وصل کردن Xbox360 به PC و کاربردهای آن

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
یعنی فقط به درد بازی های ارکید می خوره؟؟؟؟:confused:/:)
یعنی نه فیلی نه عکسی چیزی نمیشه ریخت یا اگه بریزیم 360 اجراشون نمی کنه؟؟؟/:)
ناراحت نشین ولی اگه اینجوری باشه اصلا به درد نمی خوره:(:biggrin1:
من بازي هاي آركيد رو مثال قرار دادم ...
عكسم ميشه...
ويديو هم ميشه...
و...
فقط بايد 360 اون فرمت رو بشناسه و ساپرت كنه...
تازه اگه به عكس هاي درج شده توجه كني تم هم ميشه :eek:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
در تایید صحبت حمید جان شما هیچ فایلی از MARKET PLACE رو از یه کنسول به کنسول دیگه نمی تونید منتقل کنید. این دستگاهی هم که جناب pc360 ساختن فقط برای انتقال فایل های خارج از MARKET PLACE از PC به 360 هست.

PC360

کاربر سایت
Sep 12, 2007
43
دوست عزيز اين كه خيلي عاليه ...
منم مي خوام...
با يه تبديل ساتا ;)

چشم Khashi جون. شما که در اوایل لیست قرار داری.:cool:

یه چیزی هم عرض کنم اگه کسی تبدیل ساتا به IDE یا USB رو خواست قیمت اونها جدا از قیمت دستگاه هستااااااااااااااااااا:-":cheesygri

PC360

کاربر سایت
Sep 12, 2007
43
یعنی فقط به درد بازی های ارکید می خوره؟؟؟؟:confused:/:)
یعنی نه فیلی نه عکسی چیزی نمیشه ریخت یا اگه بریزیم 360 اجراشون نمی کنه؟؟؟/:)
ناراحت نشین ولی اگه اینجوری باشه اصلا به درد نمی خوره:(:biggrin1:

نه gonahkar جان. چرا ناراحت بشیم:biggrin1:. شما نظرت رو گفتی و خیلی هم نظرت محترمه.
منم حالا جواب شما رو میدم.(البته نمیخوام باهات کل کل کنم چون عاقبتشو میدونم:-":gathering::cheesygri) :

یکمی طولانیه ببخشید ولی لطفا حتمابخونیدش:love:Thanks:
ببینید همون طور که تو پستای قبلیم گفتم این دستگاه نمونه خارجیش به دست من رسید و منم از طریق مهندسی معکوس و یه عالمه بدبختی و خرج و کلی فسفر سوزوندن تونستم طریقه ساختشو بفهمم و فروش و آگهی و ...
با خود دستگاه هم یه کاتالوگ کوچولو بود که از قابلیت هاش می گفت. منم ترجمشو همینجا می نویسم.چند خط بیشتر نیست. اگه به پست دومم یه نگاهی بندازید متوجه میشید که من اون پست رو از روی چند خط زیر نوشتم:
با این دستگاه شما میتونید اطلاعات رو بین 360 و pcتون رد و بدل کنید وقتی که این دستگاه با یه برنامه فایل منجمنت قوی استفاده بشه،مثل PC360 (که در موردش در جواب پست حمید جان همه چیز رو گفتم) به عنوان مثال با این وسیله میتونید کار های زیر رو انجام بدید:
انتقال سیو بازی ها،اسکرین شات ها ، دموها and move other madia to your PC (نمیدونستم به جای مدیا چی بذارم)
انتقال سریع MP3ها، ری استور سیوها و پروفایل ها و انتقال هر نوع اطلاعات دیگر به 360.
بک آپ گرفتن از تمامی فایل های مهم در مواقع فاجعه آمیز( بخشید این خط آخر رو هم اصلشو میزارم:)Back up all important data to your computer in case of catastrophic loss Maximize the storage space available on your 360 hard drive.

به خدا این عین خود مطب بود حتی در مورد MP3 ها. حتما میگید پس چرا من تو همون پست که اینو معرفی کردم از MP3 چیزی نگفتم؟ بله حق دارید.اینم دلیلش:
من نمیخواستم یه چیزی بگم و بعدش خدایی نکرده اشتباه در بیاد که اون وقت هر فحش و فضیحتی که نثارم میکردید هم حقم بود. ولی اگه تا حالا یه کم منو شناخته باشید فهمیدید که من دلال = حقه باز و کلاش نیستم و نمیخوام یه چیزی رو به زور بکنم تو پاچه ملت.تا اینجا OK؟
اینیم که میبینید در مورد MP3 و Media مطمئن نیستم و چیزی نمیدونم به خاطرهمون مسئله ایه که گفتم:من Xbox ندارم که همه ی زیر و بم ماجرا رو در بیارم.اگه داشتم مطمئن باشید با این علاقه ای که من به الکترونیک و هک (هک های سخت افزاری ) دارم کلی کاربرد باحال و به درد بخور برای این دستگاه پیدا می کردم.(البته یکی از مهم ترین کارایی که تو سرم دارم اجرای هر بازی از روی هارده. باشد که موفق شویم:worthy:)

در آخر هم خداییش هفت هزار تومن پول خیلی زیادی نیست.:happy:
(تقریبا پارسال بود، یه دفه تو یکی از این فروم های خارجی بودم که داشتند در مورد یه هواپیمای مدل که خیلی ارزون بود حرف میزدن.یکیشون حرف باحالی زد :
. Its like one of those things where the price is so good, you just have to buy it
) البته سوئ تفاهم نشه فقط محض خنده اینو گفتم.:cheesygri

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
اون دوستانی که میگن دستگاه ما MP3 پخش نمیکنه باید در جوابشون بگم دستگاه من علاوه بر MP3 فرمتهای دیگه ای مثل MPEG4 و 3GP رو هم پخش میکنه . برای انجام این کار هم باید 360 خود را Update بنمایید. یعنی چی؟ یعنی یه فایل با فرمت مثلا 3GP رو اجرا کنید , اگه به لایو وصل باشید 360 خودشو Update میکنه و شما میتونید اون فایل رو اجرا کنید .

gonahkar

کاربر سایت
Jan 3, 2007
175
نام
هومن
نه gonahkar جان. چرا ناراحت بشیم:biggrin1:. شما نظرت رو گفتی و خیلی هم نظرت محترمه.
منم حالا جواب شما رو میدم.(البته نمیخوام باهات کل کل کنم چون عاقبتشو میدونم:-":gathering::cheesygri) :

یکمی طولانیه ببخشید ولی لطفا حتمابخونیدش:love:Thanks:
ببینید همون طور که تو پستای قبلیم گفتم این دستگاه نمونه خارجیش به دست من رسید و منم از طریق مهندسی معکوس و یه عالمه بدبختی و خرج و کلی فسفر سوزوندن تونستم طریقه ساختشو بفهمم و فروش و آگهی و ...
با خود دستگاه هم یه کاتالوگ کوچولو بود که از قابلیت هاش می گفت. منم ترجمشو همینجا می نویسم.چند خط بیشتر نیست. اگه به پست دومم یه نگاهی بندازید متوجه میشید که من اون پست رو از روی چند خط زیر نوشتم:
با این دستگاه شما میتونید اطلاعات رو بین 360 و pcتون رد و بدل کنید وقتی که این دستگاه با یه برنامه فایل منجمنت قوی استفاده بشه،مثل PC360 (که در موردش در جواب پست حمید جان همه چیز رو گفتم) به عنوان مثال با این وسیله میتونید کار های زیر رو انجام بدید:
انتقال سیو بازی ها،اسکرین شات ها ، دموها and move other madia to your PC (نمیدونستم به جای مدیا چی بذارم)
انتقال سریع MP3ها، ری استور سیوها و پروفایل ها و انتقال هر نوع اطلاعات دیگر به 360.
بک آپ گرفتن از تمامی فایل های مهم در مواقع فاجعه آمیز( بخشید این خط آخر رو هم اصلشو میزارم:)Back up all important data to your computer in case of catastrophic loss Maximize the storage space available on your 360 hard drive.

به خدا این عین خود مطب بود حتی در مورد MP3 ها. حتما میگید پس چرا من تو همون پست که اینو معرفی کردم از MP3 چیزی نگفتم؟ بله حق دارید.اینم دلیلش:
من نمیخواستم یه چیزی بگم و بعدش خدایی نکرده اشتباه در بیاد که اون وقت هر فحش و فضیحتی که نثارم میکردید هم حقم بود. ولی اگه تا حالا یه کم منو شناخته باشید فهمیدید که من دلال = حقه باز و کلاش نیستم و نمیخوام یه چیزی رو به زور بکنم تو پاچه ملت.تا اینجا OK؟
اینیم که میبینید در مورد MP3 و Media مطمئن نیستم و چیزی نمیدونم به خاطرهمون مسئله ایه که گفتم:من Xbox ندارم که همه ی زیر و بم ماجرا رو در بیارم.اگه داشتم مطمئن باشید با این علاقه ای که من به الکترونیک و هک (هک های سخت افزاری ) دارم کلی کاربرد باحال و به درد بخور برای این دستگاه پیدا می کردم.(البته یکی از مهم ترین کارایی که تو سرم دارم اجرای هر بازی از روی هارده. باشد که موفق شویم:worthy:)

در آخر هم خداییش هفت هزار تومن پول خیلی زیادی نیست.:happy:
(تقریبا پارسال بود، یه دفه تو یکی از این فروم های خارجی بودم که داشتند در مورد یه هواپیمای مدل که خیلی ارزون بود حرف میزدن.یکیشون حرف باحالی زد :
. Its like one of those things where the price is so good, you just have to buy it
) البته سوئ تفاهم نشه فقط محض خنده اینو گفتم.:cheesygri

PC360 جان مطلبتو خوندم:
1- من اسم دارم اسمم هم هومن هست نه gonahkar;)
2- شاید من منظورمو بد رسوندم ولی میگم مثلا ما با این دستگاه فایل های MP3 ریختیم تو 360 ولی 360 نتونه اونو اجرا کنه خوب به درد نمیخوره:biggrin1: ولی مسلما زحمتی که شما برای این دستگاه کشیدی جای تقدیر داره.;):biggrin1:
3- من هیچ وقت به کسی توهین نکردم و منظورم این نبود که شما دزد یا کلاش هستید. سو تفاهم نشه.:cool:
4- شما که آرزوتون اجرای بازی از روی هارد هست برین یه کمکی به ps3 بکنید شاید فرجی شد:biggrin1::-"
5- همون بهتر با من کلکل نکردی(محض خنده):laughing::biggrin1:

آخرین ویرایش:

PC360

کاربر سایت
Sep 12, 2007
43
PC360 جان مطلبتو خوندم:
1- من اسم دارم اسمم هم هومن هست نه gonahkar
2- شاید من منظورمو بد رسوندم ولی میگم مثلا ما با این دستگاه فایل های MP3 ریختیم تو 360 ولی 360 نتونه اونو اجرا کنه خوب به درد نمیخوره ولی مسلما زحمتی که شما برای این دستگاه کشیدی جای تقدیر داره.
3- من هیچ وقت به کسی توهین نکردم و منظورم این نبود که شما دزد یا کلاش هستید. سو تفاهم نشه.
4- شما که آرزوتون اجرای بازی از روی هارد هست برین یه کمکی به ps3 بکنید شاید فرجی شد
5- همون بهتر با من کلکل نکردی(محض خنده)

هومن جان سلام .:p
1- من اسم دارم اسمم عماد هست نه ;)PC360
2-ممنون. خوب منم منظورم جواب دادن به شما بود و روشن شدن قضیه.:cheesygri
3- خوب شما حق توهین به کسی رو ندارین دقیقا مثل من:cheesygri. شما منظور منو متوجه نشدید .اگه من اونا رو نوشتم اصلا به خاطر دلخوری از شما نبوده. گفتم که " اگه پستای قبلی منو خونده باشید" منظورم این پست بود.
4- هر دیسک بلوری خودش اندازه یه هارده چه فایده:biggrin1:
5-اگه این پست رو کل کل حساب نکنی;)

6) مخلص همه بروبچ BC هم هستیم:love:

آخرین ویرایش:

PC360

کاربر سایت
Sep 12, 2007
43
آماده شد

خبر خوب.:dancing::thumbsup::excited:
دوستان دستگاه ها آماده شده و از شنبه سری اولش به فروش میرسه.:cool:
دوستانی که تهران تشریف دارند آدرس بدند با پیک میفرستم براشون و پول رو هم (البته ناقابله) به همون پیک میدن.
آقایونی هم که شهرستان اند PM بدند تا شماره حساب و صورت حساب رو بهشون بدم تا پس از واریز مبلغ دستگاه براشون ارسال بشه.
دوستان دقت کنید بعد از واریز پول حتما شماره فیش و آدرس پستی و نام و نام خانوادگی و کد پستی تون رو به فارسی برای بنده بفرستید.
طبیعتا هزینه ارسال (پست یا پیک) به عهده خریدار میباشد

عزیزانی که اینو به صورت عمده می خوان :
بالای 20 عدد ------------->> هر عدد 6600

بالای 50 عدد ------------->> هر عدد 5950
بالای 100 عدد ------------>> هر عدد 5000
بالای 20 عدد هزینهارسال به عهده بنده است.

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
شماها چيكار داريد ...
مگه من بالاي 500 تا FacePlate نمي فروختم ؟ ...
شايد بايه كارخونه اي ... زنداني جايي قرار داد بسته براش منتاژ كنن ...
من كه به هر حال مي خرم.
به نظر من مشكلي توش نيست ...;)

دوست عزيز اين تبديل ساتا 8-9 تومنه ؟
در كل حساب ما ميشه 15-16 تومن ؟
يه PM بده ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر