بهترین سرور ایرانی wow

WoW%20logo%20transparent.png

با سلام

حتما فکر می کنید باگ و لگ اینا داره اما من حتی یک مورد هم ندیدم

به هر حال جای مجانی و خوبیه و 1000 اکانت اول فقط مجانیه

این سرور از تاریخ 1388/02/03 شروع به کار کرده واسه همین هنوز

شناخته نشده و تعداد کمی تو سرور هستن همچنین از پچ 2.4.3

پشتیبانی میکنه به خاطر اینکه خود کاربران خواسته بودن و

به زودی سرور به Wrath Of The lich king آپدیت میشود

از من میشنوید برید ثبت نام کنید فیض برید:biggrin1:

realm list: Set Realmlist Goldnetgames.com

web : http://goldnetgames.com

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
من رفتم فروم و پيغام های کاربران و مشخصات و توضيحاتی که ادمين ها نوشته بودن رو خوندم ، اونطوری که اینا نوشتن ، اگر راست بگن و پشتيبانی ماليه خوبی داشته باشن و به وعده هاشون عمل کنن واقعا ميتونن حرف اول رو در زمينه سرور های ایرانی بزنن ، اميدوارم موفق باشن ، منم رفتم و يک اکانت ساختم تا ببينيم چی ميشه!

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
حیف که هنوز شناخته نشده

از iran blizz و خیلی های دیگه بهتره :-"

احتمالا تابستون اپدیتش کنن
اما خداييش ادمين هاش حرفای گنده گنده زياد ميزنن، از همينشون ميترسم.
با اون تعريفاتی که از خودشون ميکنن و به قول خودشون پشتيبانی مالی هم دارن ، پس طبيعتا برای معرفی و شناخته شدن بين ایرانی ها نياز به تبليغات گسترده هم دارن ،نکنه اینا ميخوان دست رو دست بزارن تا بازيکنا خودشون بيان! اینجوری تا 2 سال آينده هم این سرور معروف و شلوغ طوری که بتونه با wowscape رقابت کنه نخواهد شد!

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
دوستان الان مدت زمان بيشتری شده که من وقتم رو تو این سرور گذروندم و ميتونم بگم بدون شک يکی از بهترين سرور های ایرانی هست که تاحالا توش بازی کردم ، حرف نداره از هيچ نظر ، فقط بيايد ببينيد
ممنون

Horde

کاربر سایت
May 22, 2009
1
سلام و خسته نباشید
سرور های Burning Crusade آنقدر قدیمی شدند که تو یه هیچ سروری Bug پیدا نمیشه,
اگه واقن سرور خوبی باشه تو Wotlk Patch 3.1.0 ملوم میشه به هر حال موفق باشی.

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
سلام و خسته نباشید
سرور های Burning Crusade آنقدر قدیمی شدند که تو یه هیچ سروری Bug پیدا نمیشه,
اگه واقن سرور خوبی باشه تو Wotlk Patch 3.1.0 ملوم میشه به هر حال موفق باشی.
خيلی ساده هستيد که فکر ميکنيد باگ فيکس کردن راحته! نخير آقا، هنوز تو خيلی از سرور های ایرانی خيلی باگ ديده ميشه و البته GM هاش هم به درد لايه جرز ديوار ميخورن ، اما این سرور با هر سرور ایرانی که من ديدم متفاوته .
در ضمن خود بليزارد هم هنوز تو درست کردن بعضی از باگ های Lk مونده چه برسه به این سرورای مجانی. پس لطفا عجله نکنيد ، فعلا هيچ سروری نميتونه LK رو با حتی 20% باگ اجرا کنه! همشون بالای 70% باگ دارن.

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
mcafeex جان اين آقاي horde كارش درسته...
با حرف horde تا مقداري موافقم ...چرا كه الان نزديك به 2ساله كه اين پچ (TBC) لانچ شده...و ديگه نيمشه ملاك خوب وبدن سرورهاي قديمي رو كم بودن باگ دونست...;) ...
ولي نميدونم چرا بعد از TBC احساس ميكنم wow واسه پريويت سرورها حال نميده...خيلي سرد به نظر ميرسه ...
(كسايي كه از كلاسيك تا به حال دارند بازي ميكنن بهتر درك ميكنن ، هرچي داره ميگزره محيط بازي براي سرورهاي مجاني سردتر و بي احساستر ميشه)

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
(كسايي كه از كلاسيك تا به حال دارند بازي ميكنن بهتر درك ميكنن ، هرچي داره ميگزره محيط بازي براي سرورهاي مجاني سردتر و بي احساستر ميشه)
آخه من نميفهمم ، بليزارد بجز بدون باگ بودن و پلير های زيادش ، چی داره که محيطش سرد نشده؟!
راستی شما خودتون ميتونيد 1 ساعت بيايد تو این سرور و امتحانش کنيد؟ خيلی خيلی دوست دارم نظر شمارو در رابطه با این سرور بدونم

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
آخه من نميفهمم ، بليزارد بجز بدون باگ بودن و پلير های زيادش ، چی داره که محيطش سرد نشده؟!
اين نظره شخصيمه...چون من در هر سه expansion در سرورهاي فري بازي كردم و آشنايي دارم...انشالله وقتي اومدي بليزارد ميفهمي...من ميگم lvl up كردن توي بليزارد اصلا يه حال ديگه اي داره ...آدم رو جذب ميكنه...حتي ادم دوست داره فقط واسه يه كوئست يه كركتر ديگه بسازه اينو جدي ميگم... اينو ازخيلي ديگه هم ميتوني بشنوي...
راستی شما خودتون ميتونيد 1 ساعت بيايد تو این سرور و امتحانش کنيد؟ خيلی خيلی دوست دارم نظر شمارو در رابطه با این سرور بدونم
متاسفانه من پچ بازيم 3.1.1 هست و امكنش نيست برام كه با 2.4.3 بازي كنم...

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
متاسفانه من پچ بازيم 3.1.1 هست و امكنش نيست برام كه با 2.4.3 بازي كنم...
خوب اگر ميشه بريد به يکی از گيم نت های شهرتون که در این سرور هستن !
خيلی از گيم نيت های مشهد ، تهران ، اصفهان و شيراز تو این سرور اکانت دارن!

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
حالا صبر کنید ببینیم کی سرور به lk آپدیت میکنن اونوقت همه چی معلوم میشه

تو بیلزارد هم بازی کنی پول میخواد که ما نداریم:D

آقای McAfeex شما تو سرور هیروتون همین نامه:D

javoona

کاربر سایت
Nov 13, 2007
4
من ادمین اون سرور رو می شناسم پسر خیلی گلیه. ولی خوب... از لحاظ اون ادعاها...
ولش کن. دوست دارم سرور www.anamiss.com رو هم یک تست بکنین!:cheesygri هم پچ 2.4.3 داره هم 3.1.3 و جالبه که لتنسی از 100 بالا نمی ره!!! جی ام ها همیشه آن هستند و ... جالبه. کاملا رایگانه و کسی هم ادعا نمی کنه! یک تست بکنین نظرتون رو بگین...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر