آپگريد و دانگريد فیرمور سؤالات و مشكلات

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
سلام من یک psp 3004 pb دارم. فریمورش 6.35 هستش. کپی موقته. می خواستم ببینم الان آپدیتی واسه این هستش؟ اگه هستش ممنون میشم لینکش و روشش رو بهم بگید(اصلا نیازی به آپدیت هست؟)
یک سوال دیگه هم داشتم. آیا میشه من با این مدل بازی های PS1 رو اجرا کنم؟ اگه میشه لطفا راهنمایی کنید(یا لینک بدید)
ممنون:x

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
سلام من یک psp 3004 pb دارم. فریمورش 6.35 هستش. کپی موقته. می خواستم ببینم الان آپدیتی واسه این هستش؟ اگه هستش ممنون میشم لینکش و روشش رو بهم بگید(اصلا نیازی به آپدیت هست؟)
یک سوال دیگه هم داشتم. آیا میشه من با این مدل بازی های PS1 رو اجرا کنم؟ اگه میشه لطفا راهنمایی کنید(یا لینک بدید)
ممنون:x

6.39 / 6.60 هست.

6.20 هم براي دائم هست كه بايد دستگاهون 09g / 07g نباشه :http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=37312&p=1564665&viewfull=1#post1564665 و http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=47735&p=1566378&viewfull=1#post1566378

با همشون ميشه بازي هاي PS1 رو اجرا كرد.

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار

aikido

کاربر سایت
Jul 11, 2009
10
6.39 / 6.60 هست.

6.20 هم براي دائم هست كه بايد دستگاهون 09g / 07g نباشه :آموزش هک 6.35 - صفحه 57 و آموزش دانگريد از 6.60 به 6.35/6.20

با همشون ميشه بازي هاي PS1 رو اجرا كرد.

باسلام من یک psp کپی خور موقت با ورژن 5.03 mhu دارم مدل 2004 آیا میتونم کپی دایم براش بزنم ؟ روش انجام و فایلهای اونو میخوام ممنونم:x

aikido

کاربر سایت
Jul 11, 2009
10

مرسی من به 6.20 آـبدیت کردم ولی وقتی باطری را در میاورم بازم بازی را نمایش نمیده وباید برم تو منو و فایلی بنام fast recovery را اجرا کنم تا بازی اجرا بشه ..آیا همینطوریه؟ یا من درست آبدیت نکردم اینم فایل من......620......620PRO-B10.fix1.... توی فایل دوم یک فولدر game بود که داخلش این فولدرها بود.....PROUPDATE........FastRecovery....... 620PRO_Permanent من از توی psp اول pro بعد pre را اجرا کردم وژن عوض شده ولی دایم نیست ممنون میشم کامل توضیح بدید:x

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
مرسی من به 6.20 آـبدیت کردم ولی وقتی باطری را در میاورم بازم بازی را نمایش نمیده وباید برم تو منو و فایلی بنام fast recovery را اجرا کنم تا بازی اجرا بشه ..آیا همینطوریه؟ یا من درست آبدیت نکردم اینم فایل من......620......620PRO-B10.fix1.... توی فایل دوم یک فولدر game بود که داخلش این فولدرها بود.....PROUPDATE........FastRecovery....... 620PRO_Permanent من از توی psp اول pro بعد pre را اجرا کردم وژن عوض شده ولی دایم نیست ممنون میشم کامل توضیح بدید:x
اصولا باید وقتی Permanent رو اجرا کنی دائم بشه.
شما باطری رو در بیار و دوباره جا بزن. بعد روشن کن بیاد بالا و دکمه select رو بزن ببین منو رو میاره یا نه. اگه آورد ببین UMD Mode روی چی هست. اگه نیومد برو تو قسمت setting بخون ببین فیرمور رو چی نوشته

aikido

کاربر سایت
Jul 11, 2009
10
اصولا باید وقتی Permanent رو اجرا کنی دائم بشه.
شما باطری رو در بیار و دوباره جا بزن. بعد روشن کن بیاد بالا و دکمه select رو بزن ببین منو رو میاره یا نه. اگه آورد ببین UMD Mode روی چی هست. اگه نیومد برو تو قسمت setting بخون ببین فیرمور رو چی نوشته

با تشکر از شما ..دکمه select کا رنمیکنه ..در قسمت setting هم نوشته system software version 6.20

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
با تشکر از شما ..دکمه select کا رنمیکنه ..در قسمت setting هم نوشته system software version 6.20

مطمئنی Per کامل اجرا شد و وسطش error نداد؟

میگم یه کاری کن، اول اینکه چک کن توی شاخه اصلی مموری کارت این فایل باشه vshorig.prx ( یه نسخه Back-up هم از این فایل حتما برای خودت نگهدار)
بعد برو 6.20 PRO-B Permanent Patch رو اجرا کن اگه صفحه زیر اومد یعنی قبلا نصب شده:

attachment.php

پس X رو بزن که پاکش کنه. بعد خودش بر میگرده توی XMB
بعد PRO UPDATE رو اجرا کن و دکمه مثلث رو بزن که پاکش کنه.

بعد یه دور کامل خاموش روشن کن و بیا دوباره نصبش کن ببین باز مشکل سر جاش هست یا نه.

Attachments

• LpRbe.png
    LpRbe.png
    925 bytes · مشاهده: 38

aikido

کاربر سایت
Jul 11, 2009
10

میگم یه کاری کن، اول اینکه چک کن توی شاخه اصلی مموری کارت این فایل باشه vshorig.prx ( یه نسخه Back-up هم از این فایل حتما برای خودت نگهدار)
بعد برو 6.20 PRO-B Permanent Patch رو اجرا کن اگه صفحه زیر اومد یعنی قبلا نصب شده:

attachment.php

بعد یه دور کامل خاموش روشن کن و بیا دوباره نصبش کن ببین باز مشکل سر جاش هست یا نه.

خیلی ام ممنون...ولی این فایل vshorig.prx وجود نداره و وقتی 6.20 PRO-B Permanent Patch را اجرا میکنم پیغام install میاد نهunistall بعد نصب هم که میشه بازم پیغام نصب میاد....مرسی

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
خیلی ام ممنون...ولی این فایل vshorig.prx وجود نداره و وقتی 6.20 PRO-B Permanent Patch را اجرا میکنم پیغام install میاد نهunistall بعد نصب هم که میشه بازم پیغام نصب میاد....مرسی
اون فایل اگه Per کامل نصب بشه خودش برات توی شاخه اصلی مموری میسازه. در واقع بک آپ vsh هست.
حدس میزدم مشکل از همون Per باشه. باطری رو در بیار که کپی خور بپره
بعد برو مستقیم PRO UPDATE رو اجرا کن و بزن پاکش کنه. بعد دوباره نصب کن ببین چی میشه

aikido

کاربر سایت
Jul 11, 2009
10

attachment.php

مرسی درست شد ..ولی بازی pes2011 را ریختم واجرا میشه ولی روی اون علامت قفل اومده ودیگه اینکه save بازی هم قفل میشه واجرا هم نمیشه .. ضمنا حالا که کپی دایم شد دیگه میتونم فایلهای update را پاک کنم ..میشه راهنمایی کنید ممنونم:x;)

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
مرسی درست شد ..ولی بازی pes2011 را ریختم واجرا میشه ولی روی اون علامت قفل اومده ودیگه اینکه save بازی هم قفل میشه واجرا هم نمیشه .. ضمنا حالا که کپی دایم شد دیگه میتونم فایلهای update را پاک کنم ..میشه راهنمایی کنید ممنونم:x;)
آره میتونی کلا پاک کنی
از داخل خود PSP بزن مموری یه دور فرمت بشه. بعد هم select رو بزن و UMD Mode رو چک کن که روی Sony N9660 باشه
بعد هم برو یه دور دیگه PES رو کپی کن و تست کن

aikido

کاربر سایت
Jul 11, 2009
10
آره میتونی کلا پاک کنی
از داخل خود PSP بزن مموری یه دور فرمت بشه. بعد هم select رو بزن و UMD Mode رو چک کن که روی Sony N9660 باشه
بعد هم برو یه دور دیگه PES رو کپی کن و تست کن

با تشکر ..دوست عزیز این کارهارو کردم ولی روی بازیها علامت قفل همچنان هست:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر