Metal Gear Rising: Revengeance | PS3

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
دوستان تو بازی راحت میتونم دفاع کنم ولی چطور میشه جا خالی داد؟
باید تو Skill ها بخریش و
Cross18x18.png
+
square18x18.png
را با هم بزنی به اضافه جهتی که می خواهی dodge بدی.

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,348
نام
محمدرضا
تو درجه hard وقتی باس آخر میکشم بعدش که اسامی رو مینویسه دوباره یک دمو نشون میده که گیر میکنه و رد نمیشه)x نفهمیدم چه اتفاقی میفته یکی از دوستان زحمت بکشه توی اسپویل بگه ، کد آنلاک درجه سختی رو زدم و میخوام با Revengeance شروع کنم از اونجایی که دوباره از اول شروع کردم به نظرتون بدون هیچ آپگریدی میتونم ادامه بدم؟

saManPrince

کاربر سایت
Nov 29, 2008
98
نام
Sinprim
یعنی باس فایت آخر بازی قشنگ من رو آبکش کرده ها . هیچی جون ندارم بازی هم نمیگه 1 جون بهم بده . دوستان راه حلی برای شکست دادن Armstrong هستش وقتی توی یک مکان دایره شکل هستیم و همش آتیش به سمتم پرتاب میکنه ؟

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,348
نام
محمدرضا
یعنی باس فایت آخر بازی قشنگ من رو آبکش کرده ها . هیچی جون ندارم بازی هم نمیگه 1 جون بهم بده . دوستان راه حلی برای شکست دادن Armstrong هستش وقتی توی یک مکان دایره شکل هستیم و همش آتیش به سمتم پرتاب میکنه ؟
من تو درجه hard شکستش دادم نمیدونم توی درجه های مختلف چطوره در هر حال باید تا میتونی اکتیو باشی وقتی که میخواد آتیش پرتاپ کنه توی یک مسیر دایره ای شکل با سرعت فرار کن وقتی هم که فقط از مشت لگد استفاده میکنه به موقع دفاع کن و سعی کن تا میتونی بهش ضربه بزنی یک مرحله هم داره که باید تخته سنگ بزرگ رو با شمشیر تو حالت اسلوموشن از بین ببری که اگر mission 3 رو تمرین کرده باشی میتونی راحت ردش کنی بعد از اون چهار تا بهت بسته سلامتی میده مرحله بعد باید دوباره سعی کنی بهش ضربه بزنی که این دفعه خودشو جمع میکنه و یک هاله آبی رنگ دورش شکل میگیره که باید سریع بری به پشت کمرش و با شمشیر تو حالت اسلوموشن بهش ضربه بزنی اگر اینکار رو نکنی باعث میشه خط سلامتیش پر بشه به همین راحتی :d

saManPrince

کاربر سایت
Nov 29, 2008
98
نام
Sinprim
به همین راحتی :d
دست گلت درد نکنه داداش ولی عاشق این بخش بالایی حرفت شدم.
بابای بابابزرگم در اومد تا کشتمش توی عمر گیمریم که برمیگرده به 17 سال پیش تا به امروز با باس فایتی به این بد قلقی روبه ر و نشده بودم
بازم ممنون مخصوصا اون تیکه که گفتی برم پشتش تا خونش پر نشه خیلی کمکم کرد دمت گرم

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
سلام دوستان
ببخشید اگه جای سوال اینجا نیست !!!
اما اگه جواب بدین ممنون میشم
خواستم بپرسم فرق بازی metal gear solid 4 با بازی metal gear solid 4 : 25th aniversary edittion چیه ؟؟؟؟
ممنون از شما

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,348
نام
محمدرضا
تو درجه سختی
Revengeance تا باس آخر اومدم ولی این لعنتی خیلی رو اعصاب هست تا حالا توی هیچ بازی اینقدر عصبی نشده بودم)x
در هر صورت با وجود اشکالات جزیی این بازی یک گیم پلی زیبا و جذاب ارائه کرده ، باس فایت ها متنوع و مبارزات لذت بخش هم عالیه ولی برای درجه سختی بالا به اعصاب فولادین نیاز دارین.
امیدورام نسخه بعدی رو هم بسازن
:bighug:

درود بر کسانی که این بازی رو پلات کردن:d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان یه سوال چه طوری میتوانم گارد بگیرم
باید بهش جهت بدم وقتی که دشمن حمله میکنه
میخوام برم بازی رو روی هارد اس کنم ولی تا ندونم چه طوری گارد میگیر یکمی سخت میشه اس کردنش ممنون میشم راهنمایی کنید

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان یه سوال چه طوری میتوانم گارد بگیرم
باید بهش جهت بدم وقتی که دشمن حمله میکنه
میخوام برم بازی رو روی هارد اس کنم ولی تا ندونم چه طوری گارد میگیر یکمی سخت میشه اس کردنش ممنون میشم راهنمایی کنید

این پست را نگاه بکنید بهتون کمک می کنه فکر می کنم برای PS3 باید از دکمه های X و مربع استفاده کنید.

P.s - در DLC Jetstream Boss آخر که می خواهید بزنید برای گرفتن Trohpy/Achiev کلا از زندگی ناامید میشید.:d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
این پست را نگاه بکنید بهتون کمک می کنه فکر می کنم برای PS3 باید از دکمه های X و مربع استفاده کنید.

P.s - در DLC Jetstream Boss آخر که می خواهید بزنید برای گرفتن Trohpy/Achiev کلا از زندگی ناامید میشید.:d

این برای جای خالی هست برای گارد رو چه کنم اون سخته اگر گارد نگیرم کارم سخت میشه حتی برای اس کردن

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
این برای جای خالی هست برای گارد رو چه کنم اون سخته اگر گارد نگیرم کارم سخت میشه حتی برای اس کردن
زمانی که که می بینی دشمن داره بهت حمله می کنه Left Stick به اون سمت دشمن حرکت بده. به تعداد ضرباتی هم که وارد می کنه بهت باید به همون تعداد استیک به اون سمتی که حمله می کنه حرکت بدی تا block کنه. هر چی درجه سختی بره بالاتر مدت زمانی که می تونی Block کنی و parry کنی کوتاه تر و سخت تر میشه و باید به موقع این کارو انجام بدی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر