GC 2009 | نیمچه گزارش من از Gamescom 2009

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
راستش رو بخوایین نمایشگاه یه حالگیری اساسی بود، تمام بازیها توی غرفه های پوشیده بودن که جلوی هرکدوم یک صف خیلی طولانی بود، من در تمام نمایشگاه موفق شدم حدود 3 یا 4 تا غرفه رو برم و بازیهای اون رو ببینم و یا بازی کنم، چون جلوی هر غرفه ای حدود 45 دقیقه تا یکساعت ایستادم تا نوبتم بشه، ولی فکر کنم حال گیر تر از همه این بود که برای بازیی مثل Assassin's Creed 2 بیشتر از یکساعت توی صف ایستادم و آخرش هم همون دموی E3 بود که چندین ماه هستش که بیرون اومده رو نشون دادن.
پلی استیشن خیلی قوی تر از XBox360 اومده بود، دستگاههای جدید اسلیم رو هم همه جا گذاشته بودند و میشد با اونها بازی کرد، سونی تمام دستگاهی PS3 و PSP خودش رو به نمایش گذاشته بود و حتی بهتون یه PSP قرض میدادن که بتونید با خیال راحت یه گوشه بشینید و بازی کنید.
در حالیکه سونی تمام بازیهای جدیدی مثل UNCHARTED2 و یا GOW3 و دوربین جدیدشون (فکر کنم اسمش PSEYE بود) رو به نمایش گذاشته بود، مایکروسافت فقط به Forza3 و Lips بسنده کرده بود، البته Windows 7 رو هم برای اینکه باهاش کار کنید گذاشته بودند، کسانی هم بودند که اگر میخواستید براتون ویژگیهای جدیدش رو یکی یکی نشون و توضیح میداد.
PES2010 شدیدا باحال شده و دیگه از اون حرکات عروسکیشون خبری نیست. به تمام فن های این بازی مژده میدم که بازی خیلی قشنگی در انتظارتونه.
Fifa10 هم خیلی خوب شده، قابلیت چرخش 360 خودش رو قشنگ نشون میده، چون من تنها رفته بودم، یکی از اعضای تیم فیفا که اونجا ایستاده بودن اومد و با من بازی کرد که حسابی لوله ام کرد.
Wii غوغا کرده بود و توی کمتر غرفه ای یه بازی اون رو نذاشته بودند، توی غرفه دموی Bioshock2 هم یه صورت بند (از اینا که جراحها دارن) میدادند که روش Bioshock2 نوشته شده.
حرف هدیه شد، همه جا تا دلتون بخواد از چیزهای معمولی مثل خودکار و سی دی دموی بازی گرفته تا تیشرت و یا پوستر میدادند، البته من از غرفه Conan یه شمشیر بادی گرفتم که خیلی جالبه.
بقیه توضیحات رو زیر عکسها ببینید، البته مطلب هنوز خیلی هستش که ریز تمام مطالب حوصله اتون رو سر میبره.

======================================================
ورود به نمایشگاه
9a30ia.jpg

بازی Forza3 توی این نمیدونین چقدر حال داد، سه تا مانیتور که سه تا بلندگو زیر هر کدوم و دو تا هم بغل صندلیتون و یه ساب ووفر هم روبرو، فرمان پورشه که شدیدا نرم و خوشدست بود. بخاطر سه تا مانیتور هم سه تا ایکس باکس لازم هستش که دوتا از اونا رو توی عکس میبیند.
طبق حساب من کل داستان حدود 3000 یورو درمیاد.
n5sef7.jpg

محل نمایش بازی Call Of Duty: Modern Warfare 2، اینجا هم همون مرحله کوهها رو که توی E3 گذاشته بودند دوباره نمایش دادند، منتهی کامل اون رو که حدود یکربع میشد، کلش بد نبود (بغیر از یکساعت صف ایستادنش)، چون این بار دوبرابر اون دموی E3 نشون دادن و من که اون قبلی رو توی اینترنت و خیلی کوچولو دیده بودم، اینبار میتونستم همه رو روی پرده بزرگ و با صدای خیلی عالی که از بلندگوهای خیلی بزرگی پخش میشد، ببینم.

294neie.jpg

اینم صفش

im12kp.jpg

Guitar Hero 5، DJ Hero و Rockband هم حسابی طرفدار داشتن، برای اینکه بازیها رو امتحان کنید باید میرفتین روی یه سن مثل این و برای همه کنسرت میدادید.

2z5sq4g.jpg

یکی از بازیهای محبوب من، Battle Field: Bad Company 2 به همراه جیپش

2vv6tjk.jpg

عکسی از غرفه سونی

20p78nc.jpg

Tony Hawk هم اومده بود، الکی نیست که اینقدر معروف شده، چند نفر اومده بودن که از منتخبهای این رشته بودن که همه رو گذاشت توی جیبش، واقعا کارش درسته، البته چون من دوربینم زیاد درست نبود قشنگ معلوم نیست.

x4gn14.jpg

1skwsw.jpg

بدون شرح

2eyf385.jpg

غرفه Need for Speed: Shift

2nb7q7r.jpg

این صندلی هم مثل اون قبلی بود که گفتم، فقط اینبار خود صندلی هم تکون میخورد، خیلی جالب بود، واقعا بازی رانندگی اینطوری خیلی حال میده.

1ferl3.jpg

آخرین ویرایش:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
گزارش جالبی بود خيلی ممنون
من اگه بودم يه فرغون ميبردم پر اشانتيون ميکردم:biggrin1:

اگر تونستم از چیزایی که گرفتم عکس میگیرم و میذارم. :)

خیلی خوب بود دوست عزیز. فقط 2 چیز. این باز های ایرانی چند کیلومتر صف داشتند؟؟؟؟ اصلا بودند تو نمایشگاه؟؟؟؟؟ بعد میخواستم بدونم از Section 8 چیز جدیدی نشون دادن؟؟؟؟

من بازی ایرانی ندیدم، احتمالا توی قسمت Business بودن که من اجازه رفتن بهش رو نداشتم.
Section 8 هم مثل بقیه خیلی شلوغ بود که قربانی کمبود وقت و پای ایستادن من شد.

سلام
راستی از Crysis جدیده چیزی دیدی؟

نه راستش، الان که میگی یادم افتاد که چیزی در موردش ندیدم (بغیر از اون مجسمه که عکسش رو گذاشتم)

اول ممنون از مطلب جالب شما.
دوم واقعا امیدوارم اینطور که میگی باشه. چون کونامی 2 ساله داره حالگیری میکنه :|

میدونم ولی من یه دست باهاش بازی کردم، بد نبود، منتها من چون کلا سالهاست فیفا بازی میکنم زیاد نمیتونم نظری بدم، ولی همونطوری که قبلا گفتم حرکاتشون خیلی طبیعی تر از قبل شده.

سپاس بابت مطلب!
میشه کمی از BioShock 2 برایمان تعریف کنی؟

چیز خاصی برای تعریف نبود، یه دمو ازش نشون دادن، به همون قشنگی قسمت اولش هستش، یکی از بازیهایی هست که بیاد من حتما باید بگیرمش.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام دستت دردنکنه. یک سوال در مورد FIFA داشتم. شما خودت که بازی کردی حرکت 360 زدی؟:biggrin1: چه جوری بودش؟ روون بود؟

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
خيلی خوششانسی ;) ......... جای ما خالی :biggrin1: .......
راستی يه ذره از God of War 3 برام تعريف کن ........ بازی چطوری بود ؟؟؟.......... گرافيکش در چه سطح ايه ؟؟؟؟ ......... چيزی در مورد نسخه Collectors Edition گفته نشده ؟؟؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
میگم هومن جون از حاشیه های نمایشگاه عکسی نداری ؟:D

ای کلک ;)، نه راستش ندارم ولی توی اینترنت پره

سلام دستت دردنکنه. یک سوال در مورد FIFA داشتم. شما خودت که بازی کردی حرکت 360 زدی؟:biggrin1: چه جوری بودش؟ روون بود؟
360 حرکت خاصی نیستش، بلکه ایندفعه حرکت و چرخش شما در 8 محور نیست و میتونید در تمام محورها بچرخید، برای همین بازی خیلی روان تر شده. باحالتر شده

خيلی خوششانسی ;) ......... جای ما خالی :biggrin1: .......
راستی يه ذره از God of War 3 برام تعريف کن ........ بازی چطوری بود ؟؟؟.......... گرافيکش در چه سطح ايه ؟؟؟؟ ......... چيزی در مورد نسخه Collectors Edition گفته نشده ؟؟؟
حرف نداشت، همه چیزش عالی بود، من که خیلی لذت بردم

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
میگم هومن جون از حاشیه های نمایشگاه عکسی نداری ؟
من میمیرم برای این حاشیه های نمایشگاه:biggrin1:

میگم هومن جان کل سفرت چقدر پیاده شدی؟
میخوام ببینم اگه قیمتش خوبه ما هم یکیش رو بریم

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza

هومن جان دمش گرم بچه آلمان هستش:D
دستت درد نکنه؟
crysis 2 بازی کردی؟

آخرین ویرایش:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278

من خودم چون توی کلن زندگی میکنم برام هیچی درنیومد، فقط همون 10 یورو بابت بلیط بود که اونم با چندتا مجله ای که بطور عادی میخرم و اونجا هدیه گرفتم سر به سر شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر