BazicenterPong

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
اقا خیلی خوبه:D شما نمیخوای اینو با کمک مغازه زنجیره ای SH!T GAME منتشر کنی؟ بچه ها هم هستن برات Boxshot درست میکنن. اگر خواستی ورژن های بعدی رو هم بسازی من خودم برات Overhypeــش میکنم:D

پ.ن:شوخی بود:D

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
اقا خیلی خوبه:D شما نمیخوای اینو با کمک مغازه زنجیره ای SH!T GAME منتشر کنی؟ بچه ها هم هستن برات Boxshot درست میکنن. اگر خواستی ورژن های بعدی رو هم بسازی من خودم برات Overhypeــش میکنم:D

پ.ن:شوخی بود:D
خودم فعلا یک بازی در دست ساخت دارم چرا اینو بدم. اینم کاورش: :D
fgsfs.jpg

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
ممنون از همه دوستان.
سخته! (اما چاره ای نیست!) :hurted1:
فکر کنم جهت حرکت توپ هم بعضی وقتا درست نیست.
موفق باشی
سلام.
مشکل از اینه که نسخه ی Lite گیم میکر سریع متغیرها رو به توابع نمیده.
آخه زاویه ای که توپ میگیره وقتی برمیخوره به این پداله موضع بازگرد میشه تفاضل Xـه توپه به Xـه پدال بعلاوه ی 90 تا بشه یک زاویه ی تند یا باز.
حالا وقتی که انجین دوتایی رو باهم حساب کنه، دقیق میشه. وقتی که یکیشون رو کم و زیاد حساب کنه که زیاد اتفاق می افته. بعضی وقتهاه هم قات میزنه 90 رو توی عبارت جا نمیذاره. اما درکل نسبت به فلش واینجور چیزا بهتره.

omid3098

کاربر سایت
Mar 10, 2009
47
نام
امید سعادت
آخه زاویه ای که توپ میگیره وقتی برمیخوره به این پداله موضع بازگرد میشه تفاضل Xـه توپه به Xـه پدال بعلاوه ی 90 تا بشه یک زاویه ی تند یا باز.

تا حالا با گیم میکر کار نکردم، نمیدونم اینجا چه پارامترایی رو بر میگردونه :confused:
ولی اونجوری که فهمیدن الگوریتم کارتون درسته و اگه تو برنامه اشتباهی نباشه انجین باگ داره..

ولی در کل کارتون "خیلی" ارزش داره.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
جالب بود محمد ! انگار دلت خیلی خونه (خون هست !) از دست 4 گروه ! به امید بازیهای پیشرفته تر با قابلیت انتقام گیری از این اقشار سایت :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر