جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
بله بله

سلام مهندس پسر خاله مگر بازی سنتر ببینیمت این آخرین دانلود هاردهای 2 ترابایتی رو برند های خاصی و حتی هاردهایی که موتور درایو سرعت بالا داشته باشه ساپورت میکنه فکر دستگاه بدبخت هم بکن برادر :d
:bighug: میام سراغت مهندس .اینم برای همه دوستان همه با کانفیگ فلش و اپدیت کردن و فرمت هارد و فلش مشکل دارن حتی برای اپدیت چون فت 32 باید باشه . و میزان از بین رفتن فضای ریمو درایوها .شرکت وسترن مشکل رو با کمک یه بنده خدایی خسته از ماکروسافت که .... مشکل حل شده .اگگه دوست داشتید سری به اخبارهای سخت افزار های جانبی ماکروسافت .نزدیک کنسول های الایت جدید بزنید ضرر نمیکننناز هارد های وسترن برای که نازک هست برای پیسی همون اینرنال هم برای اینکار استفاده نکنید .اپدیت رو میترکونه هیچ کپی خور م قلقلک میده. این اپدیت باگ هایی هم داره برای گرفتن 1 ماه لایو اینجا جاش تو تاپیک دیگه .;)b-)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
سلام آپدیت جدید اومده 17489 کسی نصبش کرده؟ بی خطره؟

از اواخر 2012 به این ور....تغییری خاصی تو System Software ـشون ندادن که برای سری Firmware های iXtreme LT مشکلی پیش بیاد.
این آپدیت اخر رو هم changelogـش رو دیدم، چیز خاصی تو زمینه ی Anti-Piracy توش نیست.

Undertaker2013

کاربر سایت
Sep 22, 2013
2
سلام
داشبورد من ۲.۱۶۵۳۷.۰ میباشد، آخرین باری که دادم آپدیت کنن همون زمانی بود که بازی های جدید فقط با آپدیت انجام میشد ، سال دقیقشو نمیدونم ولی فک کنم آپدیت lt3 روشه، (منظور اینکه الان بازی های روز اجرا میشه) ، سوال من اینه :
من اهل live نبودم تا الان ولی می خوام الان به live متصل شم، پس از متصل شدن به نت اگه خواست آپدیت کنه ، اجازه اینکارو بدم ؟
و اینکه برای اجرای بازی live ( تاپبک بررسی سلامت دیسک رو خوندم) بازی هایی که burner هستن خیالم از بابت بن نشدن راحت باشه ؟

با تشکر

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
داشبورد من ۲.۱۶۵۳۷.۰ میباشد، آخرین باری که دادم آپدیت کنن همون زمانی بود که بازی های جدید فقط با آپدیت انجام میشد ، سال دقیقشو نمیدونم ولی فک کنم آپدیت lt3 روشه، (منظور اینکه الان بازی های روز اجرا میشه) ، سوال من اینه :
من اهل live نبودم تا الان ولی می خوام الان به live متصل شم، پس از متصل شدن به نت اگه خواست آپدیت کنه ، اجازه اینکارو بدم ؟
و اینکه برای اجرای بازی live ( تاپبک بررسی سلامت دیسک رو خوندم) بازی هایی که burner هستن خیالم از بابت بن نشدن راحت باشه ؟

با تشکر
دوستان منم همین سوال دارم لطفا راهنماییم کنید من اولین بار دستگاهم داده بودم دوستم به لایو وصل شه که اکانتم سیو بشه اچیومنتام نپره! بعده اون تا 100هزارتا گیم اسکور گرفتم یه بکاپ تو pcازش نگهداشتم بعد دستگاه فروختم امروز میخوام دستگاه دوستم بگیرم که بقیه گیم اسکورام ثبت کنم!اون به نت وصل نمیشه حالا اگه من وصل بشم و دانلود کنم آپدیت مشکلی که براش پیش نمیاد؟

King.s

کاربر سایت
Nov 22, 2013
122
نام
siavash
سلام من وقتی میخوام به live وصل بشم میگه باید آپدیت کنی وقتی تموم میشه باز دوباره میگه باید آپدیت کنی کسی میدونه مشکل از چیه؟

MetMet

کاربر سایت
May 16, 2011
80
آپدیت جدید اومده
لینک دانلود از میکروسافت برای USB
http://www.xbox.com/system-update-usb

سلام من دیر به دیر کنسول رو روشن میکنم. تو نت خوندم ظاهرا این آپدیت آخر کنسول های جیتگ شده رو به مشکل میندازه و برای آپدیت روش داره.
کنسول من فت و با مادربورد جاسپر ixtream LT3 هست. ممکنه بفرماپید برای این کنسول مشکلی داره آپدیت کنم از طریق لایو یا نه؟
با تشکر

ویرایش

من آپدیت کردم و الان ورژن داشبوردم ۱۷۵۱۱ هست و بازی های LT3.0 رو بدون مشکل اجرا میکنه.

آخرین ویرایش:

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
سلام من دیر به دیر کنسول رو روشن میکنم. تو نت خوندم ظاهرا این آپدیت آخر کنسول های جیتگ شده رو به مشکل میندازه و برای آپدیت روش داره.
کنسول من فت و با مادربورد جاسپر ixtream LT3 هست. ممکنه بفرماپید برای این کنسول مشکلی داره آپدیت کنم از طریق لایو یا نه؟
با تشکر

ویرایش

من آپدیت کردم و الان ورژن داشبوردم ۱۷۵۱۱ هست و بازی های LT3.0 رو بدون مشکل اجرا میکنه.
سلام من که توصیه نمیکنم کنسول جی تگ شده رو آپدیت کنید یا حتی آنلاین کنید چون خطر بن خیلی زیاده

MetMet

کاربر سایت
May 16, 2011
80
سلام من که توصیه نمیکنم کنسول جی تگ شده رو آپدیت کنید یا حتی آنلاین کنید چون خطر بن خیلی زیاده
ممنون. نه عرض کردم کنسول من جیتگ نشده بود. تو فروم ها خوندم جیتگ شده ها مشکل داشتن خواستم بپرسم که کنسول من هم به مشکل میخوره یا نه که خداروشکر مشکلی نداشت.

mohamad1010

کاربر سایت
Aug 28, 2018
1
سلام
من هارد دستگاه رو فرمت کردم بعد ک خواستم اواتار بسازم باید اپدیت میکردم با فلش اپدیت کردم ارور داد دسته ام دیگه کار نمیکنه لطفا راهنماییم کنید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر