بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
بنام خدا

همون طور که وعده داده بودم گزارش Ada رو در ادامه ی تاپیکم قرار میدم . تقدیم به همه ی دوستانم

Ada's Report--- Part I

تنها دلیلی که من این ماموریت رو قبول کردم , این بود که به هدف خودم نزدیکتر بشم. واسم مهم نیست که چه اتفاقی قراره بیوفته. نمیتونم اجازه بدم تا کسی از اون سر در بیاره. البته پنهانی کار کردن استیل من نیست. من باید خودم رو به اون نشون بدم و همزمان با اون کار بهش نصیحتی بکنم. این بیشترین چیزی هست که میدونم.
آیین Osmund Saddler به اسم Los Illuminados شناخته شده است.اونها نوعی موجود انگلی رو احیا کردن که به اون لاس پلاگاس میگن. این همه ی اون چیزیه که سازمان از اون میدونه , هر چند که فعالیتهای مخفی اونها نیازمند بررسی بیشتره. خانوادهی Salazar تونستن در طی چند نسل کنتر اون انگل رو در دست بگیرن.
فرضیه ی سازمان این هست که تعدادی امواج صوتی که فقط توسط همون انگلها قابل دریافت هستن برای کنترل اونها استفاده میشه.این با بررسی یک نمونه بافت بازیابی شده ی خودمان استنباط شد. به نظر میرسه که یک بافتی جاسازی شده تا بوسیله ی اون امواج صوتی قابل درک باشه.
من چیروان اون آیین رو دیدم که در حال حمل چندین عصا بودن. این خیلی برام تعجب آور هست اگه اون عصا ها بتونن امواج ر, منتشر کنن. البته این فرضیه ای بیش نیست.
سازمان نمونه ی انگل ها رو میخواد تا این فرضیه رو تاییر یا رد کنه و این همون هدف اصلی مامورت منه تا بتونم وفاداریم رو به سازمان ثابت کنم. اولین حرکت این بازی شروع شده است.
دیگه راه برگشتی نیسه.

قسمت دوم گزارش رو بعد از افطار میذلرم.

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
دوستان در ادامه ی تاپیک قصد دارم شخصیت های Resident Evil رو معرفی کنم.
نظر بدین.
البته بعد ار Ada's Report
این رو هم بگم که این معرفی شخصیت محدود به وسکر و جیل و ... غیره نمیشه.
همه ی شخصیت هایی که در بازی دیده شدن رو معرفی میکنم. اونم نه در حد 1-2 سطر
واسه قرار دادن این مطالب نیازمند حمایت شما هستم.:biggrin1:
پس از دادن نظر دریغ نکنین.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
Ada's Report--- Part II
از بین افرادی که به نوعی درگیر این قضیه بودن , لوئیس سرا کمترین درگیری رو داره.اون برای هیچ سازمانی کار نمیکنه و ترجیح میده تنها باشه. این من بودم که اهمیت اون رو واسه سازمان روشن کردم. چون ازش حوشم میومد . وقتی برای اولین بار باهاش بودم , گذشته اش احساساتش رو بروز داد.
این یک خوش شانسی بود که من موفق شدم جلوی ایمیلی رو که اون برای کمک فرستاده بود , بگیرم.به نظر میرسه که اون به پلیس اعتماد نداره , چون که اون ایمیل رو واسه یکی از دوستای قدیمی هم دانشکده ایش فرستاده بود. حتما فکر میکنه که دوستش زنده هست.در هر حال , این چگونگی پیدا کردن اون توسط من بود.
ظاهرا اون زمانی که روی Las Plagas تحقیق میکرده مطالعاتش رو به سمت فرقه هدایت کرده. اون دانشمند با استعدادیه. اون یک دسته اطلاعات رو جمع آوری کرد و سپس اونها رو در کنار هم قرار داد.. این میتونه دلیل این باشه که چرا Sadlar اون رو استخدام کرده. این خیلی بد هست که کنجکاوی Seras موجب بدگمانی سدلر به اون شده.
وقتی بهش گفتم که من کی هستم , عملا از من خواست که ازش محافظت کنم.اون به محافظت احتیاج داشت. به من میگفت که من هیچ علاقه ای به لاس پلاگاس و این فرقه ی احقانه ندارم. من بدنبال صلح و آرامش هستم. من بهش دستور دادم تا یک نمونه ی اصلی واسم بیارهو نمونه ای که واسه ی مدرک بود.
به نظر میرسه که اون از معدود افرادی هست که سدلر بهش اعتماد داره. از رده خارج کردن اون و بدست آوردن نمونه واسم کار سختی نیست. من شک دارم که فرقه از فرار اون خوشحال بشن.با وجود همه ی اینها , اگه میخوام موضوع به آرامی به جلو پیش بره , باید در طول مدت راهنماییش کنم.

قبل از معرفی شخصیت ها قصد دارم گروت S.T.A.R.S رو واستون معرفی کنم. اینکه واسه چی تشکیل شد , چرا از هم پاشیده شد و ...
بعد از اون هم تک تک اعضای گروه رو واستون شرح میدم. البته بعد از گزارش ایدا
موفق باشین ;)

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
Ada's Report--- Part I

تنها دلیلی که من این ماموریت رو قبول کردم , این بود که به هدف خودم نزدیکتر بشم. واسم مهم نیست که چه اتفاقی قراره بیوفته. نمیتونم اجازه بدم تا کسی از اون سر در بیاره. البته پنهانی کار کردن استیل من نیست. من باید خودم رو به اون نشون بدم و همزمان با اون کار بهش نصیحتی بکنم. این بیشترین چیزی هست که میدونم.
آیین Osmund Saddler به اسم Los Illuminados شناخته شده است.اونها نوعی موجود انگلی رو احیا کردن که به اون لاس پلاگاس میگن. این همه ی اون چیزیه که سازمان از اون میدونه , هر چند که فعالیتهای مخفی اونها نیازمند بررسی بیشتره. خانواده ی Salazar تونستن در طی چند نسل کنتر اون انگل رو در دست بگیرن.
فرضیه ی سازمان این هست که تعدادی امواج صوتی که فقط توسط همون انگلها قابل دریافت هستن برای کنترل اونها استفاده میشه.این با بررسی یک نمونه بافت بازیابی شده ی خودمان استنباط شد. به نظر میرسه که یک بافتی جاسازی شده تا بوسیله ی اون امواج صوتی قابل درک باشه.
من چیروان اون آیین رو دیدم که در حال حمل عصایی بودن. این خیلی برام تعجب آور هست اگه اون عصا بتونن امواج ر, منتشر کنن. البته این فرضیه ای بیش نیست.
سازمان نمونه ی انگل ها رو میخواد تا این فرضیه رو تاییر یا رد کنه و این همون هدف اصلی مامورت منه تا بتونم وفاداریم رو به سازمان ثابت کنم. اولین حرکت این بازی شروع شده است.
دیگه راه برگشتی نیست.

Ada's Report--- Part II
از بین افرادی که به نوعی درگیر این قضیه بودن , لوئیس سرا کمترین درگیری رو داره.اون برای هیچ سازمانی کار نمیکنه و ترجیح میده تنها باشه. این من بودم که اهمیت اون رو واسه سازمان روشن کردم. چون ازش حوشم میومد . وقتی برای اولین بار باهاش بودم , گذشته اش احساساتش رو بروز داد.
این یک خوش شانسی بود که من موفق شدم جلوی ایمیلی رو که اون برای کمک فرستاده بود , بگیرم.به نظر میرسه که اون به پلیس اعتماد نداره , چون که اون ایمیل رو واسه یکی از دوستای قدیمی هم دانشکده ایش فرستاده بود. حتما فکر میکنه که دوستش زنده هست.در هر حال , این چگونگی پیدا کردن اون توسط من بود.
ظاهرا اون زمانی که روی Las Plagas تحقیق میکرده مطالعاتش رو به سمت فرقه هدایت کرده. اون دانشمند با استعدادیه. اون یک دسته اطلاعات رو جمع آوری کرد و سپس اونها رو در کنار هم قرار داد.. این میتونه دلیل این باشه که چرا Sadlar اون رو استخدام کرده. این خیلی بد هست که کنجکاوی Seras موجب بدگمانی سدلر به اون شده.
وقتی بهش گفتم که من کی هستم , عملا از من خواست که ازش محافظت کنم.اون به محافظت احتیاج داشت. به من میگفت که من هیچ علاقه ای به لاس پلاگاس و این فرقه ی احقانه ندارم. من بدنبال صلح و آرامش هستم. من بهش دستور دادم تا یک نمونه ی اصلی واسم بیارهو نمونه ای که واسه ی مدرک بود.
به نظر میرسه که اون از معدود افرادی هست که سدلر بهش اعتماد داره. از رده خارج کردن اون و بدست آوردن نمونه واسم کار سختی نیست. من شک دارم که فرقه از فرار اون خوشحال بشن.با وجود همه ی اینها , اگه میخوام موضوع به آرامی به جلو پیش بره , باید در طول مدت راهنماییش کنم.

Ada's Report--- Part III

جک کرازور که مطالعه و تحقیق گسترده ای از طرف سازمان روی اون شده. شخصیت و مهارت های اون چه در میدان جنگ و چه در خارج آن , آزمایش شده هست. اگه اون در بهترین شرایط نباشه , میتونه مسئولیت به خطر انداختن آرامش ما رو بر عهده داشته باشه. نتیجه گیری من اینه , اون یه سرباز ماهر هست. نه کم و نه زیاد. تا زمانی که بهش خوب رسیده باشن نمیتونه مشکلی واسمون ایجاد کنه. اگه ناراضی بشه من میتونم جلوشو بگیرم.
کرازور خیلی زود پیشنهادوسکر رو قبول کرد.در واقع وسکر بود که تصمیم گرفت تا اون رو واسه جاسوسی فرقه فرستاده بشه. اون در ضمن من رو هم تنها در کنار اون فرستاده. اگه هدف از این کار مراقبت از اون نباشه واسم تعجب انگیز میشه. بدون شک کرازور تا الان مغلوب وسوسه ی لاس پلاگاس و قدرتی که از اون به نمایش در اومده شده. ابن میتونه نتایج وحشتناکی رو برای سازمان داشته باشه. به هر حال این میتونه عاملی مهم باشه که اون رو در این بازیه مسخره ای که نقش اخلال گر رو داره , پررنگ تر نشون بده.
به نظر میرسه که در نهایت این صحنه ی نمایش با تمامی بازیگرانش تابود میشن. این واسه اون یه بد شانسیه. اما کارهای احمقانه ی اون میتونه باعث نابودی ما هم بشه. این همون چیزی هست که من میخوام ازش مطمئن بشم اینکه اجزای این بازی همون طور که هستن , پیش برن.

موفق باشین.

آخرین ویرایش:

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
دوستان در ادامه ی تاپیک قصد دارم شخصیت های Resident Evil رو معرفی کنم.
نظر بدین.
البته بعد ار Ada's Report
این رو هم بگم که این معرفی شخصیت محدود به وسکر و جیل و ... غیره نمیشه.
همه ی شخصیت هایی که در بازی دیده شدن رو معرفی میکنم. اونم نه در حد 1-2 سطر
واسه قرار دادن این مطالب نیازمند حمایت شما هستم.:biggrin1:
پس از دادن نظر دریغ نکنین.
خوبه خيلي عالي مي شه . حتما اين كار رو بكن
من هر روز اينجا سرت مي زنم

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
تاپیک عالیه.با تشکر از زحمات فراوان شما
(به نظر من بعد از تکمیل این تاپیک درباره بازی های دیگه هم تاپیک بزنید عالی میشه.)

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
تاپیک عالیه.با تشکر از زحمات فراوان شما
(به نظر من بعد از تکمیل این تاپیک درباره بازی های دیگه هم تاپیک بزنید عالی میشه.)
در ادامه قصد دارم تا تاپیکی به همین منوال و برای Warcraft و معرفی شخصیت های آن بزنم.;)
دوستان یک خبر خوشحال کننده هم برای شما دارم.
بالاخره گزارش دوم وسکر رو که 5 برابر گزارش اولش هست تمام کردیم که در معرفی شخصیت آلبرت وسکر قرار خواهم داد.
با تشکر از Bianconeri عزیز که زحمت یک صفحه از این گزارش بر دوش ایشون بود.
با تشکر از الطاف دوستان
:love:

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
Ada's Report--- Part I

آیین Osmund Saddler به اسم Los Illuminados شناخته شده است.اونها نوعی موجود انگلی رو احیا کردن که به اون لاس پلاگاس میگن. این همه ی اون چیزیه که سازمان از اون میدونه , هر چند که فعالیتهای مخفی اونها نیازمند بررسی بیشتره. خانواده ی Salazar تونستن در طی چند نسل کنتر اون انگل رو در دست بگیرن.
من چیروان اون آیین رو دیدم که در حال حمل عصایی بودن. این خیلی برام تعجب آور هست اگه اون عصا بتونن امواج ر, منتشر کنن. البته این فرضیه ای بیش نیست.
دیگه راه برگشتی نیس

Ada's Report--- Part II

Ada's Report--- Part III

جک کرازور که مطالعه و تحقیق گسترده ای از طرف سازمان روی اون شده. شخصیت و مهارت های اون چه در میدان جنگ و چه در خارج آن , آزمایش شده هست. اگه اون در بهترین شرایط نباشه , میتونه مسئولیت به خطر انداختن آرامش ما رو بر عهده داشته باشه. نتیجه گیری من اینه , اون یه سرباز ماهر هست. نه کم و نه زیاد. تا زمانی که بهش خوب رسیده باشن نمیتونه مشکلی واسمون ایجاد کنه. اگه ناراضی بشه من میتونم جلوشو بگیرم.
کرازور خیلی زود پیشنهادوسکر رو قبول کرد.در واقع وسکر بود که تصمیم گرفت تا اون رو واسه جاسوسی فرقه فرستاده بشه. اون در ضمن من رو هم تنها در کنار اون فرستاده. اگه هدف از این کار مراقبت از اون نباشه واسم تعجب انگیز میشه. بدون شک کرازور تا الان مغلوب وسوسه ی لاس پلاگاس و قدرتی که از اون به نمایش در اومده شده. ابن میتونه نتایج وحشتناکی رو برای سازمان داشته باشه. به هر حال این میتونه عاملی مهم باشه که اون رو در این بازیه مسخره ای که نقش اخلال گر رو داره , پررنگ تر نشون بده.
به نظر میرسه که در نهایت این صحنه ی نمایش با تمامی بازیگرانش تابود میشن. این واسه اون یه بد شانسیه. اما کارهای احمقانه ی اون میتونه باعث نابودی ما هم بشه. این همون چیزی هست که من میخوام ازش مطمئن بشم اینکه اجزای این بازی همون طور که هستن , پیش برن.

Ada's Report--- Part IV

Leon S. Kennedy , شاید مهمترین نقش رو در این ماجرا داره. این داستان بدون اون و مهارت های خارقالعادش که میتونه اون رو زنده نگه داره , تموم نمیشه. اون یه چیزی داره که باعث میشه در برابر اتفاقات غیر منتظره , زنده بمونه. من قبلا دیدم که بتونه از پسش بر بیاد. البته الان بهتر شده.
در واقع یک انسان با استعداد , که هوش فراوانی داره و میدونه چطوری ازش استفاده کنه. از همه مهمتر اینکه خدمتش در دولت به عنوان یک مامور اون رو پخته تر کرده.من پشت پرده کار میکنم تا اینجور فکر کنه که تنها هنرپیشه ی این ماجرا هست. به نظر میرسه که ساده لوح باشم که فکر میکنم که این کار راحته.
با توجه به اینکه سدلر و کرازور هم در گیر این ماجرا هستن احتمال داره اتفاقات پیش بینی نشده وجود داشته باشه. اما من اون رو بعنوان نقش دوم این فیلم برای موفقیت در اهدافم , احتیاج دارم. من باید هرجایی که اون هست ازش مخافظت کنم و باعث بشم که همه چیز با آرامش به جلو بره.
البته تا چند ماه پیش اون هیچ نقشی در این ماجرا نداشت. البته نقش من هم کم رنگ تر بود.
اما قبل از اینکه دختر رئیس جمهور دزدیده بشه و لیون به تنهایی برای پیدا کردن اون بیاد , سوژه ی مورد بحث نمایشنامه بود.
جای هیچ نگرانی نیست. لیون همیشه از میان مشکلات با موفقیت کامل خارج میشه. شانس بسیار بالای اون یکی از اون دلایلی هست که من چنین نظر قاطع و محکمی داشته باشم و بدونم که چی قراره سرش بیاد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر