اولين اطلاعات از Max Payne 3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام !

1244635466.jpg

به نظر مي رسد كه شماره July مجله Game Informer اولين اطلاعات از بازي Max Payne 3 را فاش خواهد كرد. مقداري از اين اطلاعات در حال حاضر فاش شده است كه البته چندان براي طرفدارن Max Payne خوش ايند نيست.

مكس حالا بدون مو و تاس , داراي ريش بلند و معتاد به مسكن است و اين اعتياد تاثير مستقيم بر روي گيم پلي بازي دارد. در حال حاضر مكس به جاي نيويورك در سائو پائلو برزيل به سر مي برد و به نظر مي ايد تعدادي از مبارزات در محله ها زاغه نشين اين مكان صورت گيرد. گرافيك بازي بسيار شبيه Uncharted 2 است و داراي رنگ بندي زنده ( WTF !! ) و محيطي با تخريب پذيري كامل است. تمام اين كار ها به لطف موتور RAGE شركت Rockstar و سيستم انيميشن جديد انجام شده است.

اسلحه هاي جديدي در بازي موجود است. Bullet Time به بازي برگشته است منتها اين دفعه بسيار سريع تر از قبل خواهد بود. علاوه بر اين بازي داراي سيستم كاور گيري خواهد بود. بازي داراي مد multiplayer هم خواهد بود. قابليت روز و شب هم به بازي اضافه شده است. اين بازي در زمستان امسال براي PC , X360 , PS3 عرضه خواهد شد. اين اطلاعات هنوز به صورت رسمي تاييد نشده است اما به احتمال زياد حقيقت دارد.

• Like
Reactions: M3ti J70

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
چه شلوغم شده :dخودم با کله اومدم دیدم 10 صفحه گذشته وا رفتم احتمالا تا دقایق دیگر قفل خواهد شد و میره قاطی قفلا:d
فقط این پست منو یاده خاطرات ترسناک نابودیه مکس پین انداخت
خوب دوستان عزیز خوشحال باشید چون که این بازی به سال 2010 نرفت بلکه در تاریخ:
30/10/2009 یعنی 30 اکتبر عرضه خواهد شد.
:smile::smile:
کجایی که ببینی 2011 شد و ریلیز نشد البته خداروشکر

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
چه شلوغم شده :dخودم با کله اومدم دیدم 10 صفحه گذشته وا رفتم احتمالا تا دقایق دیگر قفل خواهد شد و میره قاطی قفلا:d
فقط این پست منو یاده خاطرات ترسناک نابودیه مکس پین انداخت

کجایی که ببینی 2011 شد و ریلیز نشد البته خداروشکر

من قول ميدم هيچوقت شماره 3 رليز نميشه

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
خدا کنه هیچ وقت منتشر نشه اصلا max payne فقط کار خود remedy هستش با اون فضای سایکوتیکش.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
من قول ميدم هيچوقت شماره 3 رليز نميشه
زِبونو گاز بگیر:dچرا نیاد؟*R تاحالا چند بار فیلمنامه رو از بیخ عوض کرده که بیاد دیگه و احتمالا باید منتظر تغییراتی باشیم
حتی به نظرم این احتمال هست که ظاهر مکس هم عوض شده باشه یا حتی مکان وقع بازی (البته این یکی بعیده چون اعضای بخش ونکور چند بار متذکر شدن که سائوپائولو بهترین مکان برای MP3ـه)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر