نصب homebrew channel بر روی همه ی wii ها (حتی ورژن4)

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
منظورتون چیه؟ خودش حالت اصلیه دیگه.
یعنی می خواین دانگریدش کنین؟ یا هکش کنین؟

من الان رفتم خریدم ورژنش 4.2E هست . خوب وقتی این هوم بروچنل رو نصب کنم مگه کپی خور نمیشه ؟ خوب بعدش بخوام به حالت نرمال و غیر کپی خور تبدیلش کنم چه باید بکنم ؟

یعنی دیگه کپی اجرا نکنه و Bootmii دیگه اجرا نشه و بشه مثل روز اولش !

بعد ش آقا این فایل Boot.dol توی پست اول لینکش خرابه :(

اینجا :

از اینجا فایل boot.dol رو دانلود کنید و در root sd بریزید (به اینترنت متصل نباشید)

اینو یکی لینکشو بهم بده :( لطفا .

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من الان رفتم خریدم ورژنش 4.2E هست . خوب وقتی این هوم بروچنل رو نصب کنم مگه کپی خور نمیشه ؟ خوب بعدش بخوام به حالت نرمال و غیر کپی خور تبدیلش کنم چه باید بکنم ؟

یعنی دیگه کپی اجرا نکنه و Bootmii دیگه اجرا نشه و بشه مثل روز اولش !

بعد ش آقا این فایل Boot.dol توی پست اول لینکش خرابه :(

اینجا :

اینو یکی لینکشو بهم بده :( لطفا .
فقط زیاد دستکاری نکنید. چون بریک کنید ممکنه ویتون بشه یه پاره آجر که دیگه نشه کاریش کرد.

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد

evilpesar

کاربر سایت
Aug 21, 2010
5
سلام دوستان
اینجا قصد دارم نصب HBC را با یکی از بهترین و راحت ترین روش ها اموزش دهم

-قابل نصب بروی همه ی فریمور ها به ویژه 4.2
-راحت تر و بی دردسر تر و...
-قابل نصب بروی wii های کره ای و بدون نیاز به زلدای ژاپنی
-...

بریم سر اصل مطلب:

1. sdرا بهpc متصل کرده و در صورت وجود پوشه private ان را به privateold تبدیل کنید
  2. اگر 4.2 دارید این فایل و اگر 4.1 به پایین دارید این فایل را دانلود کنید و سپس بعد از انزیپ پوشه PRIVATE رو در روت SD کپی کنید.
  3. از اینجا فایل HackMii Installerرو دانلود کنید و بعد از انزیپ کردن فایل instaler.elf رو به boot.dol تغیر بدید و در sd root بریزید.(به اینترنت متصل نباشید)
  4. SDرا درون ویی نگذارید و در منو روی جایی که نوشته WII بروید از اونجا هم به Data Management بعد به Channels و از اون بالا بهSD .حالا SD را درون WII بگذارید و در پنجره ای که باز میشه YES رو بزنید.
  5. وقتی فایل لود شد شما یک بار 1 رو بزنید و در صفحه ی بعدی A تا کانتینیو بشه .بعد از گزینه ی اولی INSTAL HOMEBREW CHANNEL رو انتخاب کرده و نصب کنید
  6. بعد از منو و EXIT خارج شوید.
    وقتی WII شما REBOOT شه میبینید که HBC داره میدرخشه

نکاتی در مورد آموزش

• همانطور که گفته شده نباید ویی شما به اینترنت متصل باشد.(البته فقط در طول انجام مراحل)
  • شما میتوانید با این اموزش بدون هیچ ترسی HBC را روی سیستممنو های 4.2 نصب کنید.
  • حالا که HBC را نصب کردید اگر میخواهید بازی های کپی در هر فریموری اجرا کنید به این تاپیک برید
  • حتما با اموزش های این تاپیک از ویتون بکاپ بگیرید
  • لطفا جان هرکی دوست دارید فکر HACKING تو ویی به سرتون نزنه و بریک نکنید مثل یه انسان گل بازی کنید

منبع
موفق باشید
سلام من این کارا رو کردم ولی در مرحله 5 اونجا که باید A رو بزنم گیر میکنه یکی منو راهنمایی کنه

squall_1987

کاربر سایت
Jul 21, 2009
226
نام
علی
بايد با pc با قالب fat فرمت كنم؟ بعدش خودم پوشه خاصي بسازم؟(مثلا اين privateold)
من وقتي HackMii Installerرو داونلود كردم اصلا instaler.elf توش نبود . يه پوشه wiiload داره و چند تا فايل txt و دو فايل boot.elf و bootmini.elf ؟
اين كه تو پست اول نوشتن كه " فایل HackMii Installer رو دانلود کنید و بعد از انزیپ کردن فایل instaler.elf رو به boot.dol تغیر بدید و در sd root بریزید." يعني به بقيه فايلها احتياجي نيست؟
من اين كارا رو كردم ولي تو مرحله 4 وقتي sd رو وصل ميكنم yes نمياد. خيلي بايد صبر كنم؟
در ضمن من يه trannscend micro sd 2gb with adapter گرفتم كه الان تو ليست كه نگاه كردم فكر كنم گزينه آخره و ساپورت نميشه ؛ درسته؟
please help

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر