لطفا یه بازی استراتژیک قوی معرفی کنید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بهترین بازی استراتژیکی که برای پی سی اومده چیه؟ سیستمم سخت افزاری کامپیوترم خیلی قوی هست و هیچ مشکلی از لحاظ اجرا ندارم فقط یه بازی معرفی کنید که واقعا ارزش بازی کردن داشته باشه تو سبک age of empire3 tiberium war تو این سبک ها می خوام که پایگاه می سازی و پایگاهتو گسترش می دی و حمله می کنی و از لحاظ گرافیک خوب باشه و روی بازی خیلی کار کرده باشن ..سبک هایی مثل company of hero اینا اصلا نباشه
یه لیست هست تو گیم ساپات لیست بازی های استراتژیک هست نمی دونم کدوماشون قشنگه 2-3 تا معرفی کنید بخرم ممنون
اینم لینک
http://www.gamespot.com/games.html?...s&dlx_type=all&sortdir=asc&official=all%20%BB

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
تو میتونی red alert 3 رو بازی کنی بازی خوبی هست زود هم تموم نمیشه
دیگه وارهمر هست البته اگه میخوای پایگاه بسازی 2 شو نباید بگیری 1 همون dark crusade هست فکر کنم assault winter هم خوب باشه ولی 1 کم قدیمی هستن اینا.:cool:

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
Company Of Heroes و Men Of War

آخرین ویرایش:

Nod

کاربر سایت
Sep 2, 2007
385
نام
امیر محسن
منم بازي redalert 3 رو به شما پيشنهاد ميكنم... بازي جذابي هست!

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
آگه از بازی های اینترنتی خوشت میاد برو تراوین بازی کن.معتادش میشی.(چه ربطی به بحث داشت:biggrin1:)
------------------------------
سری جنگ های صلیبی هم فوقالعاده هست.

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
سری Total War و به خصوص Empire بازی خوبیه .

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بچه ها دوباره راهنمایی کنید
اینا که گفتین red alert 3 بازی کردم و company of hero هم خوبه گفتم بازیش کردم خوشم نمی یاد!!! warhammer قدیمی هم بازی کردم خیلی قدیمیه که !!! شماره 2 شم که گفتین پایگاه سازی نیست.
total war هم که reall time کاملا نیست turn هم هست ! ترکیبی این دو تا است ..
یه بازی real time می خوام فقط reall time باشه و پایگاه بسازی و...اگه کسی بازی رو می شناسه که این مشخصات داشته باشه و قشنگ باشه معرفی کنه .

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
با این مشخصاتی که میخوای تقریبا عنوان جدیدی در بازار موجود نیست ...
با این حال اگه از بازی های قدیمی خوشت بیاد ( البته نه اون قدر قدیمی) اینا خوبن ...

Universe at war

Lord of the Rings Battle for Middle Earth 2

Supreme Commander
که هر سه تاشون گرافیک بدی ندارن ...

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
یه RTS جدید هم توی بازار هست که اسمش Officers ـه . اما خیلی جالب نیست .

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
فقط Civilization 4;)
شک نکنید Civilization 4 بهترین بازی استراتژی رو PC هست و به معنای واقعی هم اعتیاد آور و خانمان سوزه...توش باید با یه رهبر یه کشور بسازید(که کوروش کبیر از ایران رو هم داره)و از زمان غار نشینی کشورت رو به زمان حال برسونید...
اولین باری که این بازی رو گرفتم نصب کردم یه ماه از کار و زندگی افتادم!
ساخت نیروها و ساختمون و اینا هم توش عالیه...می تونی بر حسب تکنولوژِی که کشف می کنید همه جور نیرو از شمشیرزنان عصر حجر گرفته تا سربازهای عصر حاضر و بمب اتم(باهاش می تونید با یه کلیک هر کشوری رو که دوست داشتید بفرستید هوا:cheesygri) و ناو و جت و سفینه فضایی و... بسازید...
عناصر دیگه ای مثل دین و فرهنگ هم تو بازی هست که اگه بخوام در موردشون توضیح بدم 1سال طول می کشه!
اگه خواستین این بازی رو بخرید نسخه Beyond the Swordـش رو بخرید چون رهبرا و مودهای بیشتری توش هست-ضمنا" یه نسخه ی جدیدترش هم به اسم Colonization اوایل امسال اومده که بیشتر شبیه موده ولی گیم پلیش یه کم فرق می کنه و در رابطه با استعمار قاره آمریکا هستش.
اما توصیه می کنم اگه احتمال می دید معتادش شید طرف این بازی نرید:biggrin1:

pooyi_khafan

کاربر سایت
May 21, 2008
321
نام
پویان نیری
اگه میکروفون داری و زبان انگلیسیت هم خوبه ، حتما End War رو بازی کن . ;)

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
با این مشخصاتی که میخوای تقریبا عنوان جدیدی در بازار موجود نیست ...
با این حال اگه از بازی های قدیمی خوشت بیاد ( البته نه اون قدر قدیمی) اینا خوبن ...

Universe at war

Lord of the Rings Battle for Middle Earth 2

Supreme Commander
که هر سه تاشون گرافیک بدی ندارن ...
در مورد دو تا اولی توضیح می دی ماله چه سالی هستن پایگاه سازی هاشون چجوری هست ؟؟ برا دفاع از پایگاهت چه امکاناتی داره یه توضیحی اگه بدی ممنون
اون اخریم تعریفشو زیاد شنیدم حتما می خرمش فقط در مورد اون دو تا اولی یه توضیحی بدی ممنون می شم
فقط Civilization 4;)
شک نکنید Civilization 4 بهترین بازی استراتژی رو PC هست و به معنای واقعی هم اعتیاد آور و خانمان سوزه...توش باید با یه رهبر یه کشور بسازید(که کوروش کبیر از ایران رو هم داره)و از زمان غار نشینی کشورت رو به زمان حال برسونید...
اولین باری که این بازی رو گرفتم نصب کردم یه ماه از کار و زندگی افتادم!
ساخت نیروها و ساختمون و اینا هم توش عالیه...می تونی بر حسب تکنولوژِی که کشف می کنید همه جور نیرو از شمشیرزنان عصر حجر گرفته تا سربازهای عصر حاضر و بمب اتم(باهاش می تونید با یه کلیک هر کشوری رو که دوست داشتید بفرستید هوا:cheesygri) و ناو و جت و سفینه فضایی و... بسازید...
عناصر دیگه ای مثل دین و فرهنگ هم تو بازی هست که اگه بخوام در موردشون توضیح بدم 1سال طول می کشه!
اگه خواستین این بازی رو بخرید نسخه Beyond the Swordـش رو بخرید چون رهبرا و مودهای بیشتری توش هست-ضمنا" یه نسخه ی جدیدترش هم به اسم Colonization اوایل امسال اومده که بیشتر شبیه موده ولی گیم پلیش یه کم فرق می کنه و در رابطه با استعمار قاره آمریکا هستش.
اما توصیه می کنم اگه احتمال می دید معتادش شید طرف این بازی نرید:biggrin1:
این 4civilisation نسخه sword ماله چه سالی هست ؟؟ تو بازار سخت گیر می یاد این ورژن هاییش که گفتی؟گرافیکش توضیح بده شبیه کدوم بازی استراتژیک هست در ضمن reall time هست یا turn ??

ین نسخه که گفتی جدید هست یعنی چه شبیه مود هست ؟یعنی رو قبلیه نصب می شه یا کامل نیست ؟یه توضیحی بده کدومشو برم بخرم
اگه میکروفون داری و زبان انگلیسیت هم خوبه ، حتما End War رو بازی کن . ;)

دارمش چند ماه پیش بازیش می کردم

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
در مورد دو تا اولی توضیح می دی ماله چه سالی هستن پایگاه سازی هاشون چجوری هست ؟؟ برا دفاع از پایگاهت چه امکاناتی داره یه توضیحی اگه بدی ممنون
اون اخریم تعریفشو زیاد شنیدم حتما می خرمش فقط در مورد اون دو تا اولی یه توضیحی بدی ممنون می شم
با اجازه
من در مورد دو تا بازی اول چیزی نمی دونم ولی می دونم که Universe at war بازی خیلی متوسطیه که سمتش نری بهتره چون تنها نقطه قوتش که گیم پلیش باشه با ایرادات دیوونه کننده تو کنترل داغون شده و داستان بازی هم موضوع خز شده و خیالی حمله موجودات فضایی به زمینه:sick:در ضمن گرافیکش بواسطه ی افت فریم و طراحی آشغال محیط تعریف چندانی نداره...

این 4civilisation نسخه sword ماله چه سالی هست ؟؟ تو بازار سخت گیر می یاد این ورژن هاییش که گفتی؟گرافیکش توضیح بده شبیه کدوم بازی استراتژیک هست در ضمن reall time هست یا turn ??
Civilization IV Beyond The Sword که نسخه ی الحاقی Civilization IV بود تو سال 2005 بعد از فروش 6 ملیون نسخه ای Civilization IV اومد...
نسخه ی Civilization IV + نسخه ی الحاقیش یعنی Civilization IV Beyond The Sword و نسخه ی تازه عرضه شده ی Civilization IV Colonization رو همه شون رو وست تو پک Civilization IV Colonization می فروشه...کافیه بری وست و بگی Civilization IV Colonization می خوام که توش Civilization IV و Civilization IV Beyond The Sword هم باشه و همه شون رو به همراه آخرین پچها تو یه دیویدی با هزار تومن ناقابل:smile:بخری و بیای خونه و اول Civilization IV رو بنصبی و روش Civilization IV Beyond The Sword نصب کنی و تمام...
فرق Civilization IV و Civilization IV Beyond The Sword هم اینه که رهبرها و قومها و مودها و یونیتهای بیشتری تو Beyond The Sword هست...رهبرهایی مثل داریوش اول،آبراهام لینکلن،هانیبال،شارلمان،آگوستوس،رامسس دوم،وان کونگ،ژنرال دوگل،چرچیل و...قوم و کشورهای جدیدش هم کره،کامبوج،اقوام سلت و زولو و کارتاژ اینا هستند و مودهاش مودهای خفنی مثل نبرد العلمین تو جنگ جهانی دوم(desert war)،مود دوره باستان،مود جنگهای ایران و یونان و...اند.یونیتها هم یونیتهایی مثل جاسوس و جت و ضداهوایی و کشتی جستجوگر(که برای رد شدن از اقیانوس و پیدا کردن مستعمره تو قرون وسطی خیلی بدرد می خوره) و یونیتهای نظامی اختصاصی قومهای جدید مثل یونیت مخصوص کره و سلت و زولو و سیوکسها اضافه شدن بعلاوه اینکه پروژه های فضایی برای فرستادن موشک به فضا که یکی از راههای بردن بازیه و بعد پروژه ساخت بمب اتم منهتن آزاد می شن بیشتر شده اند...
ضمنا" سبک Civilization IV بصورت Turnـه...
اینم یه عکس از Civilization IV Beyond The Sword که از کشور خودم (ایران) از سیوهای دوره ی باستانم گرفتم(با رزلوشن SD):

5evptz.jpg
عربها به رهبری صلاح الدین ایوبی با رنگ سبز تو نقشه مشخصن،رنگ بنفش هم هندیها هستند
گرافیکش چندان قوی نیست ولی باتوجه به موتورش عالیه...(تو حالت تنظیمات بالا یه کارت 128 و یه رم یه گیگ می خواد،خودم هم سیستم قوی ای دارم و بازی یه ماه پیش رو عارم میاد نگاه کنم ولی این Civilization IV استثناست)و می تونی با mouse wheel تو نقشه زوم این یا زوم اوت کنی و با موس دوربین رو حرکت بدی...بعد یه مدت که بازی کنی و می فهمی با اینهمه حجم یونیتهای مختلف و ریزه کاریهایی که توشون بکار رفته و موارد برنامه ریزی شده دقیق(نظیر اینکه رومی ها و آلمانی ها مسیحیت رو کشف کنند و اعراب اسلام رو یا دشمنی بین کوروش و اسکندر،آغاز بازی درست تو محل پایتخت اصلی کشور در نقشه های شبیه سازی شده ی زمین)همین گرافیک برای چنین بازی وسیعی با چه زحمتی ساخته شده...
یه چیز دیگه هم می خواستم بگم اونم اینه که یکی از عوامل سرگرم کننده تو بازی مذهبه مثلا" می شه حاج آقا درست کرده و فرستاد به شهرهای کشورهای دیگه مثلا" پاریس رم یا لندن و مردم سرزمینهای کفر رو به اسلام دعوت کرده و از این طریق با رهبرهاشون دوست شد!همینطور به گرایش به هر دین ساختن مکانهای مذهبی متعلق به اون دین مثل مسجد،کلیسا،معبد و کنیسه آزاد می شه...گرایش به دین هم همینطور کشکی نیست و باید فرهنگ و تکنولوژیهای خاصی رو کشف کرد...
مورد دیگه ای که تو بازی وجود داره ساخت انواع ساختمون و بنا بر اساس تکنولوژی کشف شده است...از اهرام ثلاثه مصر و مجسمه آپولو گرفته تا پناهگاه های بمب اتم،فرودگاه،هالیوود،سد،نیروگاه اتمی،بیمارستان،برج ایفل و...(تازه اینجاست که آدم به سازنده ها احسن می گه)
ین نسخه که گفتی جدید هست یعنی چه شبیه مود هست ؟یعنی رو قبلیه نصب می شه یا کامل نیست ؟یه توضیحی بده کدومشو برم بخرم
همونطور که بالا توضیح دادم نسخه جدید یعنی Civilization IV Colonization با نسخه های قبلی تو یه دیویدیه...در ضمن Civilization IV Colonization جدا نصب می شه و یه بازی جدید با گرافیک بهتر و گیم پلی جدیده اما یکم شبیه به موده...توصیه می کنم بعد اینکه حسابی دخل Civilization IV رو در اوردی بشینی پای Colonization
تو Colonization نمی تونی تکنولوژی جدید کشف کنی و باید تا آخر با اسلحه ها و کشتیها توپهای قرن شونزدهم بازی کنی...ولی گیم پلیش آخر هارد کور می طلبه...تو بازی باید تو قاره آمریکا یه مستعمره درست کنی و با هزار تا بدبختی بعد کشمکش با سرخپوستها و سایر استعمارگرها و دادن مالیاتهای سنگین به پادشاه تو اروپا،اعلام استقلال کرده و مقابل سیل ارتش و ناوهای سلطنتی که لولشون چند درجه بالاتره مقاومت کنی و همه ملت رو اسلحه دستشون بدی تا از کشور دفاع کنند ولی متاسفانه هر چقدر تلاش کنی جنگ کاملا" نابرابر خواهد بود.
اینم عکس از Colonization رو رزلوشن 720p:
2ppzb5i.jpg

واضحه که گرافیک Colonization بهتره (رو تنظیمات بالا یه کارت 256 و یه رم 1 گیگ می طلبه) و بعضی از افکتها مثل آب هم واقعا" توش عالی کار شدن...به هر حال هر موقع بازی رو بگیری و وارد بازی شی چنان غرقش می شی که گرافیک،زمان و مکان و... رو فراموش می کنی:biggrin1:
پ.ن:امضاءم هم Gaming Hourـم رو در آخرین بازی Colonization رو تموم کردم،نشون می ده.

آخرین ویرایش:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
ممنون از توضیحات حتما می گیرمشون

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
سلام
من دنبال بازی استراتژیک میگردم که مثل age of empire باشه ، یعنی بشه منابع جمع کرد ، خونه های مختلف ساخت ، لشکر ساخت و ...
البته اینکه بازی حتما تولید سال 2004 به بعد باشه . کسی نمونه ای سراغ داره ؟ و اینکه مثل سری بازی های age of empires مربوط به دوران قدیم باشه نه مثل red alert یا command & conquer مربوط به جنگ های مدرن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر