راهنمایی در بازی GTA IV

ghajyzadh1380

کاربر سایت
Aug 1, 2017
14
آهان، برادر شما داری دی ال سی GTA IV یعنی the lost and damned رو میری. متاسفانه من اینو نرفتم. نمیدونم باید چطور رد کنید، شرمنده.

بازی فقط لباس فروشی داره که عین GTA Sa، هر لباس فروشی مال یه برند خاص هست. که Perseus فروشگاه هایی هست که کت شلوار میفروشه.
بازم میگم، توی این دی ال سی TLAD مطمئن نیستم اینچیزا رو. چون هیچوقت بازی ـش نکردم.
ببخشید پس یعنی دیگه مرحله نداره پس لباس فروشی رو چطور باز کنم میشه دوباره مرحله آورد

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
سلام ببخشید خواهش میکنم که جواب بدید چجوری مرحله بیارم بعد لباس فروشی رو میشه تو نقشه باز کنم

سلام دوست عزیز اون دوتا dlc که برای GTA iv هست لباس فروشی نداره، اونطور که یادمه The Lost and Damned کلن نمی شد لباس عوض کرد (باز هم مطمئن نیستم خیلی وقت پیش بازی کردم) توی اون یکی هم فقط میشد چندتا لباس محدود که توی خونه بود رو انتخاب کرد لباس فروشی نداشتن حالا چرا راکستار این محدودیت رو توی این دوتا dlc ایجاد کرد رو خودم هم درک نکردم هیچ وقت!

Sent from my Tapatalk

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Saeed$$$

کاربر سایت
Aug 17, 2017
14
سلام.من یه مرحله گیر کردم که باید بریم پیش تالبوت رو به رو خونه دوم بعد باهم باید بریم دنبال یه نقاش اونم سوار ماشین میشه بعد روی نقشه هیچ علامتی نیست.ممنون میشم اگه کمک کنید...

Saeed$$$

کاربر سایت
Aug 17, 2017
14
سوار یه ماشین پلیس شو بعد کنار خیابون پارک کن فکر کنم اگر E رو بزنی میره تو کامپیوتر ماشین بعدخودش بهت میگه که یه اسمو سرچ کنی وقتی اسمو سرچ کردی محلشو تو نقشه نشون میده که بری سراغش. به همین سادگی
کامپیوتر میگه که این فوت شده حالا چیکار کنم؟؟؟

Saeed$$$

کاربر سایت
Aug 17, 2017
14
یعنی همه تو این موندن؟ :D حالا بازی 15 درصدم فک نکنم شده باشه .در هر حال بعده بیرون اومدن از خونه باید یه ماشین پلیس پیدا کنید و سوارش شید که اگه موقع بیرون اومدن از حیاط دقت کنید صدای یه ماشین پلیس میاد که اگه برید بالاتر میبینید که طرف ماشینو ول میکنه و میره تو یه خونه و راحت بدونه هیچ دردسری میشه ماشینو برداشت/ اگه هم نشد تهش یه ماشین پلیس از هر جا شد گیر میارید... وقتی که سوار شدید و تحت تعقیب نبودید یه گوشه پارک کنید بهتون میگه که برا سرچ یه دکمه رو بزنید که تو PS3 فک کنم L1 رو یه لحظه بزنید چون اگه نیگه دارید تیراندازی میکنه.وقتی که وارد سیستم شدید میرید و اسمه LYLE RIVAS بود فک کنم سرچ میکنید و انتخابش میکنید تو نقشه جاش مشخص میشه .بعد میرید اونجا و ادامه ماجرا...
من همینکار میکنم ولی این مرده فوت شده یه اسم دیگه شاید

Saeed$$$

کاربر سایت
Aug 17, 2017
14
سلام من یه جایی گیر کردم که روی نقشه به اسمBcهستش میدی اونجا یکی رو سوار میکنی بعد باید بری پارک وقتی میزی تو پارک اون ورزش میکنه من باید چیکار کنم هر دفعه هم می بازم ممنون میشم کمک کنید

Saeed$$$

کاربر سایت
Aug 17, 2017
14
ببخشید یه جایی از بازی باید بری تو دادگاه برای مصاحبه وقتی میری میگه که باید کت و کت شلوار هوشمند داشته باشی.چیکار کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر