نحوه ي اجراي بازي هاي Wii از طريق USB Flash Drive يا HDD

wsxwsxw

کاربر سایت
Jun 9, 2011
9
سلام بر اساتید محترم
من یه وی رجین u ورژن 4.1 دارم.بازیها رو روی هارد ریختم موقع اجرا بعد از چند دقیقه از بازی یهو قطع میشه و تصویر وایمیسته و تا از برق نکشی و دوباره وصل نکنی کار نمیکنه در واقع دستگاه هنگ میکنه .میخوام ببینم ایا اشکال از اپدیت نبودن دستگاس یا نرم افزار هک اشکال داره و یه سوال هم اینکه چطور میشه دستگاهو اپدیت کرد البته بی دردسر الان هرچی با خود دستگاه اپدیت میکنم نمیشه.بعضی از بازیها هم روی دمو اول بازی با گیر های کوچیکی داره و تو یکی دوتاشون هم کلا وسط دم بازی وایمیسته وتا برقو قطو وصل نکنی دستگاه راه نمیوفته .ممنون میشم راهنمایی کنید

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام بر اساتید محترم
من یه وی رجین u ورژن 4.1 دارم.بازیها رو روی هارد ریختم موقع اجرا بعد از چند دقیقه از بازی یهو قطع میشه و تصویر وایمیسته و تا از برق نکشی و دوباره وصل نکنی کار نمیکنه در واقع دستگاه هنگ میکنه .میخوام ببینم ایا اشکال از اپدیت نبودن دستگاس یا نرم افزار هک اشکال داره و یه سوال هم اینکه چطور میشه دستگاهو اپدیت کرد البته بی دردسر الان هرچی با خود دستگاه اپدیت میکنم نمیشه.بعضی از بازیها هم روی دمو اول بازی با گیر های کوچیکی داره و تو یکی دوتاشون هم کلا وسط دم بازی وایمیسته وتا برقو قطو وصل نکنی دستگاه راه نمیوفته .ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام داداش
دقیقا نمیدونم مشکلت از چیه ، با چی بازی اجرا میکنی؟ نئوگاما یا یو اس بی لودر؟ یا ......

کم با یو اس بی لودر اجرا میکردم بازی بار اول کار میکرد بعد کنسول خاموش میکردم بازی دوباره اجرا میکردم صفحه سیاه میشد دادم به دوستی درست کنه ، درست کرد گفتم چش بود ؟ گفت کپی خورش کم و کاست داشت چنتا ios مورد نیاز روش نصب کردم درست شد

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
من هر کاری میکنم پوشه ی APPS رو تو SD کپی میکنم تو نرم افزار HBC نمیاره.

فلش رو باید به USB سمت راستی پشت کنسول وصل کنی
اگر اشتباه نکنم پوشه APPS ببه کوچیکی و بزرگی حروفم حساس بود
پوشه برنامه دانلود شدم کامل باید بندازید تو اون پوشه

• Like
Reactions: rosgod

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
سلام
دوستان بازی که از usb loader gx اجرا میکنم صفحه کامل سیاه میشه و تا خاموش نکنم درست نمیشه. مشکل از کجاست؟ ممنونم

سلام
احتمالا usb loader gx شما قدیمیه و کپی خور شما ناقصه , باید یه سری از ios ها نصب کنید

• Like
Reactions: HusseinR

HusseinR

کاربر سایت
Jun 1, 2017
9
سلام
احتمالا usb loader gx شما قدیمیه و کپی خور شما ناقصه , باید یه سری از ios ها نصب کنید
مرسی
راستش قبل از اینکه اصلا از فلش استفاده کنم متاسفانه با یه دیسک دستگاه اپدیت شد اما الان بعضی دیسک ها راحت اجرا میشه و تو ستینگ هم میره. قبلش هم uloader کار میکرد که باهاش فقط دیسک اوردم نه USB.
الان میشه فهمید چه IOS هایی رو باید نصب کنم؟ خیلی ممنون

• Like
Reactions: playstation1

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
مرسی
راستش قبل از اینکه اصلا از فلش استفاده کنم متاسفانه با یه دیسک دستگاه اپدیت شد اما الان بعضی دیسک ها راحت اجرا میشه و تو ستینگ هم میره. قبلش هم uloader کار میکرد که باهاش فقط دیسک اوردم نه USB.
الان میشه فهمید چه IOS هایی رو باید نصب کنم؟ خیلی ممنون

اگر کنسول کپی خور باشه بعد آپدیت کنید حالا از طریق منو تنظیمات و ....... اون وقت کپی خور میپره
گاهی هم به ندرت کنسول بریک میشه
اگر با دیسک بازی میکنید هیچکدوم این 2 تا بدرد نمیخورن باید با برنامه نئوگاما بازی اجرا کنید بهترین روشه

• Like
Reactions: HusseinR

HusseinR

کاربر سایت
Jun 1, 2017
9
اگر کنسول کپی خور باشه بعد آپدیت کنید حالا از طریق منو تنظیمات و ....... اون وقت کپی خور میپره
گاهی هم به ندرت کنسول بریک میشه
اگر با دیسک بازی میکنید هیچکدوم این 2 تا بدرد نمیخورن باید با برنامه نئوگاما بازی اجرا کنید بهترین روشه
تشکر فراوان
نئوگاما رو نصب دارم اما اونم نه دیسک رو اجرا میکنه نه فلش رو میشناسه!!
اگه دوباره نرم افزاری کپی خورش کنم ممکنه درستش بشه؟؟

• Like

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
تشکر فراوان
نئوگاما رو نصب دارم اما اونم نه دیسک رو اجرا میکنه نه فلش رو میشناسه!!
اگه دوباره نرم افزاری کپی خورش کنم ممکنه درستش بشه؟؟

نئوگاما با فلش اجرا کردن باها دردسره , دیسک راحت اجرا میکنه
صفحه اصلی نئوگاما اون پایین مثلا نوشته ios . v20 -- ببین برا تو چی نوشته؟
آره

HusseinR

کاربر سایت
Jun 1, 2017
9
نئوگاما با فلش اجرا کردن باها دردسره , دیسک راحت اجرا میکنه
صفحه اصلی نئوگاما اون پایین مثلا نوشته ios . v20 -- ببین برا تو چی نوشته؟
آره
هدفم اینه حتما با فلش بازی ها رو اجرا کنم.
اینو نوشته: NeoGamma R9 b56, IOS249
کاری باید انجام بدم؟

برا هک دوباره چه روشی رو پیشنهاد میدید؟ ورژن فعلی 4.3U هست. تداخلی پیش نمیاد؟
یه دنیا ممنونم

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر