CSI : Deadly Intent / X360 Ver

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
منم همه ی چیز هایی که تو پیدا کردی رو پیدا کردم ... :biggrin1:
البته وقتی در آسیاب بادی باز میشه از توش یه مو هم پیدا کردم ...
از روی سیخ کبریت سوخته اثر انگشت رو پیدا کردی ؟
وقتی میری جای آتشکده اون باک بنزین آبی رو که رو جعبه ی (مثل اونی که تو صحنه جرم بوده شکلش) برداشتی ؟
یک چیز دیگه تو برو قسمت pda بعد عکس اون ذره بینه برو ببین همه ی چیز هایی که پیدا کردی تیک خورده یانه ؟
خبرشو زود بده ... :biggrin1:
همه چیزهایی رو که پیدا کردم تیک خورده...حالا چه خاکی تو سرم کنم..:(

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
کیارو بردی ؟
باید دو تا از اون باک بنزین های آبی پیدا کنی ... کردی ؟
پیش Brass رفتی تا ازش اجازه ی مظنون گرفتن بگیری ؟
دو تا باک رو پیدا کردم..یه دختر و یه مرده رو بردم..پیشش میرم ولی اجازه بازجویی نفر سوم رو نمیده.....:confused:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
دو تا باک رو پیدا کردم..یه دختر و یه مرده رو بردم..پیشش میرم ولی اجازه بازجویی نفر سوم رو نمیده.....:confused:

کدوم دختره ؟ با اونی که نبردیش صحبت کردی تازگیا ؟
DNA مچ نشده داری ؟
هر دو تا DNA از روی ک.ا.ن.د.و.م رو پیدا کردی ؟
ببین همه ی مدارک ( نه فقط وسایل ) تیک خوردن ؟
آقا اصلا شماره تلفنتو برام P.M کن ... :biggrin1:

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
کدوم دختره ؟ با اونی که نبردیش صحبت کردی تازگیا ؟
DNA مچ نشده داری ؟
هر دو تا DNA از روی ک.ا.ن.د.و.م رو پیدا کردی ؟
ببین همه ی مدارک ( نه فقط وسایل ) تیک خوردن ؟
آقا اصلا شماره تلفنتو برام P.M کن ... :biggrin1:
من فقط یه دختر و یه مرد رو بردم برا بازجویی.. آره صحبت کردم.. اون دختری که بردمش برای بازجویی همون دخترست که گوشاش سوراخه گوشواره داره و زیاد با حجاب نیست..آره همه مدارک تیک خوردن..اگه دنبال ش.و.ر.ت یه مورچه میگشتم الان پیداش کرده بودم.....من شمارم کجا بود...:biggrin1::biggrin1:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
من فقط یه دختر و یه مرد رو بردم برا بازجویی.. آره صحبت کردم.. اون دختری که بردمش برای بازجویی همون دخترست که گوشاش سوراخه گوشواره داره و زیاد با حجاب نیست..آره همه مدارک تیک خوردن..اگه دنبال ش.و.ر.ت یه مورچه میگشتم الان پیداش کرده بودم.....من شمارم کجا بود...:biggrin1::biggrin1:
برو پیش اون دختره که تو خونشه (DNAش رو گرفتی ازش؟) باهاش صحبت کن بعد با brass صحبت کن میاد اتاق بازجویی , باهاش صحبت کن بعد باز برو جای Brass اجازه ی گشتن زمین گلف رو میده بعد در آسیاب باز میشه توش یه تشک هست اونو میدی کنار 2 تا توپ گلف میبینی یکی رو بنداز تو سوراخ بعد از پله ها بیا پایین تو یک لوله رو نگا کن باز برو بالا اون توپ دیگه رو بنداز بعد از توش یه بسته پول میفته که روش مویه اون مرده ی بعد هم معلوم میشه اون متهمه بعد هم مرحله تموم ... :biggrin1:
(دهنم کف کرد ...)

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
برو پیش اون دختره که تو خونشه (DNAش رو گرفتی ازش؟) باهاش صحبت کن بعد با brass صحبت کن میاد اتاق بازجویی , باهاش صحبت کن بعد باز برو جای Brass اجازه ی گشتن زمین گلف رو میده بعد در آسیاب باز میشه توش یه تشک هست اونو میدی کنار 2 تا توپ گلف میبینی یکی رو بنداز تو سوراخ بعد از پله ها بیا پایین تو یک لوله رو نگا کن باز برو بالا اون توپ دیگه رو بنداز بعد از توش یه بسته پول میفته که روش مویه اون مرده ی بعد هم معلوم میشه اون متهمه بعد هم مرحله تموم ... :biggrin1:
(دهنم کف کرد ...)
من تا حالا 200 بار با دختره صحبت کردم و رفتم پیش brass دختره
به اتاق بازجویی نمیاد....dna ش رو چه جوری باید ازش بگیرم؟؟؟؟

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
من تا حالا 200 بار با دختره صحبت کردم و رفتم پیش brass دختره
به اتاق بازجویی نمیاد....dna ش رو چه جوری باید ازش بگیرم؟؟؟؟
خودش میده باهاش صحبت کنی ...
DNA مچ نشده داری ؟
تو کالبد شکافیه چیه ... :biggrin1: لباس مرده که کشته شده با عکس تو جیبشو برداشتی ؟
اون عکس رو یخچال دختر رو چی ؟

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
خودش میده باهاش صحبت کنی ...
DNA مچ نشده داری ؟
تو کالبد شکافیه چیه ... :biggrin1: لباس مرده که کشته شده با عکس تو جیبشو برداشتی ؟
اون عکس رو یخچال دختر رو چی ؟
بالاخره تونستم ردش کنم..:biggrin1:.الانم تو مرحله 2 هستم..اگه تو مرحله 2 گیر کردم میام میگم کمکم کنی...:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر