FIFA 10- pc

FIFA 10 - PC

fifa-10.jpg

FIFA 10
ناشر:EA SPORTS
سبک:Soccer Simulator
تاریخ انتشار:پاییز 2009
پلتفرم:PSP, Xbox 360, PC, PlayStation 2 , PlayStation 3 و گوشی های موبایل

بریم یه دست فوتبال بزنیم؟؟

سری بازی های شبیه سازی شده از روی ورزش های گوناگون همیشه مورد استقبال بازیباز ها قرار گرفته است.سری FIFA یک بازی شبیه سازی شده از روی ورزش فوتبال است که در کل جهان بسیار معروف بوده اند.
شماره جدید این سری با تغییرات بسیار زیادی (طبق گفته سازنده ها)در حال ساخت است.
تغییرات عمده در گیم پلی بازی باعث میشود تا حس بازی کردن یک بازی فوتبال واقعی رو در وجود شما به ارمغان بیاورد.
سری FIFA همیشه طرفداران خاص خودشو داشته و همیشه به دنبال نوآوری بوده.
باید تا زمان عرضه بازی صبر کرد و منتظر یک بازی خوب و درخور توجه باشیم.
بلاخره داریم به این بازی بیشتر نزدیک میشیم تا بگیریمش.
دوستان لطفا بحث رو در مورد که pes بهتره یا fifa رو اینجا راه نندازید.باتشکر.

آخرین ویرایش:

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
آقا بابا تابلو هست که دیگه دارن از فیفا دفاع میکنن دیگه معلومه که گرافیک pes خیلی فراتر از fifa هست دیگه (حتی نسخه کنسول) در ضمن تو ورژن 10 pes بازی فوق العاده شده .
شما برو نسخه کاملشو بازی کن انگار داری تو تلویزیون فوتبال میبینی .
در ضمن واقعا حرف دوستمون درست بود که گفتند konami روی روان بازیکن ها هم کار کرده من این حرف رو کاملا تائید میکنم /تمام/

آخرین ویرایش:

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
آقا بابا تابلو هست که دیگه دارن از فیفا دفاع میکنن دیگه معلومه که گرافیک pes خیلی فراتر از fifa هست دیگه (حتی نسخه کنسول) در ضمن تو ورژن 10 pes بازی فوق العاده شده .
در ضمن واقعا حرف دوشتمون درست بود که گفتند konami روی روان بازیکن ها هم کار کرده من این حرف رو کاملا تائید میکنم /تمام/
جالبه مثلا یه بازی مثل prototype از ign نمره گرافیک 5.5 میگیره بعد فیفا 2010 نمره گرافیک 8.5:eek::eek:
تازه مشکل افت فریم تو فیفا بدترین نوع مشکل گرافیکی بین بازی ها هست که معمولا 1.5 تا 2 کم می کنه نمره بازی را ولی ign انگار نه انگار:confused::confused::confused:

msjuventus

کاربر سایت
Dec 31, 2008
7
جمیعا سلام.
من PES2010 رو دیدم!
راست میگید واقعا عالی شده!(حتی نسبت به دمو هم تغییرات داشته)
ولی بازم بازی تنها حال نمیده! باید حداقل دونفره بازی کرد!(تعداد تیماش خیلی کمه!)
خوبی فیفا اینه که تعداد تیمها زیاده و وقتی آدم career بازی میکنه تیمش میتونه از دسته دوم بیاد بالا و از این لحاظ بازی با کامپیوتر خیلی می چسبه!
دلیل اینکه می گفتم pes به فوتسال شبیهه مهمترینش این بود که سایز توپ به توپ شماره4(سالن) بیشتر شبیه بود و سرعت حرکت توپ موقع شوت مثل توپای سالنی بود!(مخصوصا توی pes2008) که الان توی pes10 میبینم که کاملا درست شده!(هم سایزش و هم سرعتش!) ولی بازم به نظر من افتادن بازیکنا موقع خطا توی فیفا10 طبیعی تر از pes2010ه!

arashxxs

کاربر سایت
Jun 2, 2008
2
اقا من بهتون بگم این بازی نه ارزش خریدن داره نه ارزش بازی کردن اصلا امسال دیگه easport گند زده با این بازیش اون از وضع چمنش اون از وضع قیافه بازیکناش در کلی هم که بخاین بهش نگاه کنید خیلی فرقی نسبت به سوالای پیش نکرده.
در مورد پچها هم بگم که من تقریبا همی پچهایی رو که تا حالا اومده امتحان کردم وهیچ کدومش تغییری در وضع چمن بوجود نیاورده.فقط یه پچ هست که قیافهارو بهتر میکنه ولی مثل اینکه خود easort قرار یه پچ برای fifa 10 pc بده بیرون من این خبرو توی سایتش خ.ندم البته اگه گیرمم اومد خودم آدرسشو براتون میزارم.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
سلام دوستان
من تو فیفا یه مشکلی دارم وقتی یه فصل رو با بخش Manager Mode تموم میکنم دیگه نمیتونم دوباره تو فصل بعدی ادامه بدم. پیغام میده که نسخه بازی درست نیست و نسخه جدید رو بخرید. مشکل چیه؟

alirooney

کاربر سایت
Aug 1, 2008
142
در ضمن واقعا حرف دوستمون درست بود که گفتند konami روی روان بازیکن ها هم کار کرده من این حرف رو کاملا تائید میکنم /تمام/

نگو دیگه جایی این حرفو

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
نگو دیگه جایی این حرفو

شما برو PES 2010 رو بازی کن دیگه fifa بازی نمیکنی . در ضمن اینجا جای fifa هست نه جنگ و دعوا .
در ضمن pes 2010 دیگه مثل 2009 نیست که با یه نفر 11 نفر رو دریبل کنی ، باید پاس کاری داشته باشی ، تو گرافیکم که نسخه ps3 و xbox 360 رو گذاشته تو جیبش .
در ضمن در کل pes 2010 خیلی فوق العاده تر از fifa :sick: هست (حتی نسخه کنسول)

aliano

کاربر سایت
Apr 19, 2007
1
دوستان یه کمک فوری!!!!خواهشاً سریع یکی جواب منو بده
من با این سیستم ذاغارتم:wallbash: میتونم بازی رو نصب و اجرا کنم یا نه؟؟
Intel(R)
Pentium(R) 4 CPU 3.00 GHz 3.01 GHz{core 2 duo}
512 MB of RAM
DirectX 9.0-GeForce 6200 TurboCache(TM) & Memory:256 MB
Widows XP Professional SP2

jojoyi

کاربر سایت
Feb 14, 2006
124
شما برو PES 2010 رو بازی کن دیگه fifa بازی نمیکنی . در ضمن اینجا جای fifa هست نه جنگ و دعوا .
در ضمن pes 2010 دیگه مثل 2009 نیست که با یه نفر 11 نفر رو دریبل کنی ، باید پاس کاری داشته باشی ، تو گرافیکم که نسخه ps3 و xbox 360 رو گذاشته تو جیبش .
در ضمن در کل pes 2010 خیلی فوق العاده تر از fifa :sick: هست (حتی نسخه کنسول)
من باید بگم متاسفم با این سلیقت!
بازیکن های پلاستیکیه PES رو با بازیکن های واقعی FIFA در نسخه ی کنسول مقایسه نکن خواهشا!
آخه مگه PES چی داره؟
نه لیسانس درست حسابی داره ، نه چمن درست ، نه دروازبان درست ، دست داور بازی هم بعد از زدن شوت همینطور بالا می مونه!!!
آهنگ ها هم که افتضاح!
دریبل هم که قربونش برم!:laughing::cheesygri
تازه EA برای فروش PES نسخه ی PC رو اینطوری می زنه!
نمونش دادن لیسانس UEFA CHAMPIONS LEAGUE به کونامی هست!
چیزی که EA هر 2 سال یک بار میزد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر