بحث و تبادل نظر درمورد Resident Evil [اخطار مربوط به مباحث نسخه 7 - پس اول تاپیک خوانده شود]

دوست دارید در ریمیک نسخه دوم بازی از چه دوربینی استفاده شود؟

• دوربین سوم شخص ثابت ( مثل نسخه های کلاسیک )

• دوربین سوم شخص آزاد ( مثل نسخه های مدرن )

Results are only viewable after voting.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
1,794
4,815
سلام
والا اگه من جای شما باشم اول RE Zero رو بازی میکنم بعدش ریمیک RE 1 و بعد 2 و 3 ال آخر چون سری اویل یه کم پیچیده هست از نظر داستان شخصیت ها اگه اونا رو بشناسی بعدن تو سری های بعدی از خودت سوال نمیکنی که نیروی دلتا چی هست.؟یا ربکا اصلا کیه.؟ یا چرا کریس یهو از وسط داستان میاد..!!! اگه به ترتیب بازی کنی یه ذهنیتی داری از هرکدوم از شخصیتها.البته نظر من هست.خدا رو شکر چیزی که خیلی زیاده ریمیک:Dهرچی بخوای میتونی با بهترین کیفیت بازی کنی.
موفق باشی
مرسی. این فرعی ها داستانشون چیه؟ مثل رولوشین و اینا؟

IMANOKA

Gold User
Sep 11, 2014
5,779
9,085
نام
Iman
اول zero بعد ریمیک نسخه اول بعدش همین ریمیک شماره دوم،بعد سه، سپس کدورونیکا، بعدش 4، بعد شماره 5 بعدش رولوشن 1 بعد شماره 6 بعد رولوشن دو
شخصیتای اصلی داستانشون تو همین نسخه هاست
نسخه resident evil chronicles hd collection هم دو تا فرعی هستن که از زوایای دیگه به اتفاقات افتاده توی نسخه های اصلی میپردازن البته اگه خیلی فن سری هستی بازیشون کن

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

January 25, 2019
کاربر سایت
Apr 21, 2011
3,379
10,567
سلام دوستان
من تاحالا سری رزیدنت رو بازی نکردم :p جز biohazard البته! بعد دنبال یه موقعیتم بشینم کل سری رو بازی کنم جوری که از لحاظ خط داستانی به مشکل بر نخورم. الان ریمیک رزیدنت اویل ٢ دستم اومده حالا نمیدونم منی که قسمت یک رو بازی نکردم و داستان هم برام خیلی مهمه اینو بازی کنم به مشکل بر میخورم یا نه؟ درکل ممنون میشم بگید ترتیب نسخه ها به چه صورته بر اساس سال تولید بازی کنم یا اینکه نه. اینقدر هم نسخه ی فرعی اومده ادم گیج میشه.
خب قدیمیارو بخوای بازی کنی یکم سخته الان. مخصوصا یه سری مکانیزم ها / دوربین و کنترل هم قدیمیه تا حدی. داستان ۱ و ۳ رو تو یوتیوب ببین. هر چند اصلا چیز پیچیده ای نیست. خیلی سر راسته. بعد بشین همین ریمیک ۲ رو بزن. بعدش هم برو سراغ بهترین نسخه سری(۴) و ۵ و ۶ و ۷ دیگه به ترتیب بازی کن. اون رولیشن ۱-۲ هم وقت اضافی داشتی بزن نسخه های بدی نیستن. ولی خب زیاد درگیر فرعیا نشو.کلا سری اصلا داستان پیچیده ای نداره. نسخه های اصلی از ۱ تا ۷ خیلی سر راست و ساده اس. ۷ که تقریبا ریبوت حساب میشه ربطی به قبلیا نداره زیاد. ۴ و ۵ و۶ هم با اینکه شخصیت های نسخه های قبلی هستن ولی هر کدوم رو مستقل بزنی هیچ مشکلی تو درک داستانشون نخواهی داشت.

• Like
Reactions: stanley

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
1,794
4,815
اول zero بعد ریمیک نسخه اول بعدش همین ریمیک شماره دوم،بعد سه، سپس کدورونیکا، بعدش 4، بعد شماره 5 بعدش رولوشن 1 بعد شماره 6 بعد رولوشن دو
شخصیتای اصلی داستانشون تو همین نسخه هاست
نسخه resident evil chronicles hd collection هم دو تا فرعی هستن که از زوایای دیگه به اتفاقات افتاده توی نسخه های اصلی میپردازن البته اگه خیلی فن سری هستی بازیشون کن
خیلی ممنون.
خب قدیمیارو بخوای بازی کنی یکم سخته الان. مخصوصا یه سری مکانیزم ها / دوربین و کنترل هم قدیمیه تا حدی. داستان ۱ و ۳ رو تو یوتیوب ببین. هر چند اصلا چیز پیچیده ای نیست. خیلی سر راسته. بعد بشین همین ریمیک ۲ رو بزن. بعدش هم برو سراغ بهترین نسخه سری(۴) و ۵ و ۶ و ۷ دیگه به ترتیب بازی کن. اون رولیشن ۱-۲ هم وقت اضافی داشتی بزن نسخه های بدی نیستن. ولی خب زیاد درگیر فرعیا نشو.کلا سری اصلا داستان پیچیده ای نداره. نسخه های اصلی از ۱ تا ۷ خیلی سر راست و ساده اس. ۷ که تقریبا ریبوت حساب میشه ربطی به قبلیا نداره زیاد. ۴ و ۵ و۶ هم با اینکه شخصیت های نسخه های قبلی هستن ولی هر کدوم رو مستقل بزنی هیچ مشکلی تو درک داستانشون نخواهی داشت.
مرسی. من با بازی های کلاسیک کلا مشکلی ندارم، اگه فضا ، داستان و اتمسفر خوب باشه با مکانیزم های بازی کنار میام. همین ٢سال پیش بود که سری سایلنت هیل رو تازه بازی کردم. اون که اصلا ریمیکو اینا هم نبود ۴ نسخه ی اصلیش رو رفتم و خیلی حال داد. بعد این نسخه های قدیمی مگه ریمستر نشدن؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟