بهترین بازیهای DS

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من بازی Chrono Trigger رو دارم. اما همون اوایل بازی وقتی وارد ماشین زمان میشن توی لود گیر می کنه و صفحه رنگ و وارنگ می مونه. کسی می دونه ایراد کار از کجاست؟

یا رامت خرابه که باید از جا دیگه دانلود کنی یا فلش کارتت قدیمیه نمیتونه اجراش کنه

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
دوستان من به یه مشکلی برخورردم لطفا یکی کمک کنه. امروز مموری کارت DS رو از R4 بیرون آوردم که دوتا بازی روش بریزم. بعد که دوباره گذاشتمش تو دیدم مموری رو نمی خونه. بعد دوباره مموری رو جدا کردم گذاشتم توی رم ریدر وصل کردم به کامپیوتر ولی میگه باید فرمتش کنی. من اگه فرمت کنم کپی خور دستگاه می پره اگه هم فرمت نشه که دیگه مموری رو نمیشناسه دستگاه. حالا چی کار کنم؟ میشه مموری رو فرمت کنم بعد دوباره خودم کپی خورش کنم؟ تا حالا این کارو انجام ندادم. از اول که گرفتم خودش کپی خور بود. کسی نیست راهنمایی کنه؟ راهنمایی قدم به قدمی چیزی برای کپی خور کردن دستگاه نیست؟ یه خورده توی نت گشتم ولی چیزی پیدا نکردم. لطفا کمک کنید

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
دی اس نمی گه فرمت کن. توی دی اس اصلا باز نمیشه و می نویسه: menu?
وقتی مموری میکرو اس دی رو به کامپیوتر می زنم میگه فرمت کن. اگه فرمت کنم که اطلاعات روش پاک میشه. بعدش من مون شل و اینا رو ندارم که دوباره بریزم. الان میخوام ببینم اگه مموری رو فرمت کنم و همه چی پاک شه باید چی کار کنم. نرم افزارهای لازم برای Ds TT مثل Munshell و فولدر System رو از کجا باید گیر بیارم؟

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
هر فلش کارتی یه فایل آپدیت داره مثلا برای دوال کور دانلود کردم 2 مگ بیشتر نبود از حالت فشرده خارج کردم ریختم صفحه اول مموری کارت تمومه

فکر کنم ویندوزت هفت 32 بیته

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
هر فلش کارتی یه فایل آپدیت داره مثلا برای دوال کور دانلود کردم 2 مگ بیشتر نبود از حالت فشرده خارج کردم ریختم صفحه اول مموری کارت تمومه

فکر کنم ویندوزت هفت 32 بیته

ممنون از جواب. بله ویندوزم 32 بیته. منظور شما از فایل اپدیت فلش کارت همون فیرم ویر هست؟ اگه آره من الان یه فایل 1.7 مگی دانلود کردم که توش DS TT Menu رو داره و از قرار معلوم باید بریزم توی مموری کارت. بعدش باید فقط همین کارو بکنم یا فولدر دیگه ای هم باید ایجاد شه؟ مثلا بازی ها رو باید کجا ریخت؟ توی چه فولدری؟

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
ممنون از جواب. بله ویندوزم 32 بیته. منظور شما از فایل اپدیت فلش کارت همون فیرم ویر هست؟ اگه آره من الان یه فایل 1.7 مگی دانلود کردم که توش DS TT Menu رو داره و از قرار معلوم باید بریزم توی مموری کارت. بعدش باید فقط همین کارو بکنم یا فولدر دیگه ای هم باید ایجاد شه؟ مثلا بازی ها رو باید کجا ریخت؟ توی چه فولدری؟

چون ویندوز سون 32 بیت داری این مشکل برات پیش اومده ویندوز سون 32 بیت مجموع رم باهم جمع میکنه بیشتر از 8 گیگ ساپورت نمیکنه یعنی رم کامپیوترو با میزان حافظه کارت گرافیک و مموری که ذاشتی مجموع میکنه بعد بیشتر میشه میگه فرمت کن اگه فرمت کنی رمت یا کلش میسوزه یا بیشتر قسمتاش میسوزه البته با آپدیت ها ویندوز 7 درست میشه این مشکلش

DSTT Kernel DSTTi Kernel Download YSMenu Update for TT TTi

همون صفحه اصلی بریز

بازیا هر جا بریزی نشونشون میده فرقی نداره

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
چون ویندوز سون 32 بیت داری این مشکل برات پیش اومده ویندوز سون 32 بیت مجموع رم باهم جمع میکنه بیشتر از 8 گیگ ساپورت نمیکنه یعنی رم کامپیوترو با میزان حافظه کارت گرافیک و مموری که ذاشتی مجموع میکنه بعد بیشتر میشه میگه فرمت کن اگه فرمت کنی رمت یا کلش میسوزه یا بیشتر قسمتاش میسوزه البته با آپدیت ها ویندوز 7 درست میشه این مشکلش

DSTT Kernel DSTTi Kernel Download YSMenu Update for TT TTi

همون صفحه اصلی بریز

بازیا هر جا بریزی نشونشون میده فرقی نداره

مرسی. درست شد. یه فولدر ساختم بازی ها رو ریختم اون تو. ولی خب کل بازی های خوبم پرید. الان دو تا بازی بیشتر ندارم که یکیش هم مثل اینکه رامش خرابه :(
راستی این نرم افزار مون شل برای دیدن فیلمه درسته؟

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
مرسی. درست شد. یه فولدر ساختم بازی ها رو ریختم اون تو. ولی خب کل بازی های خوبم پرید. الان دو تا بازی بیشتر ندارم که یکیش هم مثل اینکه رامش خرابه :(
راستی این نرم افزار مون شل برای دیدن فیلمه درسته؟

یه سری فرمت عکس و یه سری فرمت موزیک پخش میکنه اما پخش ویدیوش خوب نیست مثل فرمت .DPG

چنتا بازی میگم حتما بازیشون کن

Kirby - Mass Attack

Rayman Raving Rabbids نسخه 1 که شبیه ریمن ریشه هاست

DK - Jungle Climber

Tokyo Beat Down

Maestro! - Jump in Music

Sonic and Sega All Stars Racing

Beat City

Michael Jackson - The Experience

Kirby - Super Star Ultra

de blob 2

Tom and Jerry Tales

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
یه سری فرمت عکس و یه سری فرمت موزیک پخش میکنه اما پخش ویدیوش خوب نیست مثل فرمت .DPG

پس به درد من نمیخوره چون با دی اس فیلم نمی بینم. در کل ممنون از شما. راستی بعنوان آخرین سوال: این آپدیت های جدید فلش کارت ها روی بازی هایی که قبلا روی دستگاه اجرا نمی شدن موثره؟ مثلا بعضی بازی ها که قبلا اجرا نمیشدن امکانش هست اگه آپدیت جدید بریزیم اجرا بشن؟

پ.ن: خیلی ممنون بابت بازی ها ;) حتما دانلودشون می کنم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

چنتا بازی میگم حتما بازیشون کن

Kirby - Mass Attack

Rayman Raving Rabbids نسخه 1 که شبیه ریمن ریشه هاست

DK - Jungle Climber

Tokyo Beat Down

Maestro! - Jump in Music

Sonic and Sega All Stars Racing

Beat City

Michael Jackson - The Experience

Kirby - Super Star Ultra

de blob 2

Tom and Jerry Tales

بازیا خوبیو لیست کردی من با de blob 2 خیلی حال کردم

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
پس به درد من نمیخوره چون با دی اس فیلم نمی بینم. در کل ممنون از شما. راستی بعنوان آخرین سوال: این آپدیت های جدید فلش کارت ها روی بازی هایی که قبلا روی دستگاه اجرا نمی شدن موثره؟ مثلا بعضی بازی ها که قبلا اجرا نمیشدن امکانش هست اگه آپدیت جدید بریزیم اجرا بشن؟

پ.ن: خیلی ممنون بابت بازی ها ;) حتما دانلودشون می کنم

اگه آپدیت 2013 و 2014 باشه آره

بستگی به فلش کارتم داره

فدات بازیا باحالین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر