Multi Platform Assassin's Creed 2

سلام.
Assassin's Creed 1 با گرافیک زیبا و گیم پلی منحصر به فرد و داستانی جذاب به یکی از پر طرفدار ترین IP های جدید این نسل تبدیل شده است به گونه ای که هزاران گیمر در سطح جهان بی صبرانه منتظر ارائه نسخه دوم این بازی هستند.
اطلاعاتی که از بازی منتشر شده به صورت زیر می باشد

مجله Game Informer اولين اطلاعات بازي Assassin’s Creed 2 را منتشر كرده است و خلاصه اين اطلاعات به شرح زير است.
............

assassinscreed23.jpg

شما مقداري اسلحه جديد در بازي داريد. از بين انها مي توان به : طبر , چكش , گرز , نيزه , دو نوع شمشير و دو نوع خنجر متفاوت اشاره كرد. هر اسلحه اي داراي يك حركت قوي و منحصر به فرد خود است.

كارگاه da Vinci در بازي موجود است. شما همچنان مي توانيد از ديوار ها بالا برويد و سوار اسب شويد. شما قابليت شنا كردن را در بازي داريد و 100 البته قابليت پرواز به بازي اضافه شده است. همچنين چرخه شب و روز در بازي وجود خواهد داشت.

مكان هاي بازي شامل : Saint Marks Basilica, The Grand Canal, The Little Canal, and the Rialto bridge مي شود. شما قابليت رفتن به حومه شهر Tuscany را خواهيد داشت.

بازي در سال 1476 به وقوع مي پيونند. اگر به ياد داشته باشيد داستان Altair در سال 1191 به وقوع ميپيوست. پس شما به جاي يكي از اجداد جديد Altair / Desmond بازي خواهيد كرد.
به خانواده Auditore اشاره شده است و اسم كاراكتر اصلي بازي Ezio Auditore de Firenze خواهد بود . وي يك نجيب زاده ار فلورانس است همچنين كاراكتر هاي اصلي بازي شامل : Machiavelli, Caterina Sofrza, and Lorenzo de Medici مي شوند. همچنين سو قصد( ترور) به جانه Lorenzo de' Medici در بازي وجود دارد.

بازي داراي يك سيستم جديد است كه به شما نحوه رفتار سربازان دشمن و مردم را نشان خواهد داد. شما مي توانيد دشمنان را خلع سلاح كنيد و از اسلحه هاي انها بر عليه خودشان استفاده كنيد. 16 نوع ماموريت منحصر به فرد وجود خواهد داشت. ديگر ماموريت هاي دزدي كيف وجود ندارد. اگر زيادي مبارزه كرده باشيد نياز داريد تا به ديدن دكتر هاي كنار خيابان برويد. اين دكتر ها سلامتي شما را كامل خواهند كرد.

ابژكت هاي مخفي (مثل پرچم در شماره قبل ) در اين بازي هم وجود دارند منتها اگر شما انها را بدست اورديد شما يك پاداش in-game دريافت خواهيد كرد. ( اين ابژكت ها فقط يك نوع امتياز دهي نيست بلكه به شما وسايلي در بازي اهدا خواهد كرد.) ايتم هاي بازي شامل :‌ پرچم , مجسمه , سكه هاي طلا و تعدادي ديگر خواهد بود كه به انها اشاره نشده است.

دشمنان جديدي به بازي اضافه شده اند كه داراي نوع برخورد و ضعف هاي جديد و منحصر به فرد هستند. از ميان انها مي توان به كماندارن , دشمنان ممتاز , دشمنان خنجر به دست , Brutish ها كه داراي زره هاي سنگين و داراي دو شمشير يا دو طبر هستند و يك سري دشمنان باهوش نيزه زن كه اگر متوجه بشوند شما به انها نزديك شده ايد همراه با سلاحشون در مكاني مخفي خواهند شد.

Ubisoft حدود 240 نفر را براي ساخت اين بازي گمارده است.

با تشکر ویژه از دوست خوبم کسرا

• Like
Reactions: Darkkahn

gala

کاربر سایت
Dec 13, 2008
121
نام
Alireza
بازي اسسينز کريد 2 برای پي سي، خودش دي ال سي هارو داره و لازم نيست نصبشون کني. (سکانس هاي 7و8 يا 6و7 -يادم رفته کدوما بود- همون دي ال سي هاست که تو ورژن کنسولي اين بازي بايد جدا نصب ميشد)

ورژن 1.01 هم کرک شده. کرکشو هم از اين سايت مي توني بگيري.

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
بازي اسسينز کريد 2 برای پي سي، خودش دي ال سي هارو داره و لازم نيست نصبشون کني. (سکانس هاي 7و8 يا 6و7 -يادم رفته کدوما بود- همون دي ال سي هاست که تو ورژن کنسولي اين بازي بايد جدا نصب ميشد)

ورژن 1.01 هم کرک شده. کرکشو هم از اين سايت مي توني بگيري.

مرسی.

این Templar Lairs چیه ؟ این dlc هست ؟

mani_111

کاربر سایت
Dec 22, 2008
15
مشکل جدی در یکی از مراحل

سلام دوستان ..

من جدیدا Assassin's رو شروع کردم ... چند بخش اول و یک مرحله رو رد کردم ... با اسب مسیر طولانی رو طی کردم و به این مرحله رسیدم که تصاویرش هم هست .. ولی نمیدونم این مرحله رو چطور رد کنم ، در بخش های مختلف شهر چند نظامی از افراد مختلف در حال آزار رسوندن بودن که حدود 10 نفر رو آزاد کردم .. ولی باز هم نمیدونم دیگه باید چیکار کنم .. نصف شهر هم بسته ست و نمیشه به نصف دیگه وارد شد !!! ... خواهشا یکی از دوستان بازی سنتری به ما کمک کنه ....

تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام دوستان ..

من جدیدا Assassin's رو شروع کردم ... چند بخش اول و یک مرحله رو رد کردم ... با اسب مسیر طولانی رو طی کردم و به این مرحله رسیدم که تصاویرش هم هست .. ولی نمیدونم این مرحله رو چطور رد کنم ، در بخش های مختلف شهر چند نظامی از افراد مختلف در حال آزار رسوندن بودن که حدود 10 نفر رو آزاد کردم .. ولی باز هم نمیدونم دیگه باید چیکار کنم .. نصف شهر هم بسته ست و نمیشه به نصف دیگه وارد شد !!! ... خواهشا یکی از دوستان بازی سنتری به ما کمک کنه ....

تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
عزیز این شماره اول بازی است، شما تو تاپیک اشتباهی سوال پرسیدین، اما به هرحال:

شما باید یکی از افراد گروهتون که در شهر پناهگاه داره رو پیدا کنی. برای این کار باید مثل همین عکس ها از برج های شهر بالا بری و گزینه E رو بزنی تا آیکونهای جدید در محدوده برج ظاهر بشن. پناهگاه گروه معمولا از روی سقف یکی از خونه ها قابل دسترسی است. بعد از اولین باری که با طرف صحبت کردی، بهت میگه باید اطلاعات کافی از هدفت پیدا کنی(احتمال داره همین الان طرفو پیدا کرده باشی پس برو سر قسمت بعد)
حالا باید 3 تا از ماموریتها رو انجام بدی تا اطلاعات کافی بگیری. آزاد کردن مردمی که به دست سربازان اسیر شدن جزو اونها نیست. مثلا ماموریت استراق سمع یا دزدی از افراد خاص. این ماموریتها آیکونهای ویژه ای دارن
باز باید دوباره برگردی پیش اون یارت. یه بار دیگه که باهاش صحبت کنی، بهت اجازه میدی که طرفو بکشی (نشون به اون نشون که یه پر سفید هم بهت میده) حالا میری تو محدوده مورد نظر و هدفت رو میکشی.
حالا سربازا دنبالت میفتن و زنگ های شهر به صدا درمیان. باید به صورت مخفیانه دوباره پیش یارت برگردی تا ماموریتت تو اون شهر تموم شه :d

از هر قسمتی که تاحالا انجام دادی، شروع کن بقیه مسیری که گفتم رو برو

mojtaba1784

کاربر سایت
Oct 15, 2011
4
سلام
منتو مرحله ای که باید یک فرد قایق سوار که با فلش آبی نشون داده شده رو تعقیب میکردم موندم چون از تو آب تعقیبش کردم و کشتمش
بعد یه چراغ با علامت تعجب هست که وقتی میرم اونجا هیچ دستور جدیدی بهم نمیده.
کسی هست که بدونه چطوری میشه یه مرحله به عقب برگشت؟

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
سلام
منتو مرحله ای که باید یک فرد قایق سوار که با فلش آبی نشون داده شده رو تعقیب میکردم موندم چون از تو آب تعقیبش کردم و کشتمش
بعد یه چراغ با علامت تعجب هست که وقتی میرم اونجا هیچ دستور جدیدی بهم نمیده.
کسی هست که بدونه چطوری میشه یه مرحله به عقب برگشت؟
اگه میتونی یه عکس بذار تا راهنماییت کنم

mojtaba1784

کاربر سایت
Oct 15, 2011
4
اگه میتونی یه عکس بذار تا راهنماییت کنم

سلام صابر
من فقط میخوام یه مرحله به عقب برکردم
تو بازی هرکاری میکنم نمیتونم برکردم مراحل قبل رو نشون میده اما نمیتونم انتخابش کنم که برگردم
نه اینی که میخوای بلد نیستم عکس بگیرم

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
سلام صابر
من فقط میخوام یه مرحله به عقب برکردم
تو بازی هرکاری میکنم نمیتونم برکردم مراحل قبل رو نشون میده اما نمیتونم انتخابش کنم که برگردم
نه اینی که میخوای بلد نیستم عکس بگیرم

سلام
اول ESC رو بزن بعد به DNA برو از اونجا میتونی به مراحل عقب بر گردی.

mojtaba1784

کاربر سایت
Oct 15, 2011
4
اول مرحته هشتم هستم
میخوامبرگردم به مرحله هفت چی کارکنم

---------- نوشته در 07:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:07 PM ارسال شده بود ----------

dna
نمیشه

---------- نوشته در 07:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:07 PM ارسال شده بود ----------

اونجا مراحل رو نشون میده وقتی روش کلیک میکنم مراحل باعکسش هست وفقط میشه back رو زد گزینه دیگهای نداره

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
سلام
ببخشید اینجا این پست رو میزنم.
من دنبال اون فایل 200 کیلو بایتی میگردم که با کپی کردنش مشکل نشون ندادن ماموریتها حل میشد.
ممنون میشم دوستان لینک دانلودش رو بهم بدن

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
سلام
ببخشید اینجا این پست رو میزنم.
من دنبال اون فایل 200 کیلو بایتی میگردم که با کپی کردنش مشکل نشون ندادن ماموریتها حل میشد.
ممنون میشم دوستان لینک دانلودش رو بهم بدن
از حالت فشرده خارج و جایگزین همین فایل در محل نصب کن.

Attachments

• Values-1900.rar
    23.4 KB · مشاهده: 16
  • Like
Reactions: 8800gt

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
آقا یه سوال راجع به این بازی ...
من این بازی رو تا جایی رفتم که اتزیو ریش هم گذاشته بود! و تا اونجا که یه سرباز سیب رو دزدید و باید دنبالش می کردیم ...
کامپیوترم مشکل پیدا کرد و تما سیو هاش حذف شد!
در ضمن، میتونین بگین کجای بازی بودم؟! آخراش بوده یا نه؟!
راه حلی نداره از همونجا ادامه بدمش ...
آخه سیو کامل بازی موجوده ولی نمی دونم میشه مراحل مختلف رو رفت یانه!
الان برادرهود رو بدون اینکه 2 رو کامل کنم تموم کردم و میخوام رولیشن بازی کنم ...

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
آقا یه سوال راجع به این بازی ...
من این بازی رو تا جایی رفتم که اتزیو ریش هم گذاشته بود! و تا اونجا که یه سرباز سیب رو دزدید و باید دنبالش می کردیم ...
کامپیوترم مشکل پیدا کرد و تما سیو هاش حذف شد!
در ضمن، میتونین بگین کجای بازی بودم؟! آخراش بوده یا نه؟!
راه حلی نداره از همونجا ادامه بدمش ...
آخه سیو کامل بازی موجوده ولی نمی دونم میشه مراحل مختلف رو رفت یانه!
الان برادرهود رو بدون اینکه 2 رو کامل کنم تموم کردم و میخوام رولیشن بازی کنم ...

تقریبا آخرای بازی بود !
سیوهاشم اگه یادت باشه اسم مرحله چی بود میشه پیدا کرد !
میتونی بری سراغ Revelations چون اون قسمت زیاد ربطی به این نسخه نداره دیگه مثل اینه که یه داستان جدید رو شروع میکنه !

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
تقریبا آخرای بازی بود !
سیوهاشم اگه یادت باشه اسم مرحله چی بود میشه پیدا کرد !
میتونی بری سراغ Revelations چون اون قسمت زیاد ربطی به این نسخه نداره دیگه مثل اینه که یه داستان جدید رو شروع میکنه !
دستت طلا ...
تقریبا می دونستم آخرای بازی بود آخه خیلی رفتم جلو و تموم نمیشد!
میشه یه خلاصه دو خطی از اونجا به بعدش رو بگین که چه شد؟! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر