نمایشگاه/رویداد GC 2009 | Sony Gamescom Press Conference

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
gamesconps3.jpg

کنفرانس شرکت سونی در Gamescom 2009 در ساعت 21:00 به وقت ایران شروع می شود.
خبرهای مربوط به این کنفرانس در این تاپیک قرار میگیرد و در صورت دسترسی به تصاویر کنفرانس سعی میشه خبرها به صورت لحظه به لحظه update شوند.

Live Blogs:

Eurogamer
IGN
PlayStation Blog Europe

آخرین ویرایش:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
این تریلره از گیم پلیش هست؟من نمیتونم ببینم چجوریه؟ چقدر خفنه :biggrin1: ؟

راستی این بازی های پیش فرض یعنی وقتی ps3 MOTION بگیریم باهاش چند بازیه؟خدا کنه بدون دوربین هم بفروشند من که دوربینشو دارم :biggrin1:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
ببخشید من هی پست هام پشت سره هم می شه این خبر تقریبا دست اوله:

قرار در اوایل ماه سپتامبر ورژن1.3 psh home بیاد

چقدر تو سپتامبر چیز میز میاد :biggrin1:

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
الان که قیمت ps3 کاهش پیدا کرد و سونی روی فروش دستگاه هاش دیگه ضرر نمیکنه باید منتظر هک شدن این کنسول باشیم.

برای این که کسانی که این هارو کرک میکنن زیر دست همون شرکت کار میکنن.و وقتی کنسول کرک بشه فروش بیشتری میکنه.

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
الان که قیمت ps3 کاهش پیدا کرد و سونی روی فروش دستگاه هاش دیگه ضرر نمیکنه باید منتظر هک شدن این کنسول باشیم.

برای این که کسانی که این هارو کرک میکنن زیر دست همون شرکت کار میکنن.و وقتی کنسول کرک بشه فروش بیشتری میکنه.
چه استدلال زیبایی واقعا....:smile: o O

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
دوست عزیز من یک چیزی در مورد هک بگم......

این دستگاه اصلا هکم بشه چه فرقی داره ؟این دستگاه فقط با بلوری می تونه کار کنه چه کپی چه واقعی !که خودتون می دونید قیمت این سی دی ها کم نیست پس هیچ ربطی نداره به هک اگر شما سی دی فرعی(معمولی)بزارین به سه روز نمی کشه لنز دستگاه به دیار باقی فرار می کنه !

FF-Zack Fair

کاربر سایت
Sep 9, 2008
291
نام
مجید
درسته كه قيمت كنسول كاهش يافته ولي قيمت بازيهاش براي اكثر گيمرهاي ايراني و كشورهاي جهان سومي خيلي بالاست و تا وقتي كه كرك نشه فرقي به حال ماها نميكنه.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955

:blink:
:punish:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر