Metal Gear Rising: Revengeance | PS3

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
واقعا دم پلاتینیوم گیمز گرم با این بازیش خیلی عالی بود من که از لحظات اول بازی به کل جو گیر شده بودم
یک بازی کاملا متفاوت به نظرم بود که خیلی بهم چسبید >:d<
حیف نمراتش کم شد :|

Playst@tion

کاربر سایت
Mar 7, 2011
140
نام
!H@D
میگم این نسخه پلی3 با نسخه 360 چیز اضافی داره؟ مرحله ای چیزی ؟(نسخه 360 یه دیسک 7 گیگ خورده ای) (پلی3 20 گیگ):| اوفف
بعد اینکه میگن ریجن 2 یه ایتم اضافه داره جریان چیه؟ واسه ریجن1 هم هست؟یا به صورت دی ال سی میاد؟
ممنون
یکی از دلایلش کیفیت کات سین های بازی هست.
کیفیت میان پرده های بازی رو برای X360 پایین آوردند تا حجم بازی متناسب با DVD باشه، در حالی که برای PS3 اعمال این محدودیت لازم نبوده.

خوشحالم که از همون اول جزء معدود مخالفین این بازی بودم...
از PG بعید بود... خدایی بعضی چیزاش خیلی رو اعصابه!
واقعاً چه لزومی داره میان این همه سرعت مجبور باشی تند تند آنالوگ رو بچرخونی تا سرگیجه رایدن بپره؟ خیلی وقفه بدی هست برای گیم پلی سریع بازی...
تازه بین این همه درگیری باید ناز دوربین رو هم بکشی، چون بعضاً قهر میکنه!:d
حالا دفاع هم نخواستیم با بدل زدن کنار میاییم:d

Last edited by a moderator:

Playst@tion

کاربر سایت
Mar 7, 2011
140
نام
!H@D
دوستان من شنیدم رمز معروف کونامی (بالا بالا، پایین پایین، چپ راست، چپ راست، X و O) توی این بازی همه چیز رو آنلاک میکنه :-o
هر کی خواست امتحان کنه، بیاد بگه چی باز میشه؟!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان من شنیدم رمز معروف کونامی (بالا بالا، پایین پایین، چپ راست، چپ راست، X و O) توی این بازی همه چیز رو آنلاک میکنه :-o
هر کی خواست امتحان کنه، بیاد بگه چی باز میشه؟!
نه فقط Difficulty های بازی را آنلاک می کنه Very Hard.Vengeanse

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
این جون رایدن چجوری پر میشه؟؟؟
1.یکسری از Enemy ها را که می کشی ازشون Item Drop میشه که از توی Inventory از توی لیست Item های سمت چپ می توانی انتخاب کنی عکس یک "+" داره.
2.با Zangetsu (همان که صحنه آهسته میشه و یک مربع روی Enemy ظاهر میشه)زمانی که می زنی روی اون مربع دقیق طرف را Rip کنی می توانی از دل و رودش این Energy ها را بکشی بیرون.

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
دوستان من الان رسیدم به مرحله R-06 که با سم میجنگی اما از این ایتم ها که سلامتی رو پر میکنه ندارم,بدون اونا هم که نمیشه هیچ باسی رو شکست داد....
چیکار کنم؟نمیشه این ایتم ها رو خرید؟

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
دوستان من الان رسیدم به مرحله R-06 که با سم میجنگی اما از این ایتم ها که سلامتی رو پر میکنه ندارم,بدون اونا هم که نمیشه هیچ باسی رو شکست داد....
چیکار کنم؟نمیشه این ایتم ها رو خرید؟

توی مکانی که باهاش مبارزه می‌کنی، 4 تا جعبه هست که تو هر کدام از آن‌ها یک ریکاوریه و باعث می‌شه که 4 بار Health bar پر بشه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
اون 30 تا VR Missionـی که گفته بودن برای ریجن1 اومد! و تا تاریخ 3ـم آپریل Free میباشد :d

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
تو مرحله آبخازیا جایی که باید یه در رو با دست چپ سربازی که بغل یه تانکه باز کرد نه می شه تو حالت بلید مود دست اون سرباز رو برید و نه بدون کارت با بلید مود می شه قفل های در رو برید.
راهش چیه؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
امروز اولین DLC بخش داستانی به نام Jetstream اومد ، همینطور که قبلا گفته شده بود در مورد Sam هست(و گیم پلی هم قاعدتا متفاوت! :d ) ، قیمتش هم 10 دلاره.

DLC بعدی هم که در مورد Bladewolf میباشد، ما May میاد،تاریخ دقیقی نگفتن براش!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر