Red Dead Redemption | PS3

.:!!!:.

کاربر سایت
Dec 4, 2012
15
نام
...
منظورش بوی بد بود استاد ! :D
دیگه تا این حد عقلم میرسه :d
از رو شوخی گفتم
چلنج بعدیش چی میشه؟
بعد یه سوال من چون فیلم هاشو رد میکردم زیاد از داستان چیزی دستگیرم نشد اگه لطف کنید خیلی خیلی خلاصه ش رو بگید :d
مولتیش حجم نت زیاد میخوره؟

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
چلنج بعدیش چی میشه؟
بیا از اینجا راهنمایی همه چلنج ها رو بگیر
Challenges- Part 1
Challenges- part 2
بعد یه سوال من چون فیلم هاشو رد میکردم زیاد از داستان چیزی دستگیرم نشد اگه لطف کنید خیلی خیلی خلاصه ش رو بگید :d
:|
دمت گرم دیگه یکی از مهمترین چیز های RED DEAD داستانش بود :|
جان مارستون در سال 1873 به دنیا اومد پدر جان یک مهاجر ایرلندی بود و مادرش یک فاحشه :| که مادرش هنگام به دنیا آوردن جان جون خودش رو از دست داد و بعد چند سال پدرش رو از دست داد
و بعد از اون تو یتیم خونه زندگی میکرد که آنجا با زنش یعنیAbigail آشنا میشه و با هم از یتیم خونه فرار میکنن و به گروه گنگ Dutch میپیوندند
و این گروه بعد مدتی شامل 4 مهره اصلی میشه که شامل داچ و بیل ویلیامسون و جان مارستون و خاویر اسکوئلا میشه
تا این که جان در یکی از مائموریت هاش شکست میخوره و از طرف بیل تَرد میشه و از گروه بیرون میندازنش
جان هم زندگی جدیدی با همسرش و پسرش و دخترش در منطقه Beecher's Hope شروع میکنند
دولت آمریکا تا جایی که میتونست قدرت داچ که تو آمریکا شمالی بود رو گرفته بود و کنترل های روی سرقت های اون ها داشت اما بیل ویلیامسون که کل آمریکای مرکزی رو به قلمرو خودش در آورده بود و میشه گفت تقریباً نفوذ گنگ بیل حتی از سپاه آمریکا هم قوی تر شده بود در منطقه
تنها کنترل دولت روی منطقه مرکزی مارشال بود که با نیروی کم و امکانات محدود کمی نظم رو تو منطقه ایجاد میکرد
و دولت آمریکا گروهی تشکیل میده به ریاست ادگار راس که بیل رو ضعیف تر کنه و ادگار راس بهترین گزینه برای مقابله با بیل رو جان میبینه و برای اجبار کردن جان زن و پسر جان رو (دختر جان تو اون زمان جون خودش رو از دست داده بود) به گروگان میگیره و جان رو وادار به دستگیری بیل میکنه
و جان هم بعد از شروع عملیات بدون هیچ نیروی و بدون هیچ امکاناتی وارد منطقه مرکزی میشه
و جان برای دستگیری یا کشتن بیل باید امکاناتی فراهم کنه
برای گرفتن نیرو از مارشال که کلانتر شهر آرمادیلو بود کمک میگیره
تیر و امکانات جنگی از طریق آیریش فراهم میکنه
برای باز کردن دروازه قلعه بیل از وست دیکنز و کالسکه و معجون های مثلاً معجزه آساش استفاده میکنه!
برای جاسوسی از سِت
بعد از فراهم کردن تمام امکانات با هماهنگی در یک روز به قلعه بیل حمله میکنه و تمام افراد بیل رو از بین میبره و گنگ رو نابود میکنه اما بیل فرار میکنه... به مکزیک
قدمی جدید در زندگی جان آغاز میشه
حالا جان بهترین راه برای دستگیری بیل که حالا معلوم نیست کجای مکزیک غایم شده رو دولت کثیف مکزیک میبینه
با پادشاه کثیف مکزیک یعنی کولونِل و دست راست او یعنی کاپیتان دی سانتا آشنا میشه
که متاسفانه وقتی با قدرت تیر اندازی جان آشنا میشن از اون سوءاستفاده میکنن و از اون به جای ماشین کشتار استفاده میکنن!
و شورشی های که قصد انقلاب و تغییر دولت رو داشتن رو به عنوان سارق و گروه گنگ برای جان جاا میزنن و جان هم بدون هیچ اطلاعی به دولت کمک میکرد
در این حین جان با Landon Ricketts آشنا میشه که با کمک Landon با لوییزا آشنا میشه که برادر لوییزا رئیسس انقلابیون بود یعنی آبراهام رییز
که حالا قصد فرار از کشور دارن و جان بعد فراری دادن آبراهام رییز و خانواده او دوباره به ارتش مکزیک میپیوندد که بیل رو از طریق آنها دستگیر کند
اما دولت فهمیده بود که جان به آنها خیانت کرده و با یک نقشه بطوری که جان نفهمه اون رو تو دام میندازن درست هنگام کشتن جان انقلاب با برگشتن آبراهام رییز جون میگیره و جون جان رو نجات میدن و این انقلاب پا میگیره و دولتُ ضعیف میکنه و کم کم خاویر اسکوئلا که از مهره های مهم اون دوران بود که حالا یک دولت مرد مهم در مکزیک بود رو دستگیر میکنه و به آمریکا تحویل میده
و در روز حمله به قصر مکزیک میفهمند ,که بیل هنگام ورود به مکزیک به دولت پناه آورده و در همون روز علاوه بر پادشاه مکزیک بیل ویلیامسون نیز به دست جان کشته میشه
و جان با خیال راحت به آمریکا و شهر black water برمیگرده تا زندگی ساده خودش رو ادامه بده
اما ادگار راس که قدرت جان رو دیده بود خانواده اون رو به جان پس نمیداد و آخرین شرطُ براش میذاره که شامل دستگیری داچ میشه
حالا جان پشتِش به ارتش آمریکاست و قدرتمند شده و به راحتی داچ رو نیز از بین میبره
و بعد مرگ داچ جان با خانواده اش زندگی رو شروع میکنه
اما ادگار راس به 3 مهره اون گنگ یعنی داچ و بیل ویلیامسون و خاویر اسکوئلا قانع نمیشه
و با یک حمله مظلومانه جان رو نیز... :(
در کل تا حالا انقدر مطلب تایپ نکرده بودم اگه ضعف داشتم تو جمله بندی و اینا شرمنده
مولتیش حجم نت زیاد میخوره؟
این مورد هم اصلاعاتی ندارم :d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: soroush payne

.:!!!:.

کاربر سایت
Dec 4, 2012
15
نام
...
این سوشیال کلوپ من آپدیت نمیشه! چه کنم؟
مثلا الان سینگلم تقریبا 90% هست اما تو سوشیال کلوپ زده 0%
بازی تا اینجا رسوندم اما میزنه 0ساعت تا حالا سینگل پلیر بازی کردی!
اما در مورد مولتی پلیر اینطور نیست و دقیق دقیق هست اطلاعات
چی کار کنم اطلاعات دقیق بزنه

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام
دوستان یه سوالی داشتم
تو بازی چطور میشه سریعترین اسب رو خرید یا پیدا کرد؟
سریعتین اسب بازی رو تقریبا آخرایه بازی بهت میده(اونم باید پیداش کنی برای من تیکیه دوم مپ بود (پایین)).ولی همون اسب زرده که اول بازی میگیری اونم اسب نجیبیه:d

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
سریعتین اسب بازی رو تقریبا آخرایه بازی بهت میده(اونم باید پیداش کنی برای من تیکیه دوم مپ بود (پایین)).ولی همون اسب زرده که اول بازی میگیری اونم اسب نجیبیه:d
من اون اسب زرده که اول بازی بهم داد رو گم کردم مجبور شدم دوباره بخرمش؛ 750$ بود ناکس :D

BLACK CAT

کاربر سایت
Aug 21, 2011
73
نام
Mohsen
سلام بچه ها مولتی پلیر رد دد برای من درست نبود!
مشکل همه گانی هست یا از من؟
تو نقشه طرف میاد طرفم اما معلوم نیست! وقتی هم با تفنگش میکشم .میگه از صخره افتادی!
بقیه بازی ها مولتی پلیرش سالمه ها gta و مکس پین که مال خود راکستار هست حتی سالمه .مشکل از نت من؟

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,578
نام
حسین
تو نقشه طرف میاد طرفم اما معلوم نیست! وقتی هم با تفنگش میکشم .میگه از صخره افتادی!
بقیه بازی ها مولتی پلیرش سالمه ها gta و مکس پین که مال خود راکستار هست حتی سالمه .مشکل از نت من؟
احتمال زیاد مشکل از پینگ شما هست
من قبلا بازی کردم مولتی پلیرش رو مشکلی نداشت

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
سلام محسن :d
نه مشکل همگانی هست
این هکر ه یه مدت مولتی Red Dead رو هک کرده! :| خدا بگم چی کارش نکنه :d یه مدت ه ما رو از نون و آب انداخته :(
راکستار هم به قولی همه تمرکزش گذاشته رو GTA برا همین اهمیت نمیده!
خدا خیرتون بده برید بگید بلکه رسیدگی کنن! :d
Rockstar Support

لینک صفحه FB هکر ه

لینک 1
لینک 2
احتمال زیاد مشکل از پینگ شما هست
من قبلا بازی کردم مولتی پلیرش رو مشکلی نداشت
نه حسین جان مشکل کلی هست
فقط هم برای PSN هست
XB LIVE سالم ه

BLACK CAT

کاربر سایت
Aug 21, 2011
73
نام
Mohsen
سلام محسن :d
نه مشکل همگانی هست
این هکر ه یه مدت مولتی Red Dead رو هک کرده! :| خدا بگم چی کارش نکنه :d یه مدت ه ما رو از نون و آب انداخته :(
راکستار هم به قولی همه تمرکزش گذاشته رو GTA برا همین اهمیت نمیده!
خدا خیرتون بده برید بگید بلکه رسیدگی کنن! :d
Rockstar Support

لینک صفحه FB هکر ه

لینک 1
لینک 2

نه حسین جان مشکل کلی هست
فقط هم برای PSN هست
XB LIVE سالم ه
خدا لعنت کنه هکر هرو .مولتی پلیر بازی رو کلا نابود کرده با این کارش
خدا کنه راکستار درستش کنه

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
جواب این هم بدید! ممنون
بعد این هک ه چه تاثیری داره رو بازی؟ تقریبا تا یکماه پیش که من بازی کردم نبود!
جواب سوشیال کلوپ رو نمیدونم!
تاثیرات هک هم (با عکس) تو اسپویل گذاشتم, تا به عمق فاجعه پی ببرید :d
همه این اتفاقا زیر سر ایناست

وقتی میزنیشون هم بهت XP رایگان میده!

مثلاً تو عکس پایین کیل استریک م 998 نفر ه! در عرض کمتر از 30 ثانیه! :|

یه بنده خدایی هم داشت XP رایگان میگرفت ازش نمونه برداری کردم :d با قرمز نشونش دادم (تو بازی یه تروفی dlc داره که 50000 امتیاز XP رو تو Posse بگیرید(مثلا یه گروه 5 نفر باید 50000 تا جمع کنن) حالا یارو تنهایی ببینید چقدر امتیاز جمع کرده)
اون ها هم که نگفته تو کدوم منطقه هستن که با زرد نشون دادم تو LOADING گیر کردن! دیگه هم بیرون نمیان :d

تفنگت هم تو دست نشون نمیده و کار هم نمیکنه!

یکسری پلیر ها هم نشون نمیده!
تو عکس پایین اگه مپ ببینید, میبینید :d که یه پلیر جلو من واساده! اما کو؟! :d
اگه اون پلیر من ببینه و بکشه, همونطورر که محسن گفت مثلا میگه از صخره افتادی!

BLACK CAT

کاربر سایت
Aug 21, 2011
73
نام
Mohsen

مثلاً تو عکس پایین کیل استریک م 998 نفر ه! در عرض کمتر از 30 ثانیه!
yahoo_22.gif

یه بنده خدایی هم داشت XP رایگان میگرفت ازش نمونه برداری کردم
yahoo_4.gif
با قرمز نشونش دادم (تو بازی یه تروفی dlc داره که 50000 امتیاز XP رو تو Posse بگیرید(مثلا یه گروه 5 نفر باید 50000 تا جمع کنن) حالا یارو تنهایی ببینید چقدر امتیاز جمع کرده)
اون ها هم که نگفته تو کدوم منطقه هستن که با زرد نشون دادم تو LOADING گیر کردن! دیگه هم بیرون نمیان
yahoo_4.gif

=)) سر این سه تا چقدر خندیدم :d

آخرین ویرایش:

jokerdark

کاربر سایت
Dec 29, 2011
121
نام
omid
دوستان تو رد دد زامبی وقتی یکی از اون کله سبزارو میبری پیش فیلمبردار بعد این مرحله هیچی تو نقشه نیست، باید چیکار کنم ؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان تو رد دد زامبی وقتی یکی از اون کله سبزارو میبری پیش فیلمبردار بعد این مرحله هیچی تو نقشه نیست، باید چیکار کنم ؟

برای ماموریت ها برو توی منوی استارت Journal رو ببین :D احتمالاً یه سری چیزای جمع کردنی هست که نگرفتیشون :D
من خودم چقدر بدبختی کشیدم سر همین قضیه :D

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,028
دوستان من تو اجرای بازی مشکل دارم. بازی من اسپلیت هست. میرم تو بازی و بدون ارور میپره بیرون . هم از اکسترنال اجرا کردم هم از اینترنال.فریمورم هم روجرو ۴.۵۵ هست.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر