آیا مافیا 2 خواهد توانست موفقیت شماره اول را تکرار کند؟

آیا مافیا 2 خواهد توانست موفقیت شماره اول را کسب کند؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    36

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
دوستان عزیز راجع به مافیا 1 که 6-7 سال پیش عرضه شد و انقلابی در بازی های رایانه ای بود نیاز به توضیح و تفسیر نیست.جز اینکه نام بازی که میاد همه نا خود آگاه یاد داستان,شخصیت پردازی,گرافیک,موسیقی و چندین و چند چیز دیگه می افتن.
حالا من میخواستم نظر شما رو بدونم که آیا شماره دوم هم میتونه مثل شماره اول موفق باشه یا نه؟
ممنون از شما.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
بسیار ممنون از دوستان عزیز حالا نظر خودم:
من گزینه ی 2 رو زدم به این دلایل:
مافیا 1 واقعا از هر نظر خارق العاده بود.شاهکاری جاویدان و فراموش نشدنی.
به نظر من الان بازی سازی خیلی نسبت به قبل سخت تر شده.تعداد بازی های معدودی ان که امروزه بزرگ از کار درمیان.
برای مثال شاهکار بزرگ GTA IV عنوانی بود که همه چیز تو خودش داشت و جایی رو برای بقیه باقی نذاشت.از داستان گرفته تا فضاسازی و روح بازی همه چیز فوق العاده بود.
به نظر من مافیا 1 که عرضه شد مثل این بازی همه چیز داشت.و تقریبا ایرادی بش وارد نبود.
حالا به نظر من مافیا 2 برای خلق ایده هایی جدید موانعی بزرگ چون GTA IV سر راه خودش میبینه.ممکنه بش تهمت تقلید از داستان و یا خیلی چیزای دیگه از این بازی زده بشه.بنابر این باید طوری عمل کنه که بتونه متفاوت باشه و با توجه به اینکه گفتم GTA IV همه چیز داشت مافیا 2 فکر نکنم بتونه مثل این بازی عمل کنه.
به نظرم حتی اگه مافیا 2 امتیازی بیشتر از نسخه اول کسب کنه بازم نمیتونه اون تاثیر عمیق اولی رو بذاره با توجه به این مانع بزرگی که پیش روش هست.
البته نظر شخصیم بود.نظر بقیه هم محترمه.

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
با تشکر از دوست خوبمون ولی باید بگم که شاید این دو تا بازی از نظر داستان تقریبا شبیه هم باشن ولی به خاطر این که در دو بازه زمانی متفاوت هستن به احتمال زیاد mafia 2 از بیشتر اتهامات :bye:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
بسیار ممنون از دوستان عزیز حالا نظر خودم:
من گزینه ی 2 رو زدم به این دلایل:
مافیا 1 واقعا از هر نظر خارق العاده بود.شاهکاری جاویدان و فراموش نشدنی.
به نظر من الان بازی سازی خیلی نسبت به قبل سخت تر شده.تعداد بازی های معدودی ان که امروزه بزرگ از کار درمیان.
برای مثال شاهکار بزرگ GTA IV عنوانی بود که همه چیز تو خودش داشت و جایی رو برای بقیه باقی نذاشت.از داستان گرفته تا فضاسازی و روح بازی همه چیز فوق العاده بود.
به نظر من مافیا 1 که عرضه شد مثل این بازی همه چیز داشت.و تقریبا ایرادی بش وارد نبود.
حالا به نظر من مافیا 2 برای خلق ایده هایی جدید موانعی بزرگ چون GTA IV سر راه خودش میبینه.ممکنه بش تهمت تقلید از داستان و یا خیلی چیزای دیگه از این بازی زده بشه.بنابر این باید طوری عمل کنه که بتونه متفاوت باشه و با توجه به اینکه گفتم GTA IV همه چیز داشت مافیا 2 فکر نکنم بتونه مثل این بازی عمل کنه.
به نظرم حتی اگه مافیا 2 امتیازی بیشتر از نسخه اول کسب کنه بازم نمیتونه اون تاثیر عمیق اولی رو بذاره با توجه به این مانع بزرگی که پیش روش هست.
البته نظر شخصیم بود.نظر بقیه هم محترمه.
اینا همه درسته و منم موافقم ولی :
1-مافیا تم متفاوتی با GTA IV داره و مافیایی
2-با توجه به تریلر های منتشر شده انجین این بازی کم از GTA IV نمیاره
باید تا موقع عرضه صبر کرد ولی از آخرش همون که آرش میگه موفقیت شماره 1 رو بدست نمیاره اما بازی خوبی میشه .

آخرین ویرایش:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
اینا همه درسته و منم موافقم ولی :
1-شرکت سازنده ی این بازی همون take 2 هست که ROCKSTAR زیر مجموعه ی اونه
2-مافیا تم متفاوتی با GTA IV داره و مافیایی
3-با توجه به تریلر های منتشر شده انجین این بازی کم از GTA IV نمیاره
باید تا موقع عرضه صبر کرد ولی از آخرش همون که آرش میگه موفقیت شماره 1 رو بدست نمیاره اما بازی خوبی میشه .
بله امیر جان.من نمیخواستم که از بزرگی GTA 4 تعریف کنم.میخواستم بگم این GTA طوری همه چیز توش داره که مافیا 2 نمیتونه از اون تقلید نکنه.در واقع جایی برای مانور بقیه باقی نذاشته.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
بله امیر جان.من نمیخواستم که از بزرگی GTA 4 تعریف کنم.میخواستم بگم این GTA طوری همه چیز توش داره که مافیا 2 نمیتونه از اون تقلید نکنه.در واقع جایی برای مانور بقیه باقی نذاشته.
آره منم موافقم ... ولی با توجه با مافیایی بودن MAFIA 2 هنوز جاهایی برای نوآوری مونده البته امیدوارم ... . :biggrin1:

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
من هم با اين دوستمون موافقم
GTA IV يه شاهكار بلاعضل بود كه يك دنيا نوع اوري داشت و كار رو براي شاهكار هايي مثل Mafia II خيلي سخت كرد
من كه فكر نميكنم بتونه مثل GTA IV بتركونه چون از تريلر هاش بوي همچين نوع اوري نميومد
ولي با اينكه سبك بازي مثله GTA هستش ولي خوب داستان بازي و زمان بازي خيلي با هم فرق ميكنه
شايد بتونه يه داستان قوي مثله GTA IV بسازه
البته بازم شايد

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
دوستان اونجایی که یه نفر roman رو گروگان گرفته و باید با free aim اون طرف رو بکشیم چکار باید کرد ( هر کاری می کنم نمیشه زدش )

ARMANSTNT

کاربر سایت
Mar 6, 2009
538
در زمان عرضه بازی خواهید فهمید که هیچ بازی به مافیا 2 نخواهد رسید حالا شما دارید با جی تی ای 4 مقایسش میکنید مطمئنا از جی تی ای 4 سرتره من که به این امیدوارم از وقتی هم که ساخت بازی تایید شد تا به امروز روز شماری دارم میکنم خدا کنه تا اواخر 2009 بیاد یا حق

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من فکر میکنم بازی خوبی و عالی بشه- ولی حاضرم شرط ببندم مثل شماره یکش برای هیچ کدومتون
خاطره ای به همراهتون نمیزاره!!!!

ولی بازم زدم -تا نیاد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر