آموزش ساخت اکانت در PlayStation Network

m_nazary2001

کاربر سایت
Oct 20, 2008
393
نام
محمد نظری
سلام
من یه اکانت ساختم یور و پس رو دارم تو سایت هم وارد میشه چطور باید تو دستگاه واردش کنم هرچی می زنم می گه رو یه اکانت دیگه هست تو سایت ایملم و اکانت یکی هست هر دو رو هم می دونم
اصلا کجا باید این رو وارد کرد تو دستگاه

parsa.pikey

کاربر سایت
May 28, 2012
21
نام
parsa
salam man mikhastam too psn ozv sham ama too ghesmat adres girmikona mishe ye adres baraye amrika beman bedid:(

---------- نوشته در 03:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:32 PM ارسال شده بود ----------

lotfan

---------- نوشته در 03:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:43 PM ارسال شده بود ----------

agar hak ps3 bepare dige nemishe hakesh kard?

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
ببخشید.من ایمیل رو با پسورد رو درست میزنم ولی تاریخ تولد رو نمیدونم، میگه پسورد یا ایمیلتون incorrect هستش.چرا؟

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
salam man mikhastam too psn ozv sham ama too ghesmat adres girmikona mishe ye adres baraye amrika beman bedid:(

---------- نوشته در 03:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:32 PM ارسال شده بود ----------

lotfan

---------- نوشته در 03:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:43 PM ارسال شده بود ----------

agar hak ps3 bepare dige nemishe hakesh kard?
یادمه تو اون بخشه آدرس من همرو نوشتم betoche و قبول کرد :d یعنی خیلی مهم نیست چی وارد میکنی فقط باید پرش کنی .
من خیلی از هک نمیدونم ولی اگر هکش بپره (با آپ دیت کردن بپره ) باید بدی بیرون دان گریدش کنن برات.

ببخشید.من ایمیل رو با پسورد رو درست میزنم ولی تاریخ تولد رو نمیدونم، میگه پسورد یا ایمیلتون incorrect هستش.چرا؟
تاریخ و اینا مهم نیست فقط باید یه چیزی وارد کنی .
تو دادن پسورد یک سری شرایط داره مثلا تعداد حروفش کم تر از یک مقدار مشخص نباید باشه اونارو رعایت میکنی ؟

retnecizab

کاربر سایت
Dec 26, 2011
17
ب خ س دوستان جنتلمن اند فلان , من اکانت امریکا دارم عذاب می کشم داغونم کرده نمی دونید چی بهتر از امریکا است ؟ قرار بود آسیا درست شه چی شد ؟ ممنون.

parsa.pikey

کاربر سایت
May 28, 2012
21
نام
parsa
age oon avalesh senet balaye 18 sal bashe ke hatman pas ya emaileto eshtebah mizani ama na age zire 18 sale to nemitooni ye master accont besazi va too oon ja yani ghesmati ke pas va emaileto vared mikoni bayad adres kasi ke yek master accont dare bezani

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
age oon avalesh senet balaye 18 sal bashe ke hatman pas ya emaileto eshtebah mizani ama na age zire 18 sale to nemitooni ye master accont besazi va too oon ja yani ghesmati ke pas va emaileto vared mikoni bayad adres kasi ke yek master accont dare bezani
دوست من فارسی بنویسید تا جوابتون رو بدیم ;)

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
یه بازی گرفتم ریجنش کره هستش
می خوام کد آنلایشن رو بزنم ولی نمیشه اکانت کره بسازم
کسی بلده؟
یه شماره می خواد:(

دوست عزیز اون شماره شمارهی شهروندی هر کره ای هست
پس باید بیخیال اکانت کره شی شما میتونی باساخت اکانت مالزی کد رو اونجا بزنی و با اکانت اصلیت انلاین بزنی

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
من می خوام اکانت آمریکا باز کنم ولی تو قسمت آدرس از خودم هر چی منویسم قبول نمی کنه,کسی آدرس آمریکا داره یه لطفی بکنه و بده بهم
ممنون بی شم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر