Left 4 Dead 2 | PC

c

ژانر : شوتر تخیلی
سازنده: Valve - EA
زمان عرضه:Nov 17, 2009
L4D 2 دنباله ی بازی L4D ساخته ی شرکت Valve هست که گیم پلی اون بسیار شبیه به بازی قبلی هست. این بازی از موتور پر قدرت Source Engine استفاده می کنه. اولین تریلر این بازی در E3 2009 در مصاحبه ی مطبو عاتی مایکروسافت نشان داده شد. این بازی برای PC و Xbox 360 منتشر خواهد شد.
همان طور که گفته شد این بازی گیم پلی بازی قبلی که مبارزه به صورت چند نفره با دسته های زامبی ها و زامبی ها ی پیشرفته تر و خاص (Special Zombies) رو دنبال می کنه. این بازی در قسمت های جنوبی آمریکا اتفاق می افته و بر خلاف بازی قبلی بازی در روز انجام می شه.

left_4_dead_2_survivors.jpg

اسم شخصیت های بازی عبارت اند از :

Coach
مربی یک دبیرستان

Rochelle
خبر نگار یک شرکت تلویزیونی محلی

Ellis
مکانیک

Nick
قمار باز و کلاه بردار

...:cheesygri

آخرین ویرایش:

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
خوب اونم خراب است من باهاشون صحبت کردم هنوز هیچ کرک درست حسابی نیومده

اتفاقا من هم باهاشون صحبت کردم گفتن مشکلی نداره من که مشکلی تا به حال نداشتم.

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,248
این جدیدترین کرکی هست که امروز اومده و برای خیلی ها دیگه بازی کرش نمیکنه. در ضمن کرک تو ویندوز ویستا و سون کار میکنه.
http://www.mediafire.com/download.php?hta5jyy4jmj
فایل هارو تو فولدر بازی کپی و جایگزین فایل های قدیمی کنید, سپس فایل stryder.ini را یا notepad باز کنید. مسیر نصب بازی بصورت پیش فرض C:\Program Files\Left 4 Dead 2\config هست , اگر شما بازی را جای دیگری نصب کردید, این مسیر را تصحیح کنید. برای اجرای بازی بروی Start Left 4 Dead 2.bat کلیک کنید.
این کرک را روی نسخه Razor نصب کنید وقبلش حتما پچ Razor را نصب کنید.

آخرین ویرایش:

darkwish

کاربر سایت
Sep 4, 2008
241
این جدیدترین کرکی هست که امروز اومده و برای خیلی ها دیگه بازی کرش نمیکنه. در ضمن کرک تو ویندوز ویستا و سون کار میکنه.
http://www.mediafire.com/?mrmmnojdnjz
فایل هارو تو فولدر بازی کپی و جایگزین فایل های قدیمی کنید, سپس فایل stryder.ini را یا notepad باز کنید. مسیر نصب بازی بصورت پیش فرض C:\Program Files\Left 4 Dead 2\config هست , اگر شما بازی را جای دیگری نصب کردید, این مسیر را تصحیح کنید. برای اجرای بازی بروی Start Left 4 Dead 2.bat کلیک کنید.
اقا این که میپره بیرون مشکل از پچ Razor هست به احتمال زیاد

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,248
کجای بازی کرش میکنه ؟ وقتی میپره بیرون, ارروری چیزی نمیده یا بدون اررور کرش میکنه ؟ یه فایل stryder.txt هم تو فولدر بازی درست میشه که محتوی لاگ مربوط به قفل بازی هست. اونو بزار اینجا تا ببینیم ایراد از کجاست.

darkwish

کاربر سایت
Sep 4, 2008
241
کجای بازی کرش میکنه ؟ وقتی میپره بیرون, ارروری چیزی نمیده یا بدون اررور کرش میکنه ؟ یه فایل stryder.txt هم تو فولدر بازی درست میشه که محتوی لاگ مربوط به قفل بازی هست. اونو بزار اینجا تا ببینیم ایراد از کجاست.

ااین هم اررور could not load library clinet

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,988
نام
احمد
دوستان بازیو نصب کردم پچی که توش بود هم نصب کردم کرک این دوستمون هم گرفتم(bacheh mosbat)همه کارایی هم که گفته بود انجام دادم اما وقتی میرم توی بازی بعد از لوگوی اول میپره بیرون حتی توی منو هم نمیره،Start Left 4 Dead 2 رو هم که میزنم یه لحظه(خیلی کوتاه) یه صفحه سایه میادو سریع میره،چیکار کنم؟؟؟؟

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
دوستان بازیو نصب کردم پچی که توش بود هم نصب کردم کرک این دوستمون هم گرفتم(bacheh mosbat)همه کارایی هم که گفته بود انجام دادم اما وقتی میرم توی بازی بعد از لوگوی اول میپره بیرون حتی توی منو هم نمیره،Start Left 4 Dead 2 رو هم که میزنم یه لحظه(خیلی کوتاه) یه صفحه سایه میادو سریع میره،چیکار کنم؟؟؟؟

این مشکل رو منم دارم. دقیقا همین.

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
http://www.mediafire.com/?mrmmnojdnjz
آقا برا من نمی پره بیرون بعد از این کارا, به جاش فریز می کنه موقع Loading !!

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,988
نام
احمد
ایول. من کارهایی که bacheh mosbat گفته بود انمام دادم. بازی کار کرد. مرسیbacheh mosbat

منم دقیقا همین کارارو کردم اما بازم همون شکلیه،وقتی left4dead 2 رو میزنم از steam ایراد میگیره 2 start lef4dead هم همون شکل قبله......کار دیگه ای نکردی؟

darkwish

کاربر سایت
Sep 4, 2008
241

دوست من با چند تا از شرکت ها صحبت کردم هنوز هیچ کرک درستی برای بازی نیومده.
باید حداقل تا چند روز صبر کنیم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر