نحوه ي اجراي بازي هاي Wii از طريق USB Flash Drive يا HDD

BeauTeenBoy

کاربر سایت
Feb 7, 2013
102
من یه وی گرفتم که ورژن 4.2 هست و وقتی دادم آپدیت کردنش روش برنامه های زیر نصب کردن
1- USBLoaderCFG
2- USB Loader GX
3- U Loader v 3.1
4- NeoGamma R9 b56 v 7 final
5- Homebrew channel v 1.110
حالا سوالم اینه من تازه یه بازی دانلود کردم و یک فایل iso دارم
آیا باید تمام کارهای تاپیک اول رو انجام بدم یا اگه نه چیکار کنم ؟
اونجا گفتم:D

faridsarvar

کاربر سایت
Jan 22, 2013
160
دوست عزیز ممنون لینک دادید
مشکلی که نداره؟ خودتون نصب کردید؟
بریک که نمیشه ؟ آخه من تو سایت ها خوندم میگن با ورژن های قبلی فرق داره این ورژن 3
من اصلا باهاش اینترنت نمیرم که به اون خاطر بریک بشه میخوام مطمین بشم خود فایل باعث بریک نشه
دفعه اولم هست دارم چیزی روش نصب میکنم بخاطر همین یکم میترسم
hbc رو سیستم هست uloader هم هست اما هر چی بازی دانلود میکنم و با wbfs manager میریزم اجرا نمیکنه فقط همون چند تا بازی که روش هست اجرا میکنه
بخاطر همین میخوام usb loader gx نصب بکنم
بازم ممنون از راهنماییتون

BeauTeenBoy

کاربر سایت
Feb 7, 2013
102
دوست عزیز ممنون لینک دادید
مشکلی که نداره؟ خودتون نصب کردید؟
بریک که نمیشه ؟ آخه من تو سایت ها خوندم میگن با ورژن های قبلی فرق داره این ورژن 3
من اصلا باهاش اینترنت نمیرم که به اون خاطر بریک بشه میخوام مطمین بشم خود فایل باعث بریک نشه
دفعه اولم هست دارم چیزی روش نصب میکنم بخاطر همین یکم میترسم
hbc رو سیستم هست uloader هم هست اما هر چی بازی دانلود میکنم و با wbfs manager میریزم اجرا نمیکنه فقط همون چند تا بازی که روش هست اجرا میکنه
بخاطر همین میخوام usb loader gx نصب بکنم
بازم ممنون از راهنماییتون
خواهش
بهتره قبل هر کاری بکاپ بگیرین.
مشکل اجرای بازی های جدید واسه شما برمیگرده به کپی خور قدیمی دستگاتون که پیشنهادم اینه که جدید ترین کپی خور و CIOS و اینا رو بریزین.
(فک کنم با نصب CIOS جدید هم حل شه)
آموزشش هم هست تو سایت.
بکاپ هم یادتون نره
خواهش

tekno

کاربر سایت
Apr 26, 2011
1
با انجام دادن اين مراحل مي تونيد بازي ها تون رو از طريق Flash يا HDD اجرا كنيد:

(*****ريسكش با خودتونه*****)

مرحله اول: نصب USB Loader
1- اول اين فايل رو دانلود كنيد.alimami :پسورد
cios_installer
2- بعد اين فايل رو دانلود كنيد. IOS36-64-v1042.wad
3- فايل شماره 1 رو Extract كنيد بعد boot.dol توش رو داخل يك فولدر بگذاريد و آنرا داخل فولدر Apps تو SD تون كپي كنيد.
4- فايل شماره 2 رو كه دانلود كرديد داخل ريشه SD كپي كنيد.
5- SD رو تو وي بزاريد و داخل Homebrew Channel شويد و IOSinstaller رو اجرا كنيد صبر كنيد تا نصبش تموم شه و وي Restart بشه.

مرحله دوم: ريختن بازي داخل USB Drive يا هارد اكسترنال
1- اين فايل رو دانلود كنيد. USB LOADER GX
2- فایل دانلود شده رو Extract کنید و برنامه ي USB LOADER رو داخل پوشه Apps درون SD تون كپي كنيد.
3- نرم افزاره WBFS Tools رو از داخل فايل USB LOADER GX كه دانلود كردين اجرا کنید.
4- در سمت راست نرم افزار درایو USB را انتخاب کنید.
5- در سمت چپ نرم افزار ISO بازی را انتخاب کنید و دگمه فلش به سمت راست را بزنید.(<<)
6- منتظر بمانید تا بازی انتقال یابد و USB خود را از کامپیوتر خارج کنید.

مرحله سوم: اجراي بازي
1- USB Drive رو وارد دستگاه كنيد و بعد وي رو روشن كنيد.
2- از Homebrew Channel نرم افزاره USB loader رو اجرا كنيد.
3- Run Game رو بزنيد و بعد نرم افزار تمامي بازي هاي داخل USB رو مياره كه مي تونيد انتخاب كنيد.

*براي اجراي اين روش بايد Homebrew Channel نصب باشه.
*لنز دستگاه سالم می مونه.
*من خودم از اين روش چندتا بازي رو اجرا كردم خيلي بهتر از اجرا بازي از طريق DVD هست.
*Loading ها خيلي كوتاه ميشن.
*نرم افزاره USB Loader هاردهاي اكسترنال تا سقف 1 ترابايت رو پشتيباني مي كنه.
*حجم هر بازي تو اين روش بستگي به خود بازي داره. درسته كه فايل ISO حجم 4.7 گيگ داره ولي مثلا بازي RE0 تو اين روش 4 گيگ هست يا بازي NFS:Undercove حجمش 2.2 گيگ هست.

هرگونه سوالي داشتين يا مشكلي پيش اومد همينجا مي تونين مطرح كنين.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
آپدیت: اگر USB شما با Wii تون سازگار نیست این برنامه را در ویتون اجرا کنید: CIOS_USB2

آپديت: اين پكيج حاوي چنل USB LOADER GX و Cios Rev13 و تمامي فايل هاي لازم براي اجراي USB LOADER است.
آقا وی من هک نرم افزاریه ولی با usb که بازی ها رو میزنم هنگ میکنه صفحه سیاه میاره و نوشته باید چیکار کنم ؟؟ ورژن 4.2 وی من

mishellol

کاربر سایت
Dec 24, 2012
17
من یه وی کپی خور نرم افزاری خریدم اما هر چی فلش میزنم توی برنامه usb loader gx از داخل hbc پیغام میده usb device not found با 5 تا فلش با مارکهای مختلفم تست کردم

آپدیت: اگر USB شما با Wii تون سازگار نیست این برنامه را در ویتون اجرا کنید: CIOS_USB2

تو این لینک بالایی هم هیچ فایلی وجود نداره کسی اگر داره لطفا توی یه سایت آپلود که بشه راحت دریافت کرد بزاره

من اصلا سر رشته از این کارها ندارم لطفا نحوه نصبشم توضیح بدید واسه کسی که صفر کیلومتره (مرحله به مرحله )

در آخر هم دم همه دوستان گرم
ورژن ios هم 36 هست با تشکر

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
ماشاالله سایت فعالی هست یعد سه روز کسی هنوز جواب پست منو نداده . ای ول

مطمینم سرشون شلوغه وگرنه جوابتون رو می دادند :
شما این برنامه رو دانلود کن wii back up manager
بعد یکی از فلش هات رو وصل کن به کامپیوتر وبا استفاده از این برنامه فرمتش رو بکن WBFS ( از داخل برنامه گزینه ی tools و بعد format drive رو انتخاب کن)وقتی که این کار رو انجام دادی یه فایل به نام Wbfs داخل فلش درست میشه حالا با همون برنامه wii back up manager دیسک بازی رو درون کامپیتور قرار بده و از نوار دوم که نوشته DVD و بعد از اون Drive دیسک بازی رو انتخاب کن وقتی این کار رو کردی اسم بازی باید پایین بیاد و مربع تیک بازی رو قبل اسمش انتخاب کن و گزینه ی transfer رو بزن و آخرین گزینه Wbfs file رو انتخاب کن (بازی رو به فرمت wbfs در میاره) و بعد از اون فلش فرمت شده رو انتخاب کن و بازی رو بریز داخل پوشه ی Wbfs .

این کار ها رو در صورتی انجام بده که برنامه ی usb loader Gx روی wii نصب شده باشه......
حتی اگر یه هارد هم داشته باشی میتونی بدون فرمت کردن هاردت این کاررو انجام بدی وقتی فلشت رو فرمت WBFS کردی فایل داخل فلش رو همین طوری بریز داخل هاردت بدون این که داخل هیچ فولدری قرارش بدی و این طوری از هارت هم میتونی استفاده کنی.....
من خودم با این روش بازی هام رو انجام میدم با این حال که دیسک خور wii ایم سالمه و ازش تا حالا استفاده نشده
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم

• Like
Reactions: HusseinR

nintendowii

کاربر سایت
Jul 17, 2012
120
نام
احسان
1 ) دوستان چجوری کاور بازی ها رو بدون وصل شدن با اینترنت به usb loder gx اضافه کنم؟
2 ) من مودم وایرلس دارم ایا برای وصل شدن وی از طریق وایرلس به اینترنت قطعه ای میخواد یا وی wifi داره؟

mishellol

کاربر سایت
Dec 24, 2012
17
مطمینم سرشون شلوغه وگرنه جوابتون رو می دادند :
شما این برنامه رو دانلود کن wii back up manager
بعد یکی از فلش هات رو وصل کن به کامپیوتر وبا استفاده از این برنامه فرمتش رو بکن WBFS ( از داخل برنامه گزینه ی tools و بعد format drive رو انتخاب کن)وقتی که این کار رو انجام دادی یه فایل به نام Wbfs داخل فلش درست میشه حالا با همون برنامه wii back up manager دیسک بازی رو درون کامپیتور قرار بده و از نوار دوم که نوشته DVD و بعد از اون Drive دیسک بازی رو انتخاب کن وقتی این کار رو کردی اسم بازی باید پایین بیاد و مربع تیک بازی رو قبل اسمش انتخاب کن و گزینه ی transfer رو بزن و آخرین گزینه Wbfs file رو انتخاب کن (بازی رو به فرمت wbfs در میاره) و بعد از اون فلش فرمت شده رو انتخاب کن و بازی رو بریز داخل پوشه ی Wbfs .

این کار ها رو در صورتی انجام بده که برنامه ی usb loader Gx روی wii نصب شده باشه......
حتی اگر یه هارد هم داشته باشی میتونی بدون فرمت کردن هاردت این کاررو انجام بدی وقتی فلشت رو فرمت WBFS کردی فایل داخل فلش رو همین طوری بریز داخل هاردت بدون این که داخل هیچ فولدری قرارش بدی و این طوری از هارت هم میتونی استفاده کنی.....
من خودم با این روش بازی هام رو انجام میدم با این حال که دیسک خور wii ایم سالمه و ازش تا حالا استفاده نشده
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم

سلام دوست من من سی دی بازی که نه فایلهای iso رو دانلود میکنم که با یه برنامه به اسم wbfs فایل رو توی فلش میریزم اول فلش رو به فرمت wbfs در میاره بعد فایل رو توش میریزه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر