بهترین GTA از نگاه شما

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
معلومه سان آندریاس. ولی من وایس سیتی رو چون اولین GTA ای بود که بازی کردم بیشتر دوست دارم. ولی از فضای GT III هم خیلی خوشم اومد. و در کل سان آندریاس رویاییترین GTA من بود!!:love::love::love::love::love::love::love:

• Like
Reactions: ehsanservat

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
بي شك gta iv من باقي همشونو بازي كردم اما خاطره انگيز ترين gtaIII بود كه تازه از دوبعدي در اومده بود و اولين بازيه سند باكس بود كه بشدت به ادم حال ميداد:biggrin1:

• Like

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
از نظر بنده سن اندرياس هم گيم پلي خيلي عالي داشت هم محيط خيلي خوبي داشت ولي متاسفانه *R از شخصيت سازي و داستان و گرافيك براي اين بازي كم گذاشت تا سن اندرياس تبديل به يك بازيه رويايي نشود
ولي GTA IV پر جزييات ترين GTA بود كه تا حالا ديده بودم با داستان و شخصيت پردازي عالي
دركل سن اندرياس بهترين GTA بود اگر اون مشكلاتش چشم پوشي كنيم

• Like

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,694
نام
امیر
من همه ي GTAهارو بازي كردم اما قشنگترينش تو PS2فقط و فقط sanandreasبود بين ivوSAهم باز SAقشنگتره! در كل قشنگترين GTAsan andreas بود
اتفاقآ داستان SAاز IVقشنگتر بود !(چونcj از اول هدف داشت مثل نيكو كارش لت وپار كردن و پول گرفتن نبود نيكو تازه آخرين مرحله هدفدار شد!)
در زمان خودش هم جزيياتش بسيار بالا بود يعني پيشرفتي كه SAنسبت بهVCداشت IVبسبت بهSAنداشت:cheesygri
درسته گرافيكش پايين بود اما اندازه IVمشكلات فاجعه گرافيكي و رندرينگ نداشت(با توجه به وسعت بازي)

• Like

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
من هم میخواستم چنین تاپیکی رو ایجاد کنم،البته به صورت نظر سنجی ولی ...
اصلا جایی که این تاپیک زده شده ، جای خوبی نیست...
من به GTA IV رای میدم...

• Like

continue

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3
نام
منصور
البته با اینکه عالیتر از این GTA نیست کاش میشد گرافیک ماشینها بهتر بود:sorry:عزیزان نظرم بود دیگه چی کار کنم ولی بازی میکردم از خوشحالی.......:wallbash:

• Like

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
من هم میخواستم چنین تاپیکی رو ایجاد کنم،البته به صورت نظر سنجی ولی ...
اصلا جایی که این تاپیک زده شده ، جای خوبی نیست...
من به GTA IV رای میدم...

آرش جون ديگه همه ميدونن که شما طرفدار پروپاقرص اين سری هستی :biggrin1: ...... آرش ميتونی اون تاپيکی که گفتی ايجاد کنی چون اين دوستمون نوشته بهترين GTA برای پلی 2 نه For Ever عزيزم

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر