بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
سعید درست میگه ... کنکور !!!
داشتم رو پروژه ی Konkor may cry کار می کردم .که بالاخره اشکشو در آوردم ...:cheesygri :cheesygri :cheesygri
بهت تبریک میگم چون واسه خیلی ها این فاجعه غمبار poshte Konkori may cry [/COLOR میشه .
خوب حالا پیشنهاد هایی دارم که دوست دارم نظر دوستان رو هم بدونم درموردشون :
تایپیکی که در مورد داستان دویل می کرای هست با اینجا ادغام بشه .
به یه سری ابهامات بچه ها در مورد این بازی جواب بدیم تو این تایپیک .
یه بحث پیرامون بازی جدید صورت بگیره .

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
سعید درست میگه ... کنکور !!!
داشتم رو پروژه ی Konkor may cry کار می کردم .که بالاخره اشکشو در آوردم ...:cheesygri :cheesygri :cheesygri
بهت تبریک میگم چون واسه خیلی ها این فاجعه غمبار Konkor may cry میشه .

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
بهت تبریک میگم چون واسه خیلی ها این فاجعه غمبار Konkor may cry میشه .

البته بگم که هنوز جوابش نیومده ...(غول مرحله آخرشو نکشتم !!!):cheesygri
در مورد پیشنهاد هاتم همشون درسته ... تاپیک بیوگرافی اگه با اینجا ادغام بشه بهتره .
من جز 3 تا عکس چیز دیگه ای در مورد شماره 4 نمی دونم ...پس در مورد اونم بگیم .
:::::::
راستی به نظرتون جای تاپیک درسته ؟ آخه ممکنه اونایی هم که نسخه ی PC رو بازی کردن هم خوششون اومده باشه ولی چون اینجا بخش کنسوله سر نزنن ... !

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
یه پسر لات که پیری زود رس گرفته(موهاش سفیده!) یه مگس کش میگیره دستش (شمشیرش!) و شیطان ها رو شکار میکنه !
58.gif

کم لطفی نفرمائید :cheesygri
من یکی از شخصیتهای مورد علاقم تو گیم Dante هستش :p

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
من نسخه سه این بازی رو دارم و پنج تا مرحلشو رفتم !
اما زیاد ازش خوشم نیومد نمیدونم چرا !
یه پسر لات که پیری زود رس گرفته(موهاش سفیده!) یه مگس کش میگیره دستش (شمشیرش!) و شیطان ها رو شکار میکنه !
58.gif

اعصاب آدم بعد از نیم ساعت بازی کردن بکلی نابود میشه از بس شلوغه !!!
71.gif

ببین دوست عزیز ادامه بده حتما" خوشت میاد. 5 تا مرحله که خیلی کمه ...;)
:::::::::
تو مو بینی و من پیچش مو / تو ابرو من اشارت های ابرو
آخه مگه از سلطان دانته هم خوش تیپ تر و با مرام تر و . . . پیدا میشه !:cheesygri
اعصابت نباید داغون بشه چون کلا" این سبک که بهش Crazy style یا Crazy action بهش می گن همینه ...فقط سرعت دقت عمل بالا و اعصاب قوی و علاقه ی شدید به متال . . .:cheesygri

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
تو مو بینی و من پیچش مو / تو ابرو من اشارت های ابرو
آخه مگه از سلطان دانته هم خوش تیپ تر و با مرام تر و . . . پیدا میشه !:cheesygri
اعصابت نباید داغون بشه چون کلا" این سبک که بهش Crazy style یا Crazy action بهش می گن همینه ...فقط سرعت دقت عمل بالا و اعصاب قوی و علاقه ی شدید به متال . . .:cheesygri

این نمه رو خوب اومدی سعید :cheesygri
سبکش بنظر من نو آوریه.

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
برای اینکه این تاپیک کمی رونق بگیره میگم چه طوره چند تایی عکس از بازی بذاریم ... منظورم عکسایه که خودمون از بازیمون گرفتیم . موافقید ؟
خب کی شروع میکنه ؟

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
خواهش می کنم تاپک رو این قدر به قعر لیست نفرستید ...

سلام .
واقعا" استقبال گسترده ای شد . 6-7 روزی اصلا" کسی تاپیک رو باز هم نکرده .
49.gif
خب من برای شروع 2-1 تا عکس می ذارم :

اگه گفتین من دارم تو این عکس چی کار می کنم ؟
شما هم تونستین این کار رو بکنید ؟

خب این جا واقعا" انگار دارم خودم می چرخم .

خواهشا" شما هم دست به کارشین ...
83.gif

THE ONE

کاربر سایت
Aug 9, 2006
247
نام
محمدرضا
نسخه ای که ubisoft از بازی devil may cry 3 برای pc زده
بالاخره تو ایران اومد یا نه ؟؟
هر کی می دونه لطفا جواب بده .

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
نسخه ای که ubisoft از بازی devil may cry 3 برای pc زده
بالاخره تو ایران اومد یا نه ؟؟
هر کی می دونه لطفا جواب بده .

والا من فقط از همین نسخه ی special edition خبر دارم که اونم ساخته نشده فقط پورت شده .
نمی دونم کدوم شرکت این کارو باب کرده ولی خیلی به پی سی بازا دارن ظلم می کنن ...:mad:

THE ONE

کاربر سایت
Aug 9, 2006
247
نام
محمدرضا
devil may cry 3

ظاهرا این نسخه ای که برای Pc اومده به بازی خیلی آسیب زده کلی از دمو های جذاب بازی رو نمایش نمیده.:(
حالا من یه چیزی گفتم بابا شهاب جون .:-"
نه اونجوری هام که تو می گی نیست همه ی اون دموهایی که
بهت گفتم نشون نمی ده رو پیدا کردم توی یکی از فایلهای بازی
بود . فقط توی بازی نشونشون نمی ده .:cheesygri
ولی یادمه این رو قبلا به خودت گفته بودم ها :confused: :confused:
:cool: :cool:

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
سلام !
من همینجا اعلام میکنم که از طرفداران پروپاقرص بازی دویل هستم و این بازی رو خیلی خیلی دوست دارم و میپرستم ! شاید 10 -20 بار شماره آخر رو بازی کردم ولی هنوزم اگه بشه بازی میکنم چون به هیچ وجه خسته کننده نیست و تازه آدم این عوضی هارو نفله میکنه تازه روحش شاد میشه :cheesygri از استفاده های دیگه این بازی میشه به عقده خالی کردن اشاره کرد که این بازی در این مقوله کاملا موفق بوده و هست و کلا بازی فوق العاده ایه !! بازی که هیچ وقت آدم ازش سیر نمیشه و یکی از دلایلی که Ps3 سرشو میتونه بالا نگه داره بیشک Devil May Cry هستش.....

========================================================

دوباره سلام پستمو ویرایش میکنم ! الآن یادم اومد من یه زمانی یه وبلاگ در مورد Ps2 داشتم و اولین مطلبهامو اونجا مینوشم اینجا واستون متنشو کپی میکنم برید حال کنید :cheesygri ( البته این ماله زمانیه که تازه قلم به دست شده بودیم و کلی غلط غلوط داره چه از لحاظ فیزیکی و چه از لحاظ شیمیایی ! :-" )

نقد و معرفی یک بازی: Devil May Cry 3

سری بازییهای دویل می کرای همیشه به دلیل داشتن سبک خاص خود یعنی همان Crazy Action معروف بوده است. سری اول این بازی یعنی شماره یک این بازی موفقیت بسیار بسیار بزرگی را برای کپکام رقم زد موفقیتهایی که به سختی میشد در سری بعدش جبران کرد. من حتی در سایت اینترنتی خوندم که نوشته بود کپکام با درست کردن ادامه برای این بازی مشکل پیدا کرده!! بعد از فراز و نشیبهای بسیار سر انجام دویل می کرای 2 هم به بازار اومد که در دو دیسک عرضه شد ولی اینبار متاسفانه بازی ضعیفی رو از کپکام دیدیم که البته همراه دانته و شما باید با شخصیت دختری به بازی ادامه میدادید که این شماره از بازی شکستی برای کپکام بود...

سر انجام در نمایشگاه E3 کپکام تریلر کوچکی از دویل 3 گذاشت و دوباره لبخند بر لبان عاشقان این سبک برگشت اینبار دیگر کپکام تصمیم خود را گرفته بود که یک بازی تمام عیار وارد بازار کند که سر انجام در سال 2005 شماره سوم این بازی تحت عنوان Devil May Cry 3 : Dantes awaking به بازار آمد که خوشبختانه اینبار توانست موفقیت شماره اول و یا حتی به قول بعضی ها بهتر از شماره اول را تکرارکند....

داستان بازی در مورد پسران اسپاردا یعنی دانته و ورژیل میباشد . البته قبل از هرچیزی باید متذکر شد که داستان بازی به قبل از دویل می کرای 1 باز میگردد. اصلا بگذارید از اول شروع کنیم. اسپاردا یک شیطان بوده البته شیطانی از نوع خوب. با زنی انسانی ازدواج میکند که حاصل ازدواج آنها دو پسر به نامهای دانته و ورژیل میشود . یکی از آنها خلق وخوی انسانی را به ارث برده (دانته) و دیگری خلق و خوی شیطانی را (ورژیل) . مادر آنها یعنی مادر دانته و ورژیل دو قطعه سنگهای جادویی را به گردن آنها آویخته بود که اگر این سنگها به هم برسند قدرت عظیم اسپاردا دوباره زنده میشود. در این بین فرد قدرت طلبی پدر لیدی تصمیم میگیرد که این دو پسر اسپاردا را با هم گلاویز کند و به شکلهای مختلف برای آنها ظاهر میشود و سرانجام به آرزوی خود میرسد و آنها را با هم گلاویز میکند هدف اصلی دانته جلوگیری از به قدرت رسیدن این فرد میباشد و جالبه بدونید که شروع دویل 1 از پایان دویل 3 میباشد که دیگه از داستانش چیزی نمیگم و خودتون برید بازیش کنید بهتر میفهمید.

شخصیت پردازی بازی به عالیترین شکل ممکن انجام گرفته یعنی باور کنید من تا حالا شخص اولی (دانته) با این قدرت و جذبه ای که در طول بازی دارد ندیده بودم!! واقعا دست کپکام درد نکنه واسه همچین شخصیت پردازی زیبایی. شخصیت پردازی لیدی (دختر همان خدای تاریکی) هم خیلی عالی صورت گرفته فردی که میخواهد شیاطین را از پا در آورد ولی زورش به دانته نمیرسد که در چند صحنه های عالی شاهد نبرد این دو بودیم که البته بعدها با هم دوست میشوند.و شخصیت پردازی ورژیل هم شاهکار بود شخصیتی که سیاه سیاه نیست ، دشمنی که دشمنتان است ولی برادرتان ، فردی که در آخر بازی خود شما به او ضربه تمام کننده را میزنید و خودتان هم در صدد نجات او بر می آیید!

در کل میبینید که بازی از داستانی زیبا و هیجان انگیز و کامل بر خوردار است.

اگر بخواهیم در مورد گیم پلی بازی صحبت کنیم اول دوستان باید بفهمید سبک کریزی اکشن یعنی چه؟ این سبکی است که بیشک هر پی سی بازی میتواند از آن متنفر باشد یا اصلا ازش خوشش نیاید چون خب معلوم است پی سی بازها به بازیهای سردی مثل هف لایف و دووم عادت کردند و اطلاعی ازاین سبک ندارند و نمیدانند چه سبکه عالیی است. شما باید تمام افراد موجود در یک محوطه را از پا در آورید تا بتوانید به مکانهای دیگر بروید و اکثر وقتها وقتی از دری بیرون میروید و دوباره وارد میشوید تقریبا محیطها و دشمنانتان تغییر میکنند که همونجور که گفتم این سبک فقط مخصوص کنسول بازهاست و بس!

محیطهای بازی به عالیترین شکل ممکن طراحی شده و شما در محیطهایی مانند(درون دهن نهنگ) میتوانید حرکت ماهیچه های درون شکم اورا ببینید که واقعا شاهکاره. گرافیک بازی در حد بالا (البته نه در حد عالی) میباشد . طراحی شخصیت ها عالی است ولی طراحی دشمنان و در کل رزلوشن پایین در اماکن شلوغ از مشکلات این بازی پرطرفدار است.

از نقطه ضعفهای بازی میتوان به نداشتن دموهایی با کیفیت است. یعنی دمو ها همان گرافیک بازی را دارند البته اشتباه نکنید که کپکام توانایی ساخت دموها را نداشته باشد بلکه یکی از بهترین شرکتهای بازی سازی همراه با دموهای با کیفیت است. خود سازندگان میدانستند چه ساخته اند بهتره همین رو بگیم و بس! و گیم پلی های بازی و کنترلهایش بسیار بسیار ساده و عالی و روان طراحی شده اند به طوری که یک بچه 6-7 ساله هم میتواند تمام فن های فوق العاده دانته را بزند ( که داداش کوچیکه من این کارو میکنه ! ) و این کاری است که فقط از کپکام بر میآید و بس!

و شاهکار آخر کپکام در این بازی موزیک عالی و تو دار بازی است!! این موسیقی را در منو های بازی میشنوید ولی وقتی دشمنان به سراغ شما می آیند موسیقی راک بلندی برای شما پخش میکنند که شما عاشق کشتن میشوید و به طرف دشمنان حمله ور میشوید البته یادتان نرود که صدا گذاری بازی دارای گواهینامه دالبی دیجیتال II میباشد....

در آخر هم این بازی را به تمام طرفداران این سبک فوق العاده توصیه میکنم که این بازی را از دست ندهید و بدانید که با سلطان این ژانر طرفید...

نوشته شده در سه شنبه نهم فروردين 1384ساعت 21:56 توسط بازی خور ( اه اه چه نیک نیمه ضایعی :) ) | 8 نظر

آخرین ویرایش:

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
خیلی ممنون از زلدا جان ( شرمنده , اسمتون رو نمی دونم ) . پست مفیدی بود .
خصوصا" اون قسمتی که این جمله رو گفتی خیلی حال کردم :

اگر بخواهیم در مورد گیم پلی بازی صحبت کنیم اول دوستان باید بفهمید سبک کریزی اکشن یعنی چه؟ این سبکی است که بیشک هر پی سی بازی میتواند از آن متنفر باشد یا اصلا ازش خوشش نیاید چون خب معلوم است پی سی بازها به بازیهای سردی مثل هف لایف و دووم عادت کردند و اطلاعی ازاین سبک ندارند و نمیدانند چه سبکه عالیی است. شما باید تمام افراد موجود در یک محوطه را از پا در آورید تا بتوانید به مکانهای دیگر بروید و اکثر وقتها وقتی از دری بیرون میروید و دوباره وارد میشوید تقریبا محیطها و دشمنانتان تغییر میکنند که همونجور که گفتم این سبک فقط مخصوص کنسول بازهاست و بس!

نوشته شده در سه شنبه نهم فروردين 1384ساعت 21:56 توسط بازی خور ( اه اه چه نیک نیمه ضایعی :) ) | 8 نظر

در مورد Crazy Action یا Crazy Style باید رفت به سراغ کنسول نه PC !!! من خودم یه PC بازم ولی عاشق بازیهایی هستم که هیچ موقع برای PC عرضه نمی شن . در مورد این سبک ( که اولین سبک مورد علاقه ی من هست ) من شاید کلا" 3-4 بازی بیشتر نمی شناسم . این سبک کمی نا شناخته و البته تازه هست .
کلا" مشکلی که این سبک داره اینه که بازی برای PC براش ساخته نمی شه . یا اگر هم میشه خیلی روش پرداخت نمی شه و بدون تبلیغ و . . .
شما بازی " Chaos Legion " رو بازی کردین ؟
بازی هست در همین سبک Crazy Style . ولی به غایت سطحی . با اینکه شرکت عظیم کپکام این بازی رو ساخته ولی فکر می کنم این بازی کار استودیو n ام کپکام باشه .
قصد ندارم اینجا اونو نقد کنیم ولی تنها بازی هست که در این سبک به طور مستقیم برای پی سی طراحی شده .
اگه قراره که این سبک تو پی سی غوغا کنه دانته شاید بتونه بازی رو موفق کنه و کپکام رو جهانی تر از قبل ولی هنوز هم این سبک نا شناخته باقی می مونه .
شاید در آینده این سبک تغییر نام بده و به نام سبک "Devil May Cry " معروف بشه !!!

:::::::::::::::::

بگذریم , راستی قرار شد عکس بذاریم نه ؟
بابا دست به کارشین دیگه تنبلا !!!:cheesygri
بازم عذر می خوام که اسمتون رو نمی دونم زلدا جان ولی Dante's Awakening درسته ها ...;)

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
سلام دوباره !

اسم من علی هست ولی بچه های اینجا بهم میگن پیمان :-"

به هر حال

در مورد این حرفامو که نقل قول کردی بگم که این حرفو من به دو دلیل نوشتم : یکی اینکه قراره بود اینو تو بلاگم بزارم و میدونستم آزادم :) دومیشم اینه که من اون زمان که این مطلبو نوشتم خیلی نژاد پرست بودم !

در مورد کیاس هم بگم اصلا در حد دویل نبود ! فقط نکته خیلی جالبش این بود که دموهای فوق العاده ای داشت خیلی حال میداد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر