RAGE | PS3

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,684
نام
وحید
البته یه وقت فکر نکنید این قضیه مربوط به ضعف سازنده ها هستا کنسول ضعیفه و مشکل داره!!!!! =))
برادر من اگه کنسول اینقدر ضعیف بود انچارتد رو با اون همه عظمت اجرا نمیکرد پس مشکل جای دیگست البته فکر میکنم برای بازی کردن این عنوان 360 بهترین گزینه باشه

Apple 2012

کاربر سایت
Aug 29, 2011
26
با سلام. من این بازی رو گرفتم بدک نیست. ولی بازی سیو نمیشه و باید دستی این کار را انجام داد. یکم رو اعصاب هست هیچ راهی نداره که خودش مثل بازیهای دیگه سیو بشه؟ این کارمک هم با این بازی ساختنش

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
با سلام و درود اومدم نسخه xbox رو بگيروم اما pal بود چون دستگاهم j هستش به خودم گفتم ميرم نسخه ps3 اين شاهكارو :d ميگيرم كلي حال ميكنم. اما 8 گيگ از هارد رو تسخير كرده هيچ يه ساعت هم لود بازي طول ميكشه )xدركل با اين همه مشكلات بازيه خوبيه :x

sasanjfr

کاربر سایت
Aug 5, 2009
114
نام
ساسان
سلام اقا من تو قسمت garage گیر اقتادم هی میگه buggy من سر در نیاوردم لطفا کمکم کنید
اگه منظورت wasted garage هست اونجا باید 3 تا قطعه ای که Durar واسه تعمیر Buggy لازم داره رو پیدا کنی.هرجا دیدی دری بسته هست و هیچ راهی برای جلو رفتن نیست بدون که یکی از قطعات مورد نظر اونجاست و با برداشتنش در باز میشه(عتیقه ترین سیستم progression در بازی های ویدئویی که آدم رو یاد زمان Doom و حتی قبلتر از اون Contra(!!) میندازه:)))

sasanjfr

کاربر سایت
Aug 5, 2009
114
نام
ساسان
ماشالا دوستان چه پولایی پای این فاجعه میدن :D
فاجعه؟!!
بازی 3 تا اشکال عمده داره:
1)داستان و شخصیت پردازی سطح پایین که به خاطر free-roaming بودن گیم پلی بازی،بدیش بیشتر به چشم میاد والّا 60-70 درصد شوترهای موجود در بازار داستانی به همین مزخرفی دارن منتهی id فقط استعداد این رو نداشت که یه داستان آبکی رو حماسی روایت کنه!
2)pop-in تکسچر شدید که مقصر بیشتر محدودیت سخت افزاری کنسول ها هست تا id.دیدیم که این مشکل روی pc با عرضه پچ تا حد زیادی رفع شده اما همونطور که کارمک هم گفت رو ps3 قابل اصلاح نیست
3)آسان بودن بازی حتی تو درجه سختی nightmare که به خاطر arsenal قدرتمند بازیباز هست نه هوش مصنوعی پایین دشمنها و مشکل بیش از حد badass بودن بازیباز هست!

دز نقطه مقابل این ایرادات گیم پلی بازی واقعاً لذت بخش هست و id دست بازیباز رو برای مواجهه با دشمنها کاملاً باز گذاشته.درسته ساده بودن بازی باعث میشه بازیباز خیلی احساس نکنه نیاز به تغییر تاکتیک داره(برخلاف Resistance 3 که روی درجه سختی superhuman بازیباز بایستی از تمامی امکاناتش به بهترین شکل ممکن استفاده کنه و تغییر مداوم استراتژی ضروری هست) اما در مجموع از نقطه نظر گیم پلی عملکرد بازی رضایت بخش و در حد انتظارات هست.
RAGE پایین تر از حد انتظارات ظاهر شد اما این موضوع باعث نمیشه فاجعه تلقی بشه.

Astiaks

کاربر سایت
Mar 8, 2007
157
نام
مملی
من به شخصه خیلی از این بازی خوشم اومد. یکم من رو یاد The Darkness خدا بیامرز انداخت. ولی در کل از Mission اخر و کلا Ending اش زیاد رازی نیستم.

• Like
Reactions: uriel

maydotlo03

کاربر سایت
Jul 29, 2016
1
Máy đột lỗ thủy lực TLP HHM-60

Đột lỗ là gì?

Máy đột lỗ thủy lực là loại máy có khả đột được các tấm thép kim loại thường là thép dầm I, thép dầm H, mặc bích hoặc thép tấm sử dụng phối hợp với bơm tay thủy lực hoặc bơm điện thủy lực. Vì Máy đột lỗ thủy lực thủy lực cần công suất lớn nên phần nhiều các trường hợp bơm điện thủy lực được ưu tiên sử dụng nhiều hơn. Máy đột lỗ thủy lực có thể đột được nhiều lỗ có dạng hình như lỗ tròn, lỗ oval hoặc lỗ vuông. Tốc độ đột lỗ của máy phụ thuộc vào bơm thủy lực sử dụng, bơm thủy lực có công suất lớn sẽ làm cho tốc độ đột lỗ của máy nhanh hơn và tuổi thọ của máy cũng do đó mà tăng lên. Độ dày tối đa của tấm thép thường từ 12mm trở xuống mới có thể sử dụng được máy đột lỗ thủy lực và độ cứng ở mức nhàng nhàng. Máy đột lỗ thủy lực thường được vận dụng cho lĩnh vực cơ khí chế tác máy, gia công cơ khí, nhà máy thép tiền chế và xây dựng.

Máy đột lỗ thủy lực có những loại nào?

– Máy đột lỗ thủy lực sử dụng bơm tay thủy lực: thường có công suất nhỏ, đột được những tấm thép có độ dày thấp, độ cứng nhàng nhàng, thao tác thủ công, giá thành rẻ, sử dụng đơn giản. ăn nhập với những nơi không có nguồn điện, dễ dàng vận chuyển, tuổi thọ cao.

– Máy đột lỗ thủy lực dùng bơm điện thủy lực: thường có công suất lớn, đột được những tấm thép từ nhỏ đến lớn, độ cứng cao, thao tác nhanh do hoạt động bằng động cơ điện, năng suất cao.

Chi tiết xem tại: MÁY ĐỘT LỖ THỦY LỰC

ĐT: 0919 219 111.

JOHN-5

کاربر سایت
Aug 23, 2011
37
نام
رضا
هه من پدرم دراومد تا این بازیرو پلاتینوم کنم الان که فکرشو می کنم برگردم به قبل فقط یه بار تا آخرش میرفتم نمیدونم چرا انقدر اسرار داشتم پلاتینوم کنمش واقعا سخت بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر