WWE Smackdown vs Raw 2010 , X360 Version

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
من که عین خیالم نیست درایوم HITACHI هست :D ولی مثل اینکه روی دیسک باید ACtive .ISO رو فعال کنید تا بازی اجرا بشه حالا نمیدونم قضیه چیه تو تاپیک WAVE 4 خلیل توضیح داده ;)

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
من که عین خیالم نیست درایوم HITACHI هست :D ولی مثل اینکه روی دیسک باید ACtive .ISO رو فعال کنید تا بازی اجرا بشه حالا نمیدونم قضیه چیه تو تاپیک WAVE 4 خلیل توضیح داده ;)

سلام نه دوسته عزیز این بازی wave3 هست بعضی از سایت ها به اشتباهن زده بودن wave 4!!! این بازی به راحتی با ixtreme 1.6 اجرا می شه و نیازی به هیچ دیسک بوتی هم نیست!!!

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
سلام نه دوسته عزیز این بازی wave3 هست بعضی از سایت ها به اشتباهن زده بودن wave 4!!! این بازی به راحتی با ixtreme 1.6 اجرا می شه و نیازی به هیچ دیسک بوتی هم نیست!!!

من نمیدونم ixterime 1.6 دارم یا نه اما نیدفور اسپید و ... رو بازی کردم پس اینم میشه؟:cheesygri

JAKI CHAN

کاربر سایت
Oct 1, 2009
166
نام
جکی!
سلام من چند جا خوندم نوشته بود بازی الان وارد بازار شده اگه کسی خبری داره بگه لطفا

بله بازی اومده DC هم یک روزه آورده :biggrin1:

اینم عکسش:
40339.jpg

اینم سایت DC :

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
دوستان واقعا بازی اومده؟لینکاش سالم بود؟
اگه کسی گرفته و بازی کرده لطفا بگه
اگه اومده باشه رسما به فنا میرم من:D چقدر زود:D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام بچه ها يك فروشگاه اينترنتي غير از dc كه بازي اورده برام pm كنيد چون تو تايپك ممكنه مديرا بنم كنن

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
بابا امون بده فردا وصل بشو حله مشکلی هم نیست فکر کنم فردا دیگه ریلیس 20 اکتبر هست مشکلی نیست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر