call of duty 2 را online بازی کنید

فکر نمی کنم کسی تا حالا بازی کرده باشه ولی من الان 3 ماهه دارم بازی میکنم و حالشو میبرم

خوب اول از همه باید adsl داشته باشین من قبلا با 128K بازی میکردم بدون lag(وقفه) الانم که 256 دارم خیلی توپتره

http://videogames.yahoo.com/multiplayer
میرید این نرم افزار The All-Seeing Eye از یاهو دانلود میکنید که یه کلاینت برای پیدا کردن سرورهای بازی است. اکثر بازی ها رو داره به غیر از call of duty حدود 200 تا بازی دیگه رو برای انلاین بازی کردن ساپورت میکنه

تو تنظیمات (options) باید CoD2MP_s.exe فایل رو بهش نشون بدید البته خودشم میتونه سرچ کنه و پیداش کنه ولی اگه خودتون بهش نشون بدید بهتره

پچ call of duty 2 v1.3 رو دانلود کنید از اینجا
Call Of Duty® 2 - (PC) Patch 1.3 و نصبش کنید چون اکثر سرور ها این patch رو دارن و اگه نداشته باشید نمیتونیدروی اون سرور بازی کنید.

یه چیزی که باید بگم اینه که چون version ما اورجینال نیست بعد از نصب patch دیگه single player کار نمیکنه یعنی فقط شبکه میتونید بازی کنید
دوم اینکه به خاطره همون مشکل فقط باید رو سرور های کرک شده بازی کنید چون به شماره سریاله تون گیر میده ولی نگران نباشید به اندازه کافی سرور کرک شده پیدا میکنید در ضمن بهتون توصیه میکنم رو سرور های ترکیه بازی کنید چون اولا همشون کرک شده اند دوما ping پایینی دارن چون سروراشون نزدک ایران هستن.
ایدی من تو یاهو reza_boy2002 اگه سوتال داشتین اونجا بپرسین من زیاد به فروم سر نمیزنم

یه چیزه دیگه بچه هایی که adsl دارن بیاید همدیگرو پیدا کنیم با گذاشتن ایدی یاهو تون، خیلی راحت میتونیم مستقیم با هم بازی کنیم مثلا PES4 یا Copmany of Hero یا خیلی از بازیهای دیگه رو میشه با ip مستقیم اونم n نفره بازی کرد چرا همش دنباله سرور میگردین یکی از خودمون هاست بشه بقیه میتونن با وارد کردن ip اون بهش وصل شن و بازی کنیم
من منتظره pm هاتون هستم اگه همه برو بچ که adsl دارن همدیگرو پیدا کنیم خیلی راحت میشه اکثر بازی ها رو خودمون انلاین بازی کنیم.;)

آخرین ویرایش:

عاشق

کاربر سایت
Aug 27, 2007
2
ورژن سرور 1.0 هست یعنی نیاز به هیچ پچی نداره فقط کافیه بازی رو ریخته به اینترنت وصل شده به قسمت
cod2_mp برید و وارد قسمت Join server رفته و Internet رو برای منبع انتخاب کرده و دکمه refresh list رو زده تا لیست تمام سرور های ورژن 1.0 بیاد بعد از اون دنبال اسم IRAN Rifles بگردید که ایرانش رنگ پرچم ایران هست

وارد سرور بشید میتونید از امکانات سرور ایرانی استفاده کنید از جمله ping پایین چون در تهران سرور هست

حتی اگر pingاتون بالا بود من میتونم کاری کنم که ping اتون پایین تر بیاد ( اگر خدا بخواد:biggrin1: ) پس منتظر شما هستم

cina 70

کاربر سایت
Aug 1, 2011
2
سلام من cod2 با گارنا انلاین بازی می کنم ولی هنگام بازی دیر شلیک میکنه یعنی وقتی تیر میزنم پس از چند ثانیه شلیک میکنه.تیک نداره سرتم هم 128 خواهش میکنم کمک کنیم ممنون

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
سلام من cod2 با گارنا انلاین بازی می کنم ولی هنگام بازی دیر شلیک میکنه یعنی وقتی تیر میزنم پس از چند ثانیه شلیک میکنه.تیک نداره سرتم هم 128 خواهش میکنم کمک کنیم ممنون

مشکله شما از پینگه که بال هست اگه سرور ایرانی گیر بیارید که تقریبت میشه گفت غیر ممکنه مشکلتون حل میشه
اه دوباره این اسم All seeing eye شنیدم یاد ماسونای عوضی افتادم

arman shahmari

کاربر سایت
Feb 7, 2013
1
اموزش انلاین بازی کردن c

ببخشید من ورژن 1.0دارم singleplayerباز می شه ولی وقتی میخوام برم multiplayerاین ارور میده has stopped working:-s

آخرین ویرایش:

.Cheater

کاربر سایت
Feb 6, 2013
4
ببخشید من ورژن 1.0دارم singleplayerباز می شه ولی وقتی میخوام برم multiplayerاین ارور میده has stopped working:-s
شما فایل بازیت مشکل داره به احتمال زیاد پچ های بازی رو هم باید نصب کنی اگه درست یادم باشه پچ 1.3 باید نصب کنی. ایکس فایر هم نصب کن برا سرورای بازی پیدا کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر