GC 2009 | زمان کنفرانس های خبری نمایشگاه 2009 Gamescom

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
GAMESCom210.JPG

زمان کنفرانس های خبری نمایشگاه Gamescom 2009 هم اعلام شد، البته ساعتها به وقت آلمان هستند که برای ایران دو ساعت و نیم از اونها کم میکنید.

سه شنبه، 18 آگوست 2009

Electronic Arts - 16:30 - 17:30
Sony Computer Entertainment - 19:00 - 21:00

چهارشنبه، 19 آگوست 2009

- Microsoft / Lionhead - 10:00
- Turtle Entertainment - 11:00
- Konami - 12:00
- Koch / Deep Silver - 13:00
- Namco Bandai - 16:00
- Bethesda - 17:00

جشن افتتاحیه، ساعت 18:30

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
Sony GamesCom conf is “just over an hour” long, new timing details

نزدیک 2 ساعتش فقط برای استقرار خبرنگارها و بازدیدکنندگان ـه :laughing:

سلام کیوان جان.

خوب قبول من این رو ندیده بودم اما به نظرت 2 ساعت برای امدن و نشستن افراد به نظرت با عقل جور در میاد ؟ 2 ساعت اونم مگه میخوان گوسفند به آخور راهنمای کنن که 2 ساعت طول میکشه .

بابا فکر کنم یا خبرش یکم چرت باشه وگرنه سایت مرکزی کرمش نداره بگه که 3 ساعت کنفرانس هستش بعدشم حالا شما یه سینما میرین 5 دقیقه ای همه میشینن سر جاشون و این که درها بسته میشه وقتی کنفرانس شروع بشه و مردم قبل از ساعت شروع میرن سر جاشون میشینن نه 2 ساعت وقت بزارن بگن اگه تا این ساعت اومدی نشستی اومدی نیومدی 2 ساعت تمومه :)در بسته.

بعدشم اگه این جوری بود بقیه کنفرانس ها هم یه 1 ساعت وقت باید برای نشستن باشه که اینجوری EA وماکروسافت گیم استدیو وقتشون میشه 0.

فکر کنم SCEE’s باهاش شوخی کرده بوده.وگرنه سایت مرکزی باید ویرایش میکرد اشتباهش رو.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
سلام کیوان جان.

خوب قبول من این رو ندیده بودم اما به نظرت 2 ساعت برای امدن و نشستن افراد به نظرت با عقل جور در میاد ؟ 2 ساعت اونم مگه میخوان گوسفند به آخور راهنمای کنن که 2 ساعت طول میکشه .

بابا فکر کنم یا خبرش یکم چرت باشه وگرنه سایت مرکزی کرمش نداره بگه که 3 ساعت کنفرانس هستش بعدشم حالا شما یه سینما میرین 5 دقیقه ای همه میشینن سر جاشون و این که درها بسته میشه وقتی کنفرانس شروع بشه و مردم قبل از ساعت شروع میرن سر جاشون میشینن نه 2 ساعت وقت بزارن بگن اگه تا این ساعت اومدی نشستی اومدی نیومدی 2 ساعت تمومه :)در بسته.

بعدشم اگه این جوری بود بقیه کنفرانس ها هم یه 1 ساعت وقت باید برای نشستن باشه که اینجوری EA وماکروسافت گیم استدیو وقتشون میشه 0.

فکر کنم SCEE’s باهاش شوخی کرده بوده.وگرنه سایت مرکزی باید ویرایش میکرد اشتباهش رو.

با این مسائل کاری ندارم، شاید قبلش سونی یه سری برنامه داشته باشه مثلا پذیرایی یا آماده سازی و اینجور حرفا.
ولی چیزی که مشخصه از بین اون 3 ساعتی که رزرو شده حدود 1 ساعت (یا کمی بیشتر) برای نمایش و اجرای کنفرانس ـه.

اون سایت نمایشگاه هم اشتباه نکرده، از طرف سونی 3 ساعت وقت رزرو شده ولی همه 3 ساعت کنفرانس نیست.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
با این مسائل کاری ندارم، شاید قبلش سونی یه سری برنامه داشته باشه مثلا پذیرایی یا آماده سازی و اینجور حرفا.
ولی چیزی که مشخصه از بین اون 3 ساعتی که رزرو شده حدود 1 ساعت (یا کمی بیشتر) برای نمایش و اجرای کنفرانس ـه.

اون سایت نمایشگاه هم اشتباه نکرده، از طرف سونی 3 ساعت وقت رزرو شده ولی همه 3 ساعت کنفرانس نیست.

ok ممنون خود من هم کیج شده بودم . خوب پس همون 1 ساعت هستش .
ممنون کیوان جان.

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
من قبلاً هم اینو گفتم،حتی اگه نیم ساعتم بود برای اعلام کاهش قیمت کافی بود حال 1 یا 1/5 ساعت فرقی نمیکنه...
اما اگه بحث معرفی Slim باشه تا حدودی متفاوته که اونم نهایتاً بخواد 39 دقیقه زمان ببره...
آقا یکی جواب ما رو بده!!
Nintendo در زمینه ی کنفرانس حکم پشم رو داره؟
یادمه پارسال برای GC گفتن بخاطر اینکه خودمون نمایشگاه و کنفرانس جدا داریم بیخیال GC میشیم،اینم جریانش همونه؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
سوالم بي جواب موند:confused:
من فقط یک شبکه میشناختم که پخش میکرد که الان دیگه کیبل شده یعنی بهصورت کیبل تو المان پخش میشه برنامه هاش الان هم به صورت LIVE برنامه داره اما سرعت بالا میخواد با 512 من مشکل داره چه برسه به پایین تر میتونین از سایتش خبر ها روببینین GIGA.de.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر