Resident Evil 5 | PC

بالاخره پس از کش و قوس های فراوان کپکام رسما تایید کرد که Resident Evil 5 برای PC منتشر میشه .
سایت کپکام تایید کرده که در بازی مود Co-OP اینترنتی هم وجود داره و همچنین گفته شده که بازی از تکنولوژی 3D Vision (همون تکنولوژی عینک های سه بعدی) کارتهای انویدیا استفاده بهینه رو خواهد برد . مانیجی ها روی صورت شما و شیوا در یک قدمیتان !
یه خبر خوب دیگه اینه که بازی موس و کیبورد رو ساپورت میکنه و مثل نسخه چهارم نیست که با موس مشکل داشته باشه .
بازی با دایرکت ایکس 9 و 10 راه اندازی شده .
گرافیک بازی wide-screen و Ultra-high resolutions رو هم ساپورت میکنه .
این بار دیگه نباید منتظر یه پورت بد (مثل نسخه چهارم ) باشیم و 100% میتونیم انتظار یه بازی خیلی خوب رو بکشیم .
اگرم سوالی در مورد بازی دارید میتونید توی سایت کپکام و توی این صفحه (تو بخش نظرات) بپرسید و اگه سوالتو طوری باشه که بشه بهش پاسخ داد مطمئنا "اتحاد بازیهای PC کپکام" به سوالتو جواب خواهد داد .
تاریخ انتشار بازی هم زمانی دیرتر در امسال اعلام شده .
اخبار بعدی توی همین تاپیک

کپکام

============
Update
زمان عرضه ی بازی 17سپتامبر

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
سلام :D

کسی میتونه سیو کامل بازی رو برای من آپلود گنه ؟ میخوام دوباره نصبش کنم ولی سیو هام رو ندارم وحسش هم نیست از اول برم :D

باید برم یه بار دیگه جیل رو نجات بدم :D

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
سلام :D

کسی میتونه سیو کامل بازی رو برای من آپلود گنه ؟ میخوام دوباره نصبش کنم ولی سیو هام رو ندارم وحسش هم نیست از اول برم :D

باید برم یه بار دیگه جیل رو نجات بدم :D

سیو خودم پاک شده :|
ببین این به دردت میخوره؟

ResidentEvil 2

کاربر سایت
Jan 24, 2012
15
نام
فرزاد
من این بازی اویل ۵ رو فکر کنم حدود ۵ یا ۶ بار تا آخر بازی کردم اما بدیش اینه که ۹۵ درصد Actionداره توش و ۵ درصدHorror اما درکل بازی بدی حساب نمی‌شه باینکه هیچ شباهتی به Resident Evil واقعی‌ نداره.

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456

mostafa_nopo

کاربر سایت
Jun 23, 2010
0
نمی تونم بازیو سیو کنم میگه باید اکانت بسازی بعدش که ساختم یه کد فعال سازی میخوادکسی میدونه باید چی کار کنم تا بتونم بازیو سیو کنم؟

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
نمی تونم بازیو سیو کنم میگه باید اکانت بسازی بعدش که ساختم یه کد فعال سازی میخوادکسی میدونه باید چی کار کنم تا بتونم بازیو سیو کنم؟
تا جاییکه یادمه سیو بازی game for windows live میخواست
توی ساخت اکانت هم در این gfwl باید اکانت افلاین بسازی، انلاین ساختی که ازت کد فعال سازی خواسته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر