قانون جدید امضا

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
با سلام خدمت دوستان عزیز

به خاطر مشکلاتی که ما در این مدت طولانی به خاطر سایز و حجم تصاویر موجود در امضا با کاربران بسیاری داشتیم و داریم، تصمیم گرفتیم تا شرایط امضا را برای تمامی کاربران به یک حالت استاندارد و مشخص تبدیل کنیم.
از این به بعد امکان لینک دادن تصاویر از خارج از سایت به امضا وجود نداشته و شما فقط می توانید از یک تصویر (که آن تصویر را در خود انجمن آپلود می کنید) در امضای خود استفاده کنید.

همچنین تعداد خطوط مجاز برای نوشتن متن در امضا از 3 خط به 5 خط افزایش پیدا کرده است.

این قانون شامل تمامی اعضای سایت از مدیران گرفته تا معمولی ترین کاربران می شود.

به منظور آپلود و نمایش تصویر در امضای خود کافیست به لینک ویرایش امضا در تنظیمات کاربر رفته و در قسمت پایین ادیتور، تصویر خود را با شرایط ذکر شده آپلود نمایید. سپس برروی لینک Insert Signature Picture در کنار تصویر خود کلیک کرده تا تگی به صورت زیر در ادیتور نمایان شود:
[SIGPIC][/SIGPIC]
این تگ در هر کجای امضا گذاشته شود، به جای آن تصویر مورد نظر نمایش داده می شود.

پیروز باشید

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
فک کنم اولین نفر که پیشنهاد داد امضا به 5 سطر افزایش پیدا کنه من بودم :d
اینجوری بهتر شد :d تشکر می کنم !

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
یه سوال، من چطوری از قبل هم میتونستم 5 خط امضا بزارم ؟؟
-اصولا الان باید شده باشه 7 خط :D-
دو خط جای اضافه برای space گذاشته می شه که البته به این معنی نیست که شما 7 خط نوشته می تونی بزاری.
خوب ميشد اگه يه عکس بود حالا از داخل يا خارج سايت مهم نبود;)
دقیقاً مشکلی که ما داشتیم همین لینک از خارج سایت بود. حالا چه 1 عکس چه 5 عکس. اینطوری دیگه کسی نمی تونه هر سایزی دلش بخواد عکس بزاره بعد تا امضاش هم پاک بشه سری طلبکار مدیرا بشه.

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
اون قسمت 3 خط به 5 خط عاليه :biggrin1: ولی اون عکس امضاء واقعاً ستمه :( ..... ولی خوب اينجوری ديگه صفحه ها راحت تر باز ميشه .... سر جمع کار خوبيه ...ا ;)

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
اون قسمت 3 خط به 5 خط خیلی خوبه :biggrin1:
اون قسمت عکس امضا هم به نظرم خیلی خوبه اینطوری صفحات راخت تر باز میشه

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
ببخشید من ی ذره متوجه نمیشم:biggrin1:
یعنی دیگه نمیشه از سیستم خودمون عکس آپلود کنیم؟؟؟
ی مقدار توضیح بیشتر برا بی سوادی مثل منم بدین
فقط ميشه اون كارو انجام داد شما نمي تونيد يه عكس كه تو سايت ديگه هست توي امضا قرار بديد .( دركل فقط يه عكس ميشه تو امضا گذاشت ) اون عكس هم بايد توي BC اپلود بشه .

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
ممنون بالاخره یه نفر به داد ما Dial Upـی ها رسید .

خوب شما خیلی زودتر میتونستید تنظیماتتون رو دستکاری کنید که آواتارها و امضاها و یا حتی عکس ها را نمایش ندهد.
حالت نمایش جزئیات گفتگوها در انجمن ها شما این امکان را دارید تا جزییاتی را از پست های انجمن مخفی کنید، که می تواند کمکی به کاربرانی که دارای سرعت اینترنت کم هستند، یا کسانی که می خواهند موارد زائد را در پست ها حذف کنند باشد. نمایش امضا ها
نمایش آواتار ها
نمایش عکس ها (شامل عکس های پیوست شده و عکس های داخل کد )
[/quote]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر