RAGE | PS3

sasanjfr

کاربر سایت
Aug 5, 2009
114
نام
ساسان
من که نمیتونم باور کنم این کمپانی بتونه بازی خوبی در بیاره از بازی هایی مثل Rogue Warrior و brink که همه اوایل میگفتن چیزه خوبیه و این حرفا مشخصه که این کمپانی به جای بالا بردن کیفیت بازی هاش فقط به تبلیغاتی که مردم رو فقط گول میزد به خریدنش کار میکنه فکر نمیکنم اینم چیزه خوبی در بیاد
:-o
Brink و Rogue Warrior چه ربطی دارن به id Software؟!!
سازنده Brink استودیوی Splash Damage هست و سازنده Rogue Warrior استودیوی Rebellion Developments.نقطه اشتراک این سه بازی داشتن ناشر مشترک،Bethesda Softworks هست و این بازی ها از نقطه نظر نحوه ساخت هیچ اشتراکی با هم ندارن.این چیزایی که گفتی رو به id Software نمیشه نسبت داد.id با Doom و Quake خیلی وقت پیش امتحانش رو تو شوتر اول شخص پس داده

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
من که بازی رو حتما تهیه میکنم ! الانم لحظه شماری میکنم تا این چند روز بگذره و ببینیم این همه Rage , Rage که میگن چی هست :d

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
فک نکنم تو ایران بیشتر از 20 نسخه بفروشه!!
همه دنبال دنباله اند!!(u3-bf3)
من بعید میدونم بگیرم ولی اگه قرار باشه به اون 2 تا بازیه بی ارزش و عامه پسند (حمله نکنین :-s) ترجیهش میدم.در مورد گرافیکم شاید ایکس باکسش بهتر باشه ولی مطمعنن گ.کنسولی خشم ازگ. کنسولی میدان نبرد و ندای وظیفه بهتر است.

dennis

کاربر سایت
Jul 27, 2009
71
نام
سینا
آخه با حرفهایی که جان کارمک زده معلومه نسخه 360 بهتر از پی اس درمیاد ....
نه برادر من، نسخه PS3 علاوه بر stream از روی دیسک، به ظرفیت 8GB Super Texture نصب خواهد کرد روی دستگاه که میگن کیفیت بازی رو تا مرز High end PC میبره جلو. X360 خواهد باخت....و بد.

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
گ.کنسولی خشم ازگ. کنسولی میدان نبرد و ندای وظیفه بهتر است

خب ندای وظیفه که خیلی وقته حساب نیست(از نظر گرافیک) بتلفیلد هم که قراره به کام پی سی دارا باشه...میمونه ریج و انچارتد که البته مقایسه ی عادلانه ای نیست چون یکیشون انحصاریه اما اون یکی...

آخه با حرفهایی که جان کارمک زده معلومه نسخه 360 بهتر از پی اس درمیاد ....

حالا چی گفته این کارمک؟؟

میگن کیفیت بازی رو تا مرز High end PC میبره جلو. X360 خواهد باخت....و بد.

خدا از دهنت بشنوه اما یه چیزی این وسط هست و اونم اینه که id تمام وقت-تجربه و سرمایه ی خودش رو روی این بازی گذاشته و به نظر نمیرسه بخواد با بهتر جلوه دادن این بازی بر روی یک پلتفرم خودش رو از درامد حاصل از فروش بر روی دیگر پلتفرمها بی نصیب کنه.
حالا حد اقل انتظار ما برابری فنی بازی روی دو کنسول هستش...پی سی هم به جای خود.

;;)سه روز مونده ;;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر