به نظر شما کدام بازی خواهد توانست عنوان بهترین بازی سال 2009 را به خود اختصاص دهد؟

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
سلام بر دوستان عزیز و گرامی.:smile:
دوستان این تاپیکو زدم تا نظر شماها رو در مورد اینکه کدام بازی در سال 2009 بهترین بازی میشه رو بدونم.:smile:
البته میشد به صورت نظر سنجی هم قرار داد ولی ترسیدم حق بعضی بازیا ضایع بشه...
ممنون و سپاسگزارم...:smile:

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
MW2 احتمالا تاحدودی به ناحق جایزه رو می گیره. Uncharted 2 هم که بیشتر جایزه های E3 رو برد شانس داره.

در مورد بازی هایی که با حق و شایستگی می تونن جایزه بگیرن الان قضاوت تقریبا غیر ممکنه اما شخصا به Brutal Legend و Scribblehauts خیلی ایمان دارم. Mass Effect 2 و Assassin's Creed 2 هم هستن ولی همه چیز بستگی داره که چقدر ایرادای قسمت های قبلشون رو بر طرف کنن.

بازی هایی که در عین شایستگی احتمالا جایزه نمی گیرن.

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
MW2 احتمالا تاحدودی به ناحق جایزه رو می گیره. Uncharted 2 هم که بیشتر جایزه های E3 رو برد شانس داره.

در مورد بازی هایی که با حق و شایستگی می تونن جایزه بگیرن الان قضاوت تقریبا غیر ممکنه اما شخصا به Brutal Legend و Scribblehauts خیلی ایمان دارم. Mass Effect 2 و Assassin's Creed 2 هم هستن ولی همه چیز بستگی داره که چقدر ایرادای قسمت های قبلشون رو بر طرف کنن.

بازی هایی که در عین شایستگی احتمالا جایزه نمی گیرن.

یاشار تو از زاویه خودت میبینی :biggrin1: :
با اینکه BL خیلی بازی خوبیه و شفر داره روش کار میکنه و بحثش رو باحات کردم که چقدر باحاله ولی یاشار اگه فکر کنی میبینی شفر میخواد ایده های جدیدی رو توی این نسل بیاره که هیشکی قدرشو نمیدونه !! من نمیدونم روی چه حسابی اصلا با این Uncharted حال نمیکنی (دلیلش فکر کنم همون BL باشه :D) ولی خدایی یکی از Adventure های تاپی بود که من توی این مدت بازی کردم ;) MW2 هم به احتمال خیلی خیلی زیاد ممکنه بهترین بازی سال بشه (البته ممکنه Uncharted بشه) ولی کلا من خودم منتظر تکن ـام :love::love::love::biggrin1: (چه ربطی داشت ؟! :D نگفتم میشه بهترین بازی سال گفتم منتظرم) AC2 هم یکم یاشار داستانش عجیب میزنه و اصلا با عقل جور در نمیاد :-"
ME2 هم ممکنه بشه ولی به نظر من برمیگرده به داستانش چون با این که بازی نقص هایی داشت ولی داستانشه که میتونه توی این نسخه نجاتش بده
ولی کلا اگه TR امسال میومد از نظر یاشار بهترین بازی سال بود :biggrin1:

MW2 یا AC3

خشایار جان منظورت AC2 هست دیگه ؟! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر