی پاتی بودنشونه البته یه کم
منتظر pdf هستیم
راستی به نظرت بهتر نیست به ترتیب از اویل0 شروع کنی وماجرارو chapter به chapter وکاراکتر به کاراکتر توضیح بدی؟

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
I get alot of fun with you (خیلی باهات حال میکنم)
فقط ایرادشون قاطی پاتی بودنشونه البته یه کم
منتظر pdf هستیم
راستی به نظرت بهتر نیست به ترتیب از اویل0 شروع کنی وماجرارو chapter به chapter وکاراکتر به کاراکتر توضیح بدی؟
ابتدا میخوام مطالب اصلی گفته شه. واسه همین به ترتیب بازی نمیرم جلو.

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
آقا این تاپیک 1.5 مرده اگه مرده یه سری چیت برای اویل 2 بده ردش کنم اصلا حال ندارم
راستی حجم اویل3 چقدره؟(برا پی سی)
در اخر هم دمت گرم
آقا یه چیزا بیا یا این دوست عزیز ashkanhsj مزاکره کن اطلا عات نسخه های 1.5 و3.5 رو هم بنویس(همچنین تمام نسخ کنسل شده)
اقا یه عکس از صورت هانک بدون ماسک بزاری ممنون میشم.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
آقا این تاپیک 1.5 مرده اگه مرده یه سری چیت برای اویل 2 بده ردش کنم اصلا حال ندارم
راستی حجم اویل3 چقدره؟(برا پی سی)
در اخر هم دمت گرم
آقا یه چیزا بیا یا این دوست عزیز ashkanhsj مزاکره کن اطلا عات نسخه های 1.5 و3.5 رو هم بنویس(همچنین تمام نسخ کنسل شده)
اقا یه عکس از صورت هانک بدون ماسک بزاری ممنون میشم.

من اینجا به داستان بازی میپردازم.
برای چیت به بخش کدهای تقلب مراجعه کنین.
حجم RE3 در حدود 500 مگ هست. البته اگه اشتباه نکنم.
RE 1.5 و 3.5 کنسل شده هستند و دوست ندارم به اینها پرداخته بشه. شاید تا حدودی به شخصیت الیزا واکر هم پرداختم.

اینم هانک

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
ایول با هانک حال کردم اما من صورت اون رو با موهای زرد و یه قیافه ی کمی متفاوت توی re outbreak file#2 دیدم این عکسه فرق داره .(قصد وقت تلف کردن نبود می خواستم صورتشو با جرئیات ببینم)
من به کل بروبچ اویل باز outbreak رو پیشنهاد میکنم چون چیزه جالب توش زیاد داره مثلا یه کاراکتر به اسم miguel (یا همچین چیزی) داره که یه زخم مثل زخمی که کراوزر رو صورت لیان میندازه داره.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
بله به دو شکل با ماسک و بدون ماسک بود !
RE : Outbreak ایده های زیادی داشت و مورد پسند من هم بود.

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
بابا ترکوندیا....
Ahad جان ممنون با بابت مطلبت.
هنوز وقت نکردم همش رو بخونم:cheesygri

خواهش ;)

به خاطر استقبال بالا و فشار بالا جهت معرفی شخصیت ها , مطلب بعدیم رو تغییر دادم. اما دوباره بعد از این برمیگردم سر استارز :biggrin1:

مطلب بعدی بیوگرافی کامل یکی از شخصیت های Resident Evil 2 خواهد بود.

جهت اطلاع میگم که یکی از شخصیت های
Leon S Kennedy - Claire Redifeid - Chrise Redfield - Ada Wong - William Birkin - Annete Birkin - Shervy Birkin -Brian Irons - Hunk - Ben Bertolucci -Brad Vickers و یا Marvin Branagh خواهد بود. :biggrin1:

نمیگم تا سورپرایز بشین :biggrin1:

سوال نکنین:biggrin1: حدسم نزنید:biggrin1:

آخرین ویرایش:

amirhkk

کاربر سایت
Aug 6, 2008
251
واقعا جالبه من کشته مرده re و داستان باحالشم نمی دونی این مطالبت چه خاطراتی رو برام تداعی کرده
خیلی خیلی ممنونتم و دستت درد نکنه و حتما ادامه که بی صبرانه منتظرم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر