تاپیک درخواست و بحث در مورد Box Shot ها

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خواهشن از این به بعد درخواست ها، صحبت ها و بحث ها رو اینجا ادامه بدین. دیگه به اندازه کافی تاپیک اصلی نابود شده.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
اینجا باکس شات میزارن یا کاور . نکنه به خاطره این تاپیک استباهی تاپیک مارو پاک کردن رفت جالبه به خدا .
به نظرم کاور هم باشه عیبی نداره. به هر حال باکش شات یه بخشی از کاور هست که فکر نکنم بر خلاف قوانین تاپیک باشه.

dvdforoosh1

کاربر سایت
May 26, 2012
187
نام
پیمان
سلام دوستان

میخوام برای ارشیو بازی های PC و PS3 فروشگاهم کاور تهیه کنم. چون بازی ها مثل بازی های اورجینال فروخته میشه قاب داره و جلد روی قاب داره و روی دیسک بازی هم چاپ میشه. کاور برای قاب ( کاور پشت و رو) و دیسک میخوام

ممنون میشم راهنماییم کنید که از کجا میتونم دانلود کنم.

از دوستان اگه کسی هم داره ممنون میشم در اختیار ما هم قرار بده

منتظر کمکتون هستم

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
نه اخه اینقدر، اخه اینقدر تابلو؟

هیچ تصویری از اون دختره نیست. یعنی اون دختره رو گذاشتن شما A بزنی تا اجسام ظاهر بشن؟!!. اون موجودات نیمه میکانیکی عجیب که اسمشون رو یادم نیست (دی). متروپلیس اسمانی و هزار تا چیز دیگه که باهاشون میشه کاور بهتری از این درست کرد.
یعنی رسما اعلام میکنه یه بازی اکشن شوتر محض هستم به اسم B Infinite.

پ.ن. نولان نورث رو ام بیار واسه صدای بوکر دیگه همه چی حله انشالله =)).

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,826

هیچ تصویری از اون دختره نیست. یعنی اون دختره رو گذاشتن شما A بزنی تا اجسام ظاهر بشن؟!!. اون موجودات نیمه میکانیکی عجیب که اسمشون رو یادم نیست (دی). متروپلیس اسمانی و هزار تا چیز دیگه که باهاشون میشه کاور بهتری از این درست کرد.

خوبه والا همین مونده بود بیان از روی یه box art در مورد بازی قضاوت کنن :D اونم چون تصویره دختره یا فلانی نیست نتیجه گرفته میشه بازی کلا اکشن محضه :|

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
خوبه والا همین مونده بود بیان از روی یه box art در مورد بازی قضاوت کنن :D اونم چون تصویره دختره یا فلانی نیست نتیجه گرفته میشه بازی کلا اکشن محضه :|
30-40 دقیقه ویدئو ازش هست. هرچی داشته و نداشته رو تقریبا اسپویل کرده. از روی ویدئوی گیم پلی مشخص هست اکشن این شماره درحده CoD 4 کار شده.
اینکه شما از Bioshock Infinite فقط یه باکس ارت ش رو دیدی مشکل ما نیست.

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145

فکر کنم اولین نفری که تو تاریخ به این موضوع دست یافت تو باشی:|:biggrin1:باور کن سازنده های بازی هم همین الان فهمیدن چه غلطی کردن:biggrin1: (البته این دو باکس آرت هیچ ربطی به هم ندارن و اینجور استایل زیاد در تصاویر دیده شده)

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,826
30-40 دقیقه ویدئو ازش هست. هرچی داشته و نداشته رو تقریبا اسپویل کرده. از روی ویدئوی گیم پلی مشخص هست اکشن این شماره درحده CoD 4 کار شده.

من کلا اینقدر تریلر دیدم ازش : :D
http://pic2.iran-forum.ir/image.php?di=C5TD

پس چیزی که نمیدونی رو در موردش حرف نزن.

اینم فهمیدیم که وقتی 30 40 دیقه ویدئو میاد از بازی که مثلا 10 15 ساعت گیم پلی داره نتیجه میشه که کلش اسپویل شده :-/ پس AC III که تیکه به تیکه تریلر میومد ازش کسی دیده بود کل بازی رو چی حساب میشه ؟
در مورد اکشن محض هم هیچی نمیگم خصوصا وقتی میای میگی اکشن در حده COD4 کار شده :| توصیه میکنم اون تریلرها رو که قبلا دیدی یکی چندبار باز ببین... چون یادم نمیاد توی COD4 از اسکای لاین استفاده شده بود :D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
از این به بعد بجا صحنه‌های اکشن و گیمپلی اصلی‌ , نکات مهم داستان رو تو ویدئو‌های گیمپلی قرار میدن و عکس یه بانو رو میزارن رو کاور که همه بدونن توش یه دختر هست و از نظر داستانی مطمئن بشن و یدفه گول این شرکت‌های پلید رو نخورن.
با تشکر از شما که نقشه‌های این شرکت کلاه بردار رو نقش بر آب کردین.:d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
فکر کنم اولین نفری که تو تاریخ به این موضوع دست یافت تو باشی:|:biggrin1:باور کن سازنده های بازی هم همین الان فهمیدن چه غلطی کردن:biggrin1: (البته این دو باکس آرت هیچ ربطی به هم ندارن و اینجور استایل زیاد در تصاویر دیده شده)
Tonic powers ها مشهور سری بایوشاک در این ارت دیده نمیشن. الیزابت و بوکر باهم داستان این بازی رو تشکیل میدن یا حداقل من اینطوری برداشت کردم یا حداقل توی هر نمایشی این دختره ام بوده به عنوان یکی از کرکتر های اصلی. The Songbird مرموز و عجیب. یه ادم با یه تفنگ. داره داد میزنه من شوترم. من یه ادم خفن شوتر هستم. از داستان و محیطهای معروف بایوشاکی خبری نیست.

اینم یه خبر عالی برای دارندگان ps3:

با اینکه باکس ارت این نگارش خیلی فاجعه تر از قبلی هست ولی خب، بایوشاک اصلی رو ام داره همراه با قابلیت استفاده از موو. مبارک باشه. بلاخره این موو تو یه بازی غیر انحصاری ام استفاده شد :D.

پ.ن. اون اشغالی که درست کردن کجا و این ارت زیبا کجا:

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
Tonic powers ها مشهور سری بایوشاک در این ارت دیده نمیشن. الیزابت و بوکر باهم داستان این بازی رو تشکیل میدن یا حداقل من اینطوری برداشت کردم یا حداقل توی هر نمایشی این دختره ام بوده به عنوان یکی از کرکتر های اصلی. The Songbird مرموز و عجیب. یه ادم با یه تفنگ. داره داد میزنه من شوترم. من یه ادم خفن شوتر هستم. از داستان و محیطهای معروف بایوشاکی خبری نیست.

تموم شد ...........

متای بازی رو هم بنده از روی این باکس ارت 67 الی 73 پیش بینی میکنم نه کمتر نه بیشتر اخه باکس ارتش داره داد میزنه !

! کلا بازی اشغال هست اخه لامصب چرا تو باکس ارت از گیم پلی ویدئو نذاشتی ؟؟ :|

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
آخه این کِن بدبخت هیچی بلد نیست:crying1: فقط یه شوتر میسازه از این ها که بوکش بوکش بوکش فقط تیر میزنن8-|تازه اون هم همه چیزش تقلید از این بازی و اون بازیه)x

خیلی هم شانسی تو این نسل بازیش بیشترین متای یه اول شخص رو داره:(

نکنه داغ همون به جیگر سوخته بعضی ها مونده باشه:-/

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
آخه این کِن بدبخت هیچی بلد نیست:crying1: فقط یه شوتر میسازه از این ها که بوکش بوکش بوکش فقط تیر میزنن8-|تازه اون هم همه چیزش تقلید از این بازی و اون بازیه)x

خیلی هم شانسی تو این نسل بازیش بیشترین متای یه اول شخص رو داره:(

نکنه داغ همون به جیگر سوخته بعضی ها مونده باشه:-/
فكر كنم منظور فريدون بيشتر در مقايسه با box shot بايوشاك ١ باشه كه حرفش هم درسته
باكس شات شماره ١ يه باكس شات كاملا هنري و زيبا بود و كاملا داد ميزد كه يه بازي خاص هستش ، خداييش اين باكس شات اينفينيت خيلي خزه8-|
فلسفه ي باكس شات هم اينه كه يه ذهنيت درست از بازي براي مشتري ايجاد كنه
در عالي بودن اينفينيت هيچ شكي نيست و احتمالا GOTY سال بعد ميشه ولي در مورد باكسش واقعا بد سليقه عمل كردن=((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر