Multi Platform Assassin's Creed 2

سلام.
Assassin's Creed 1 با گرافیک زیبا و گیم پلی منحصر به فرد و داستانی جذاب به یکی از پر طرفدار ترین IP های جدید این نسل تبدیل شده است به گونه ای که هزاران گیمر در سطح جهان بی صبرانه منتظر ارائه نسخه دوم این بازی هستند.
اطلاعاتی که از بازی منتشر شده به صورت زیر می باشد

مجله Game Informer اولين اطلاعات بازي Assassin’s Creed 2 را منتشر كرده است و خلاصه اين اطلاعات به شرح زير است.
............

assassinscreed23.jpg

شما مقداري اسلحه جديد در بازي داريد. از بين انها مي توان به : طبر , چكش , گرز , نيزه , دو نوع شمشير و دو نوع خنجر متفاوت اشاره كرد. هر اسلحه اي داراي يك حركت قوي و منحصر به فرد خود است.

كارگاه da Vinci در بازي موجود است. شما همچنان مي توانيد از ديوار ها بالا برويد و سوار اسب شويد. شما قابليت شنا كردن را در بازي داريد و 100 البته قابليت پرواز به بازي اضافه شده است. همچنين چرخه شب و روز در بازي وجود خواهد داشت.

مكان هاي بازي شامل : Saint Marks Basilica, The Grand Canal, The Little Canal, and the Rialto bridge مي شود. شما قابليت رفتن به حومه شهر Tuscany را خواهيد داشت.

بازي در سال 1476 به وقوع مي پيونند. اگر به ياد داشته باشيد داستان Altair در سال 1191 به وقوع ميپيوست. پس شما به جاي يكي از اجداد جديد Altair / Desmond بازي خواهيد كرد.
به خانواده Auditore اشاره شده است و اسم كاراكتر اصلي بازي Ezio Auditore de Firenze خواهد بود . وي يك نجيب زاده ار فلورانس است همچنين كاراكتر هاي اصلي بازي شامل : Machiavelli, Caterina Sofrza, and Lorenzo de Medici مي شوند. همچنين سو قصد( ترور) به جانه Lorenzo de' Medici در بازي وجود دارد.

بازي داراي يك سيستم جديد است كه به شما نحوه رفتار سربازان دشمن و مردم را نشان خواهد داد. شما مي توانيد دشمنان را خلع سلاح كنيد و از اسلحه هاي انها بر عليه خودشان استفاده كنيد. 16 نوع ماموريت منحصر به فرد وجود خواهد داشت. ديگر ماموريت هاي دزدي كيف وجود ندارد. اگر زيادي مبارزه كرده باشيد نياز داريد تا به ديدن دكتر هاي كنار خيابان برويد. اين دكتر ها سلامتي شما را كامل خواهند كرد.

ابژكت هاي مخفي (مثل پرچم در شماره قبل ) در اين بازي هم وجود دارند منتها اگر شما انها را بدست اورديد شما يك پاداش in-game دريافت خواهيد كرد. ( اين ابژكت ها فقط يك نوع امتياز دهي نيست بلكه به شما وسايلي در بازي اهدا خواهد كرد.) ايتم هاي بازي شامل :‌ پرچم , مجسمه , سكه هاي طلا و تعدادي ديگر خواهد بود كه به انها اشاره نشده است.

دشمنان جديدي به بازي اضافه شده اند كه داراي نوع برخورد و ضعف هاي جديد و منحصر به فرد هستند. از ميان انها مي توان به كماندارن , دشمنان ممتاز , دشمنان خنجر به دست , Brutish ها كه داراي زره هاي سنگين و داراي دو شمشير يا دو طبر هستند و يك سري دشمنان باهوش نيزه زن كه اگر متوجه بشوند شما به انها نزديك شده ايد همراه با سلاحشون در مكاني مخفي خواهند شد.

Ubisoft حدود 240 نفر را براي ساخت اين بازي گمارده است.

با تشکر ویژه از دوست خوبم کسرا

• Like
Reactions: Darkkahn

hosseinkarimi

کاربر سایت
Aug 12, 2011
179
نام
H O 33 E I N
[دستت طلا ...
تقریبا می دونستم آخرای بازی بود آخه خیلی رفتم جلو و تموم نمیشد!
میشه یه خلاصه دو خطی از اونجا به بعدش رو بگین که چه شد؟! :d

از اونجا به بعد اتزیو باید اون کشیشه که سیب رو میدزده رو

پیدا کنه ، وقتی اونو پیدا میکنه اون متوجه میشه وشما باید اونو بگیرید
خلاصه بگم که وقتی میخوان آتیشش بزنند تو باید بکشیش
بعد اتزیو برمیگرده به ویلا و پس از به دست آوردن تمام codex page اونا رو مرتب میکنه وگوی بهش میگه که بورجای تو شهر رم هست
بعد به رم میره و پس از یافتن بورجای و جنگ با او (
البته بگم که بورجای فرار میکنه ) یه زن (که همون اجنه باشه ) به اتزیو جریان دزموند رو میگه
بعد به زمان حال برمیگرده و دزموند متوجه دکتر میشه وبعد فرار و بازی تمام میشه
بی خیال رولیشن بازی کن !!! ;)

Last edited by a moderator:

etzio-1

کاربر سایت
Aug 13, 2012
1
تو مجله دنياي بازي 1 شهريور يه تبليغ ميبينيد كه شايد منتظرش بودين .
كتاب چهارگانه اسسين كريد (فرقه اسسين رنسانس assassins creed Renaisance ) جلد 1 (نسخه 2 بازي) نوشته ي اليور باودن) چاپ شده.
تکه هایی از کتاب - پرده برداری از مجسمه ی داوود

سخنرانی وروکیو به پایان خود نزدیک میشد که حاضران سر چرخانده و به اتزیو خیره شدند ، گرچه هنوز هیچ یک از آنچه رخ داده بود چیزی نمی دانستند . اتزیو رو در روی جمع ایستاد .
- " بله ! چیزی که میبینید حقیقت محضه ! چیزی که میبینید انتقامه ! خاندان آدیتوره هنوز سر پاست . من هنوز هستم . اتزیو آدیتوره !"زنی فریاد بر آورد " قاتل " و اتزیو همزمان نفسی تازه کرد . آشوبی بر پا شد ، محافظان لورنزو با شمشیرهای آخته دور او حلقه زدند . مهمانان به هر سو می دویدند ، بعضی به کار فرار و آنانکه جربزه ای داشتند ، در تلاش برای محاصره ی اتزیو ، گرچه به راستی جرات چنین کاری نداشتند . اتزیو ، اسپانیارد را دید که به سایه خزید و ناپدید شد . وروکیو را به محافظت از تندیسش ایستاده یافت . زنان جیغ می کشیدند و مردان عربده می زدند . شهربانان بی آنکه بدانند به تعقیب چی کسی باید بپردازند ، به آنجا ریخته و اتزیو از همین فرصت نهایت استفاده را برد و به بالای بام یکی از ساختمان ها رفت و آنجا کمین گرفت . از بام به حیاط خانه ای پرید که دروازه ی گشوده اش به میدانگاه جنوبی کلیسا راه داشت . در میدانگاه جمعیتی را کنجکاو از سر و صدای ایجاد شده دید . کسی از اتزیو پرسید :" چی شده ؟" اتزیو گفت :" عدالت اجرا شد ... "

ghasem77

کاربر سایت
Jan 25, 2013
4
نام
ghasem
سلام بر همگی دوستان من خودم الان دارم اساسین 2 بازی میکنم اما فعلا یکجا گیر کردم جایی که لرناردو بهم ماموریت میده که باید برم سه تا مترسکو با تفنگ بزنم نمیدونم چیجوری نشونه ی تفنگه رو روی مترسکا تنظیم کنم خواهش میکنم کمکم کنید;)

amir143

کاربر سایت
Dec 21, 2009
209
سلام بر همگی دوستان من خودم الان دارم اساسین 2 بازی میکنم اما فعلا یکجا گیر کردم جایی که لرناردو بهم ماموریت میده که باید برم سه تا مترسکو با تفنگ بزنم نمیدونم چیجوری نشونه ی تفنگه رو روی مترسکا تنظیم کنم خواهش میکنم کمکم کنید;)
F بزن روی طرف بعد بهش شلیک کن

Emerald Blood

کاربر سایت
Mar 29, 2013
2
دوستان یه سوال!
تو Assassin's Creed II همون اول بازی که هنوز دزموندی و هنوز با Ezio بازی نکردی بعد از اینکه تو اتاق با دوستا حرف میزنی و روی Animus میشینی بعد با دزموند یه جای دیگه ظاهر میشی باید چیکار کنی؟
اینم عکس از اون منطقه:
http://8pic.ir/images/56265058605194229092.png

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
دوستان یه سوال!
تو Assassin's Creed II همون اول بازی که هنوز دزموندی و هنوز با Ezio بازی نکردی بعد از اینکه تو اتاق با دوستا حرف میزنی و روی Animus میشینی بعد با دزموند یه جای دیگه ظاهر میشی باید چیکار کنی؟
اینم عکس از اون منطقه:
http://8pic.ir/images/56265058605194229092.png
داره مرحله رو Load میکنه ! نباید کارب کنی
صبر کن تموم بشه

Emerald Blood

کاربر سایت
Mar 29, 2013
2
داره مرحله رو Load میکنه ! نباید کارب کنی
صبر کن تموم بشه
آقا رد نمیشه!10دیقه وایسادم نرفت!رفتم یه سیو از اینترنت دانلود کردم تو اون رفتم سریع رفت تو بازی!ولی این لودی که خودم بازی کردم رد نمیشه!:|

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
آقا رد نمیشه!10دیقه وایسادم نرفت!رفتم یه سیو از اینترنت دانلود کردم تو اون رفتم سریع رفت تو بازی!ولی این لودی که خودم بازی کردم رد نمیشه!:|
بازی رو پاک کن دوباره نصب کن
یا از اول برو با یه سیو جدید برو

Johnny Brave

کاربر سایت
Jul 8, 2013
102
نام
فرمانده
سلام دوستان من تو بازی هرکاری میکنم گارد نمیگیره تو تنظیماتشم چیزی به نام گارد ندیدم چه کنم لطفا
سلام
کلیک راست
برای حرکات آکروباتیک هم کلیک راست + کلیک چپ
البته یادم نیست الان، ولی فکر کنم گارد گرفتن و اینا رو از همون اول نمیشد بهش دست پیدا کرد. باید تمریناتی انجام میداد که توی DNA های بعد از اوایلش اتفاق میافته.

amirrobin76

کاربر سایت
Sep 20, 2012
47
نام
amirhossein
سلام دوستان خوبم ببخشید که بعد یه مدت تاپیک و میارم بالا اما من بعد چن سال دوباره گیم رو نصبیدم و تو یه جای بازی موندم که وفتی میری استارت مموری اونجا که وارد محل مورد نظر میشی دیگه نه چیزی میشه من تو گیم گایدز نیگا کردم که میگه باید یه نفرو دنبال کنی اما همچین چیزی وجود نداره اونجا انگار داری به صورت فری بازی میکنی :
Main Plot - Sequence 8 - Part 1 - Main Plot - Assassin's Creed II - Game Guide and Walkthrough

خواااااااااااااااااااااااااااهشن کمک کنید

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
سلام دوستان
جمع کردن ۱۰۰/۱۰۰ پر در بازی Assassin's Creed II بدون دیدن نقشه یا کمک به نظرتون تا چه اندازه سخت هست؟
تا چه اندازه وقت میبره؟
به نظر من که چند تا پر آخر پیدا کردنش به طور وحشتناکی سخت میشه
برادرم ادعا میکنه که تو عرض کمتر از ۷ ساعت همهٔ پرها پیدا می‌شند و خیلی‌ سخت نیست.
اما به نظر من خیلی‌ بیشتر از ۷ ساعت طول میکشه
چون پرهای آخری پیدا کردنش مثل پیدا کردن سوزن در مزرعه گندم هستش
نظر شما چیه؟
کسی‌ از شماها بدون کمک تونسته همهٔ پرها رو در عرض کمتر از ۷ ساعت پیدا کنه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر