اولين اطلاعات از Max Payne 3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام !

1244635466.jpg

به نظر مي رسد كه شماره July مجله Game Informer اولين اطلاعات از بازي Max Payne 3 را فاش خواهد كرد. مقداري از اين اطلاعات در حال حاضر فاش شده است كه البته چندان براي طرفدارن Max Payne خوش ايند نيست.

مكس حالا بدون مو و تاس , داراي ريش بلند و معتاد به مسكن است و اين اعتياد تاثير مستقيم بر روي گيم پلي بازي دارد. در حال حاضر مكس به جاي نيويورك در سائو پائلو برزيل به سر مي برد و به نظر مي ايد تعدادي از مبارزات در محله ها زاغه نشين اين مكان صورت گيرد. گرافيك بازي بسيار شبيه Uncharted 2 است و داراي رنگ بندي زنده ( WTF !! ) و محيطي با تخريب پذيري كامل است. تمام اين كار ها به لطف موتور RAGE شركت Rockstar و سيستم انيميشن جديد انجام شده است.

اسلحه هاي جديدي در بازي موجود است. Bullet Time به بازي برگشته است منتها اين دفعه بسيار سريع تر از قبل خواهد بود. علاوه بر اين بازي داراي سيستم كاور گيري خواهد بود. بازي داراي مد multiplayer هم خواهد بود. قابليت روز و شب هم به بازي اضافه شده است. اين بازي در زمستان امسال براي PC , X360 , PS3 عرضه خواهد شد. اين اطلاعات هنوز به صورت رسمي تاييد نشده است اما به احتمال زياد حقيقت دارد.

• Like
Reactions: M3ti J70

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
اولين پست خودم بدم :biggrin1:
يعني خاك بر سر R*
مكس كچل !! كاور گيري !!؟؟ رنگ بندي زنده !!!!!!!! مد روز و شب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مكس توي روز !!!!!!!!!!!! مولتي پلير !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اين بازي ميانگين امتيازاتش 10 هم بشه به در نمي خوره. اين ديگه چه مكس پيني ؟؟
البته همه گويا شاكين. اين خيلي باحاله :دي
Vibrant colours? A Max that looks nothing like Max? What the **** are you doing to your franchise you shit monkeys?

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
اتفاقا عالیه ! فقط اینکه کچل شده خیلی ضایعست !!!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من نیر همو کسری حالم بد شد ! یعنی چی کاور گیری خودشون مسخره کردن یا ملتو !
واقعا اینجا فرق دو تا استودیو بازی سازی رو آدم میتونه بفهمه !

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
شايد براي شما عالي باشه اما براي مني كه بهترين بازي زندگيم بوده افتضاح هست. يك بحثي هست اين وسط. اين المان هاي خيلي خوبيه ولي اصلا به درد مكس پين نمي خوره. مكس پين يعني روايت داستانيش كميك وار باشه. همه جا تاريك باشه. كاور گيري اصلا ضد گيم پلي سريع دو شماره قبلي هست. جو بازي مرده باشه. تنها حركت مثبت اين بود كه مكس معتاد كردن چون اين كاراكتر توي هر شماره بايد بد بخت تر از قبل باشه. :biggrin1: Remedy كجايي ؟ الان سم ليك فكر كنم داره خود كشي مي كنه

alucard

کاربر سایت
Nov 22, 2008
352
رنگهای زنده؟؟؟!!! واقعا WTF !
این مدل رنگ بندی که رنگهای شدید و غلیظ داره واقعا به درد بازی مکس پین نمیخوره من نمیدونم چی فکر کردن اینا پیش خودشون!

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
اولين پست خودم بدم :biggrin1:
يعني خاك بر سر R*
مكس كچل !! كاور گيري !!؟؟ رنگ بندي زنده !!!!!!!! مد روز و شب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مكس توي روز !!!!!!!!!!!! مولتي پلير !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اين بازي ميانگين امتيازاتش 10 هم بشه به در نمي خوره. اين ديگه چه مكس پيني ؟؟
البته همه گويا شاكين. اين خيلي باحاله :دي

می گفتی manhunt بیشتر باور می کردم بی چارو یارو شماره اول قضیه ناموسی بود الان دونبال دود و دمه :evil::evil::evil:

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
شايد براي شما عالي باشه اما براي مني كه بهترين بازي زندگيم بوده افتضاح هست. يك بحثي هست اين وسط. اين المان هاي خيلي خوبيه ولي اصلا به درد مكس پين نمي خوره. مكس پين يعني روايت داستانيش كميك وار باشه. همه جا تاريك باشه. كاور گيري اصلا ضد گيم پلي سريع دو شماره قبلي هست. جو بازي مرده باشه. تنها حركت مثبت اين بود كه مكس معتاد كردن چون اين كاراكتر توي هر شماره بايد بد بخت تر از قبل باشه. :biggrin1: Remedy كجايي ؟ الان سم ليك فكر كنم داره خود كشي مي كنه

از افتضاح هم اونور تره ! :((:((:((
دقیقا با صحبت های شما موافقم ، مطمئنا برای طرفداران قدیمی این بازی مثل من و شما این طور شدن بازی اصلا خوشایند نیست :((:((:((
مکس پین کچل با ریش !!!!! :eek::eek::biggrin1::biggrin1: یه 60-70 سالی هم پیر شده انگار !! :biggrin1::biggrin1::biggrin1:
واقعا اینا چی دارن به سر مکس پین بدبخت میارن ؟؟؟ :((:((:(( باید یه طومار تهیه کنیم و یک مشت محکم به دهان راکستار بکوبیم ! :biggrin1: تا اسم بازی رو عوض کنه ! :biggrin1::biggrin1: من که هیچوت تو کتم نمیره این مکس پین باشه :sick::sick::sick:
واقعا Remedy کجایی که یادت بخیر !! :biggrin1::biggrin1::biggrin1:

آخرین ویرایش:

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
بازي ها هم دچار تغيير شدن شعار آقاي اوباما رو همه تاثير گذاشته:biggrin1:

.::XIII::.

کاربر سایت
Oct 30, 2008
549
نام
مهدی
این قیافه جدید مکس پین بشدت منو یاد Sam Fisher میندازه:-"

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
کسری جان نگران نباش . R* خودش کارشو بلته !

اینکه کچله ریش دار معتاد هستش که بد نیس ولی بقیه بدن که حتما تغییر پیدا میکنن البته بغیر از سبک گرافیک که خوب به Rage مربوط میشه.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خسته نباشن واقعا. بازی رو ترکوندن و کامل عوض کردن. دو سه تا چیزش خیلی بد هست که بالاتر آقا کسری اشاره کردن. امیدوارم یک کاریش بکنند. ولی قیافش باحال شده:biggrin1:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
:love:این بازی با موتور جان کارمک میترکونه.حالا ببینید:love:
مام اين كار ها به لطف موتور RAGE شركت Rockstar و سيستم انيميشن جديد انجام شده است.
مگه این دو موتور به هم ربطی دارن مگه اونID5نبود:biggrin1:(اسم بازیشونRAGEهستا!!!)

ASHIHARA

کاربر سایت
Jan 29, 2008
526
نام
Hamid Reza
بابا اینا دیگه شورشو در آوردن

آخه مکس پین کچل
پس اون کتش کو
حتما" صحنه آهسته و اون پرش های خفنشو دیگه نداره
محیطای تاریکم که دیگه کلا" بیخیال
حتمنم Open World ه
یعنی خاک بر سر اون کسی که داد اینا مکس پینو بسازن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر