Red Dead Redemption | PS3

jokerdark

کاربر سایت
Dec 29, 2011
121
نام
omid
دوستان من تو اجرای بازی مشکل دارم. بازی من اسپلیت هست. میرم تو بازی و بدون ارور میپره بیرون . هم از اکسترنال اجرا کردم هم از اینترنال.فریمورم هم روجرو ۴.۵۵ هست.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

اینجا اوریج بازن

سوالتو اینجا بپرس

PS3 Jailbreak

santafeh

کاربر سایت
Jun 19, 2006
20
سلام
من ایکس باکس رو به خاطر این بازی خریدم
یه مقدار رفتم بعد سیستم ریخت به هم فایل ذخیره پرید
کسی فایل ذخیره حدود درصد رو داره؟؟؟
باقیش رو میرم

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,026
سلام
من ایکس باکس رو به خاطر این بازی خریدم
یه مقدار رفتم بعد سیستم ریخت به هم فایل ذخیره پرید
کسی فایل ذخیره حدود درصد رو داره؟؟؟
باقیش رو میرم
سلام ، من بهت پیشنهاد میکنم از اول بری چون عالیه ، خودم این بازی رو چهار پنج دفعه تموم کردم وقت کنم بازم میرم .
بعد تو که ایکس باکس خریدی چرا اومدی اینجا پ ؟

jokereblis

کاربر سایت
Jan 6, 2009
63
سلام دوستان
من بازی رو تا جایی رفتم که جان گشته میشه و پسرش هم بزرگ میشه
حالا باید چی کار کنم ؟ هیچ ماموریتی رو نقشه نیست:(

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
سلام دوستان

یه دایره آبی روی نقشه است باید بری اونجا اوقت بهت ماموریت میده. اسمش remeber است.

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
سلام دوستان

یکی از ماموریت های جانبی بازی روی نقشه اسمش Remeber my family ه . اونو برو

Harry-Pedram

کاربر سایت
Jul 10, 2012
124
نام
پدرام
دوستان يه سوال
وقتي اين لباس walton gang رو ميگيريم توي مقاله ي همين سايت بايد بگم عالي بود درباره rdr نوشت توانايي دوستي با اعضاي گروه رو داره.لطفا يه نفر دقيق توضيح بده منظورش چيه؟؟؟

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
دوستان يه سوال
وقتي اين لباس walton gang رو ميگيريم توي مقاله ي همين سايت بايد بگم عالي بود درباره rdr نوشت توانايي دوستي با اعضاي گروه رو داره.لطفا يه نفر دقيق توضيح بده منظورش چيه؟؟؟

وقتی این لباس رو میپوشی اعضای Walton شما رو از خودشون میدونن! ب چشم ی دوست نگاهت میکنن :d
اعضای Walton بیشتر پاتوقشون تو بارِ آرمادیلو هست و اکثراً همیشه یکی دو میز اول رو تصرف میکنن :d
و لباسشون شبیه همین لباس ه

Harry-Pedram

کاربر سایت
Jul 10, 2012
124
نام
پدرام
وقتی این لباس رو میپوشی اعضای Walton شما رو از خودشون میدونن! ب چشم ی دوست نگاهت میکنن :d
اعضای Walton بیشتر پاتوقشون تو بارِ آرمادیلو هست و اکثراً همیشه یکی دو میز اول رو تصرف میکنن :d
و لباسشون شبیه همین لباس ه

ممنون داداش دمت گرم براي bollard هم همينطوريه؟؟؟و اگر ميشه مكان اينجا رو هم بگيد دستتون درد نكنه

ويرايش

پيدا كردم محل گروه bollard روولي وقتي ميرم يه مرحله فرعي هستش بايد اون ها رو بكشم چي كارشون كنم؟؟؟

آخرین ویرایش:

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
ممنون داداش دمت گرم براي bollard هم همينطوريه؟؟؟و اگر ميشه مكان اينجا رو هم بگيد دستتون درد نكنه
قربانت :d

دقیقاً :d وقتی لباس Bollard رو میپوشی اعضا این گروه تو رو از خودشون میدونن :d
این اعضا همون دشمن واقعی جان هستند :d همشون زیر نظر Bill Williamsonـند

این ها خیلی پراکنده ترن, تو دره Pick Basin و Rio Bravo تو قلعه بیل و تو روستا Rathskiller Fork (بالا سمت چپ نقشه) و تو Plainview و ... بیشتر دیدمشون :d
این شکل لباس
latest

اینم تیپ و قیافه اعضاش :d
latest

این شکل لباس
latest

اینم تیپ و قیافه اعضاش
latest

يدا كردم محل گروه bollard روولي وقتي ميرم يه مرحله فرعي هستش بايد اون ها رو بكشم چي كارشون كنم؟؟؟

اولین کاری ک اصلاً برای آزاد شدن لباس باید انجام بدی کشتن ی نفر از این هاست

بعدش باید یه صندوق رو پیدا کنی! که تو Thieves' Landing باید دنبالش بگردی! همون شهر بارونی که آمریکا مرکزی رو به شمالی میچسبونه :d
تو قسمتی ورودی شهر ب بخش مرکزی سمت راستت ی کارخونست! توی دفتر کار طبقه دوم یه صندوق هست! کافی اون باز کنی تا قسمت اول تموم شه

بعد باس وایسی شب شه تا دم پاسگاه ک تو روستا MacFarlane Ranch عکس ماه بیاد, کافیه یه بار دنبال سگه بری و دزد ها رو یا با طناب ببندیشون یا لت و پار کنی :d

بعد تو همین روستا MacFarlane Ranch روز ها پشت خونت یه نفر میاد وای میسه برای بازی پرتاب نعل ( اون بازی اول شو )

بعد دیگه باید وایسی تا یه Wanted از همین گروه توی ی شهر بچسبونن!(تو شهر های آمریکا مرکزی)
کافی سر دستشون رو با طناب ببندی و تحویل نزدیکترین پاسگاه بدی

بعد توی همین مناطق MacFarlane Ranch توی خود روستا یا خیابون ها که شهر به هم وصل میکنه, گاهی همین گروه Bollard غارت و این چیزا میکنن!:d کافی یه بار شانسی تو این مناطق ببینیشون و ناکآمشون بذاری :d
مثلا! از دو یا سه تا گاری دزدی میکنن و صاحب گاری رو گروگان میگیرن یا به کالسکه ای تو راه حمله میکنن و...

بعدش باید بری تو خیاطی Thieves' Landing , همون شهر بارونی و پارچه این لباس رو بخری

اونوقت لباس میتونی بپوشی :bighug:

آخرین ویرایش:

Harry-Pedram

کاربر سایت
Jul 10, 2012
124
نام
پدرام
دستتون درد نكنه واقها اين بازي شاهكاره بعد اين همه مدت كه از ساختش مييذره هنوز هم واقعا بازي كردنش حال ميده.ممنون بابت راهنمايي.

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
ببخشید .کسی تو Red daedزامبی میدونه محل دقیق اسب تک شاخ کجاست؟
من خودم زیاد رد دد زامبی رو بازی نکردم اما یکم در مورد سوالتون سرچ کردم و مثه اینکه بعد اینکه چلنج مربوط به چهار اسب آخر زمان رو کامل کردید و Chupacabra رو کشتید حدود 5 عصر برید به:
46c720edc65e44697cca33cf3176eb7c-650-80.jpg

God of war 1385

کاربر سایت
Jan 19, 2019
7
من خودم زیاد رد دد زامبی رو بازی نکردم اما یکم در مورد سوالتون سرچ کردم و مثه اینکه بعد اینکه چلنج مربوط به چهار اسب آخر زمان رو کامل کردید و Chupacabra رو کشتید حدود 5 عصر برید به:
46c720edc65e44697cca33cf3176eb7c-650-80.jpg
[/QU ببخشید یه سوال دیگه داشتم.مکان چپا کابرا همین جاست یا جاش با اسب تک شاخ فرق میکنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر