بکاپ گرفتن از wii

oldgamer

کاربر سایت
Jul 21, 2009
75
خوب یه سری ها با بوت می مشکل دارن
اون بکاپ نمیگیره فقط وقتی خدایی ناکرده بریک شد میتونی باهاش بری تو hbc و از اونجا با برنامه های مختلف کارا رو راستو ریس کنی(چند روش داره که اگه دچار درد بریک شدی بهت میگم)
بابا باید اون hacks.ini رو تو روت sd بریزی
اگه 4و4.1 داری از اون هک ها استفاده کن اگه پایین تر داری از همون هک تو خود برنامه
راستی اون 4یا4.1 ه باید اسمچون رو از 4.1hscks.ini به hacks.ini تغییر بدی

موفق باشی

حالا ما كه پري لودر رو ريختيم فايل هك هم تو روت نبود يعني بك آپ نگرفته چون اصلا هيچ فايلي اضافه نشده فقط وقتي وي رو روشن ميكنم ميره تو پري لودر هيچ كاري هم نميتونم بكنم.فقط ميتونم برم تو سيستم منو و هومبرو چنل

ميشه از اول نصب كنم يا بايد اول از شر اولي خلاص بشم؟

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
داداش چرا نمیگیری:blushing: :wallbash:
میگم این بکاپ نمیگیره (مثل BOOTMII نیست که از NAND ویی بکاپ بگیره)
شما با تناسب به ورژن کنسولتون HACKS.INI رو دانلود کرده و در روت بریزید و یه بار از اول از HBC وارد برنامه شوید و با زدن دکمه 1 نصبش کنید حالا هر بار که روشن کنید اون صفحه ی PRELOADER میاد که میتونید از تو ستینگ یه کاری کنید که اتومات بره تو Sسیستم
این برنامه از چیزی بکاپ نمیگیره اما وقتی بریک شدید به وسیلهی این برنامه متونید وارد HBC شوید و با برنامه ها و روش های گوناگونی اونو انبریک کنید(چون وقتی به درد بریک دچار بشید WII شما فقط روشن میشه و نه تو منو میره و نه جای دیگه و بعضی از انواع بریک ها هم فقط تا صفحهی HEALTH SCREEN که وارنینگ میده میلد و وارد منو نمیشه )

امید وارم موفق بشیدک
:bash::groupwave::bash:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
Preloader رو كه نصب كردين ديگه كاره ديگه اي لازم نيست فقط اگه دلتون بخواد مي تونيد دستكاريش كنيد.
ولي بعد از نصب Bootmii بايد از nand بك آپ بگيرين.

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
:punish:
آقا چرا ميزني ؟!!!!

حالا يه چيزايي دارم ميگيرم :stupids:

در هر صورت متشكرم :thanks:
نه جون شما اونم اگه به شکلکاش توجه کرده باشی باسه ی خنده گفتم:biggrin1:
اما از اونجایی که با سیستم منو هک preloader میشه خیلی کارای باهالی کرد من به شما pre رو پشنهاد میکنم(من که خودم 2تاشو نصب کردم(برای محکم کاری:biggrin1:))
نمی دونم بشه یا نه اما اگه از همون سیستم منو هک برنامه بتونی game region free , region free channel رو enable کنی شاید شما که خوبپی خور نرم افزاری دارید هم بتونیئ بازی ها رو از دیسک چنل اجرا کنید
این کار خطری نداره
من خودم این کارو با Wii مدچیپ دار کردم
حالا لطفا شما هم این کارو با Wii نرم افزاریت بکن اگه تونستی بازی هایی که معمول هستن و گیر ندارن رو اجرا کنی(از دیسک چنل)به ما هم بگو(اگه بشه رای اونایی که نرم افزاری کپی خور شدن خیلی خوب میشه)

اگه به طور کامل منظورمو گرفتی این کارو انجام بده و به ما هم خبرشو بده:biggrin1:

oldgamer

کاربر سایت
Jul 21, 2009
75
نه جون شما اونم اگه به شکلکاش توجه کرده باشی باسه ی خنده گفتم:biggrin1:
اما از اونجایی که با سیستم منو هک preloader میشه خیلی کارای باهالی کرد من به شما pre رو پشنهاد میکنم(من که خودم 2تاشو نصب کردم(برای محکم کاری:biggrin1:))
نمی دونم بشه یا نه اما اگه از همون سیستم منو هک برنامه بتونی game region free , region free channel رو enable کنی شاید شما که خوبپی خور نرم افزاری دارید هم بتونیئ بازی ها رو از دیسک چنل اجرا کنید
این کار خطری نداره
من خودم این کارو با Wii مدچیپ دار کردم
حالا لطفا شما هم این کارو با Wii نرم افزاریت بکن اگه تونستی بازی هایی که معمول هستن و گیر ندارن رو اجرا کنی(از دیسک چنل)به ما هم بگو(اگه بشه رای اونایی که نرم افزاری کپی خور شدن خیلی خوب میشه)

اگه به طور کامل منظورمو گرفتی این کارو انجام بده و به ما هم خبرشو بده:biggrin1:

تو پري لودر هم تغييراتي كه گفته بوديد اعمال كردم ولي بازيها رو هنوز هم نميتونم از ديسك چنل اجرا كنم:( تازه ديگه سافت چيپ هم كار نميكنه:eek:

راستي كسي ميدونه اگه بخوام سافت چيپ رو uninstall كنم كدش تو any title deleter چيه؟

آخرین ویرایش:

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
تو پري لودر هم تغييراتي كه گفته بوديد اعمال كردم ولي بازيها رو هنوز هم نميتونم از ديسك چنل اجرا كنم:( تازه ديگه سافت چيپ هم كار نميكنه:eek:

راستي كسي ميدونه اگه بخوام سافت چيپ رو uninstall كنم كدش تو any title deleter چيه؟
مبارکه
برای پاک کردن سافت چیپ میتونی از تو ستینگ قسمت چنل ها پاکش کنی
تو سیستم منو هک ریجن فری چنل و ریجن فری Sd چنل رو on کن درست میشه
اون حالت هایی که برای اجرا بازی از دیسک چنل on کردی رو off کن و دوباره سافت چیپ رو بریز
موفق باشی

hosseinmet

کاربر سایت
Jul 2, 2009
31
من امروز توسط hackmii beta 3 بوت می رو نصب کردم البته ios ورژن . موقع بک آپ گرفتن 4 تا از سکتورها مشکی شدن (Factory bad blank ...)، میخواستم ببینم این مسئله طبیعی هست یا مشکوکه؟؟؟؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من امروز توسط hackmii beta 3 بوت می رو نصب کردم البته ios ورژن . موقع بک آپ گرفتن 4 تا از سکتورها مشکی شدن (Factory bad blank ...)، میخواستم ببینم این مسئله طبیعی هست یا مشکوکه؟؟؟؟
آره برای منم سیاه بودن چند تا خودش سبزشون می کنه موقع Verify

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
اگه با BootMii مشكل دارين مي تونيد از نرم افزاره WiiND استفاده كنيد. تازه اين نرم افزار NAND رو تو USB هم مي تونه بريزه.
http://wiibrew.org/wiki/WiiND

لينك دانلود:
http://rapidshare.com/files/257881732/WIiNDv2.zip

سلام اگه وی بریک شد چطوری میشه از این بکاپ که با این برنامه از وی گرفتیم ، استفاده کرد؟:confused:

از همون قسمتی که بکاپ گرفتی گزینه ی 2 بکاپ رو ریستور میکنی همین

موفق باشید
این برنامه 4 تا گزینه داره که یکشیش تو SD و 2 تای دیگش تو usb1.1 و usb2.0 بکاپ رو میریزه و آخری هم exit. حالا من تو usb2.0 ریختم و میخوام ریستور کنم ، چیکار کنم؟؟:confused:

sadmanman

کاربر سایت
Jun 18, 2007
660
نام
Saeed
من امروز خواستم از wii بک آپ بگيرم ولی وقتی bootmii رو از ios نصب ميکنم اصلاً نمياد و preloader هم وقتی ميريزم تو sd توی homebrew نميآره

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
من امروز خواستم از wii بک آپ بگيرم ولی وقتی bootmii رو از ios نصب ميکنم اصلاً نمياد و preloader هم وقتی ميريزم تو sd توی homebrew نميآره
PRELOADER.DOL رو باید به BOOT.DOL تغییر بدی بعد فلدرش رو بریزی تو aPPS
HACKS.INI رو باید بریزی تو روت SD هک مال ورژن خودت
بعد از HBC اجراش کنی و باسه نصب دکمه 1 رو بزنی تا نصب شه
از IOS نصب کردی مگه از BOOT2 نمیشد
اگه از IOS نصب کردی باید بعد نصب PRELOADER از منوی PRELOADER وارد HBC بشی و با زدن دکمه HOME میبینی نوشه LUNCH BOOTMII بعد از اونجا وارد BOOTMII میشی و بکاپ میگیری

geumat

کاربر سایت
Jul 13, 2009
31
نام
میثم
PRELOADER.DOL رو باید به BOOT.DOL تغییر بدی بعد فلدرش رو بریزی تو aPPS
HACKS.INI رو باید بریزی تو روت SD هک مال ورژن خودت
بعد از HBC اجراش کنی و باسه نصب دکمه 1 رو بزنی تا نصب شه
از IOS نصب کردی مگه از BOOT2 نمیشد
اگه از IOS نصب کردی باید بعد نصب PRELOADER از منوی PRELOADER وارد HBC بشی و با زدن دکمه HOME میبینی نوشه LUNCH BOOTMII بعد از اونجا وارد BOOTMII میشی و بکاپ میگیری

من وقتی تو HBC دکمه Home رو میزنم و بعد Lunch Bootmii رو میزنم، صفحه Bootmii میاد که چند تا آیکون توش افقی هستش (تقریبا سیاه سفیده) اما چند ثانیه میمونه و هیچ دکمه ای روی دسته کار نمی کنه و بعد ازش خارج میشه و بر میگرده تو HBC!
جریان چیه؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
دگمه های دستگاه هم کار نمیکنه؟؟ مثلا پاور یا ریست یا Eject
-------------------------------------------------------
رو حالت Boot2 نصبش کردین؟؟

geumat

کاربر سایت
Jul 13, 2009
31
نام
میثم
دگمه های دستگاه هم کار نمیکنه؟؟ مثلا پاور یا ریست یا Eject
-------------------------------------------------------
رو حالت Boot2 نصبش کردین؟؟

چرا کار میکنه ولی ریست میشه یا خاموش میشه یا eject میکنه - باید دکمه های دسته کار کنه که نمیکنه

boot2 هم نمیزاره نصب کنم! از این جدیداست که تازه آپدیتش هم کردم به 4.1U

در ضمن با preloader هم مشکل دارم و وقتی اجراش میکنم error میده و کار نمیکنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر