CSI : Deadly Intent / X360 Ver

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
Kajol جان دوباره برای تو مرحله رو از نو رفتم ... :biggrin1:
همه ی کارایی که کردی توضیح بده ... همه ی جا ها تیک خورده ؟
فقط مرحله آسیاب بادی تیک نخورده...تو مرحله آسیاب بادی هیچ سرنخی نمیتونم پیدا کنم...اگه میشه از اول شرح بدی چه جوری رفتی...

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
فقط مرحله آسیاب بادی تیک نخورده...تو مرحله آسیاب بادی هیچ سرنخی نمیتونم پیدا کنم...اگه میشه از اول شرح بدی چه جوری رفتی...
شما باید با همه صحبت کنی ...
پیش Brass هون رئیس هم باید بری و مظنون هارو بفرستی برای مصاحبه و ...

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
شما باید با همه صحبت کنی ...
پیش Brass هون رئیس هم باید بری و مظنون هارو بفرستی برای مصاحبه و ...
با همه صحبت کردم...پیش brass هم رفتم با مظنون ها مصاحبه کردم...میشه بگی تو مرحله آسیاب بادی رو چه جوری تونستی رد کنی؟؟؟

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
وقتی تو آزمایشگاه میرم سمت راست تو کامپیوتر یه dna هست نمیتونم اونو تشخیص بدم...میشه بگی تو کلا چه جور سرنخ هایی پیدا کردی..
اگه همه ی جاها تیک خوردن که همه رو پیدا کردی ...
خب اون DNA رو با چیزهایی که پیدا کردی و اون نتایج سرچ کامپیوتر چک کن ... :biggrin1:

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
خب اون DNA رو با چیزهایی که پیدا کردی و اون نتایج سرچ کامپیوتر چک کن ... :biggrin1:
من اون چیزی رو که باهاش بتونم dna رو سرچ کنم پیدا نکردم....من بعدن وارد بازی میشم ببینم چه جاهایی تیک نخوردن بهت اعلام می کنم تو هم اگه ممکنه یه سر بزن ببین چه سرنخ هایی تونستی پیدا کنی و همشونو برام اینجا بنویس..ممنون میشم منتظر جوابت هستم....

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد

من این سرنخ هارو پیدا کردم..فیلم-5تا عکس-جی پی اس-باک قرمز- پیراهن- پالتو- سیخ کبریت- ک ان د و م-فندک-مو-یه چیز که زیرش زرده-3تا تیکه شلوار و پیراهن-باک بنزین آبی- ردپا-2پرونده اثر انگشت-5آزمایش dna -پاکت کبریت......
مرحله های که تیک نخورده یعنی توشون گیرم....
1 آسیاب بادی
2پزشکی قانونی که جنازه مقتول اونجاهه
3 اتاق بازجویی
4 دفتر کار brass
5 آزمایشگاه
...........................................................................
اگه ممکنه یه نگاه بزن ببین تو چه سرنخ هایی تونستی پیدا کنی و ببین من کدوماشو نتونستم پیدا کنم..منتظر راهنماییت هستم....:biggrin1:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
من این سرنخ هارو پیدا کردم..فیلم-5تا عکس-جی پی اس-باک قرمز- پیراهن- پالتو- سیخ کبریت- ک ان د و م-فندک-مو-یه چیز که زیرش زرده-3تا تیکه شلوار و پیراهن-باک بنزین آبی- ردپا-2پرونده اثر انگشت-5آزمایش dna -پاکت کبریت......
مرحله های که تیک نخورده یعنی توشون گیرم....
1 آسیاب بادی
2پزشکی قانونی که جنازه مقتول اونجاهه
3 اتاق بازجویی
4 دفتر کار brass
5 آزمایشگاه
...........................................................................
اگه ممکنه یه نگاه بزن ببین تو چه سرنخ هایی تونستی پیدا کنی و ببین من کدوماشو نتونستم پیدا کنم..منتظر راهنماییت هستم....:biggrin1:
تو نوار رو چک کردی ؟ اون عکس روی ژاکت رو ببینی تو فیلم ؟

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
اسم سرنخ هایی رو که پیدا کردی واسم میزاری؟؟؟
منم همه ی چیز هایی که تو پیدا کردی رو پیدا کردم ... :biggrin1:
البته وقتی در آسیاب بادی باز میشه از توش یه مو هم پیدا کردم ...
از روی سیخ کبریت سوخته اثر انگشت رو پیدا کردی ؟
وقتی میری جای آتشکده اون باک بنزین آبی رو که رو جعبه ی (مثل اونی که تو صحنه جرم بوده شکلش) برداشتی ؟
یک چیز دیگه تو برو قسمت pda بعد عکس اون ذره بینه برو ببین همه ی چیز هایی که پیدا کردی تیک خورده یانه ؟
خبرشو زود بده ... :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر