Multi Platform Assassin's Creed 2

سلام.
Assassin's Creed 1 با گرافیک زیبا و گیم پلی منحصر به فرد و داستانی جذاب به یکی از پر طرفدار ترین IP های جدید این نسل تبدیل شده است به گونه ای که هزاران گیمر در سطح جهان بی صبرانه منتظر ارائه نسخه دوم این بازی هستند.
اطلاعاتی که از بازی منتشر شده به صورت زیر می باشد

مجله Game Informer اولين اطلاعات بازي Assassin’s Creed 2 را منتشر كرده است و خلاصه اين اطلاعات به شرح زير است.
............

assassinscreed23.jpg

شما مقداري اسلحه جديد در بازي داريد. از بين انها مي توان به : طبر , چكش , گرز , نيزه , دو نوع شمشير و دو نوع خنجر متفاوت اشاره كرد. هر اسلحه اي داراي يك حركت قوي و منحصر به فرد خود است.

كارگاه da Vinci در بازي موجود است. شما همچنان مي توانيد از ديوار ها بالا برويد و سوار اسب شويد. شما قابليت شنا كردن را در بازي داريد و 100 البته قابليت پرواز به بازي اضافه شده است. همچنين چرخه شب و روز در بازي وجود خواهد داشت.

مكان هاي بازي شامل : Saint Marks Basilica, The Grand Canal, The Little Canal, and the Rialto bridge مي شود. شما قابليت رفتن به حومه شهر Tuscany را خواهيد داشت.

بازي در سال 1476 به وقوع مي پيونند. اگر به ياد داشته باشيد داستان Altair در سال 1191 به وقوع ميپيوست. پس شما به جاي يكي از اجداد جديد Altair / Desmond بازي خواهيد كرد.
به خانواده Auditore اشاره شده است و اسم كاراكتر اصلي بازي Ezio Auditore de Firenze خواهد بود . وي يك نجيب زاده ار فلورانس است همچنين كاراكتر هاي اصلي بازي شامل : Machiavelli, Caterina Sofrza, and Lorenzo de Medici مي شوند. همچنين سو قصد( ترور) به جانه Lorenzo de' Medici در بازي وجود دارد.

بازي داراي يك سيستم جديد است كه به شما نحوه رفتار سربازان دشمن و مردم را نشان خواهد داد. شما مي توانيد دشمنان را خلع سلاح كنيد و از اسلحه هاي انها بر عليه خودشان استفاده كنيد. 16 نوع ماموريت منحصر به فرد وجود خواهد داشت. ديگر ماموريت هاي دزدي كيف وجود ندارد. اگر زيادي مبارزه كرده باشيد نياز داريد تا به ديدن دكتر هاي كنار خيابان برويد. اين دكتر ها سلامتي شما را كامل خواهند كرد.

ابژكت هاي مخفي (مثل پرچم در شماره قبل ) در اين بازي هم وجود دارند منتها اگر شما انها را بدست اورديد شما يك پاداش in-game دريافت خواهيد كرد. ( اين ابژكت ها فقط يك نوع امتياز دهي نيست بلكه به شما وسايلي در بازي اهدا خواهد كرد.) ايتم هاي بازي شامل :‌ پرچم , مجسمه , سكه هاي طلا و تعدادي ديگر خواهد بود كه به انها اشاره نشده است.

دشمنان جديدي به بازي اضافه شده اند كه داراي نوع برخورد و ضعف هاي جديد و منحصر به فرد هستند. از ميان انها مي توان به كماندارن , دشمنان ممتاز , دشمنان خنجر به دست , Brutish ها كه داراي زره هاي سنگين و داراي دو شمشير يا دو طبر هستند و يك سري دشمنان باهوش نيزه زن كه اگر متوجه بشوند شما به انها نزديك شده ايد همراه با سلاحشون در مكاني مخفي خواهند شد.

Ubisoft حدود 240 نفر را براي ساخت اين بازي گمارده است.

با تشکر ویژه از دوست خوبم کسرا

• Like
Reactions: Darkkahn

aram23

کاربر سایت
Jan 1, 2011
28
در اون مرحله (که البته اضافه هم هست و برای گرفتن لباس اساسینز هست) شما باید از روی سنگها به سرعت و بدون اشتباه رد شید و یه دور کامل بزنید ، اما در رابطه با مشکلی که داری باید بگم فکر کنم همون جایی گیر کردی که خودم مدتی توش گیر کرده بودم ، اگه اشتباه نکرده باشم باید بدوی روی دیوار‌ (تا در همون صورت کمی از دیوار بالا بره) بعدش بپری رو سنگ مجاور.[/QUOT

دادش ممنون من اینجا یعنی عکس دومش نمی دونم چطوری بپرم اونور تو عکس شماره 2 می گم اونجارو چطوری بپرم هر کاری کردم می پره تو آب ممنون راهنمایی کنی
http://www.mediafire.com/?auaqhz4x7acfeih

آخرین ویرایش:

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,879
نام
صابر
اقا ما یه مشکل جدیدی برامون به وجود اومده وقتی بازی میکنم همینطور که میرم جلو کم کم همه چی ظاهر میشه از جمله ادما و سنگهای روی دیوار و سبزه ها و غیره ....
کسی میدونه مشکل از کجاست ؟؟؟؟!!!;;)

moh3n_o631

کاربر سایت
Feb 9, 2010
284
سلام ، دوستان من خیلی وقت پیش،زمانی که این بازی ریلیز شد ! بازی کردم این بازی رو اما جایی گیر کردم،روی نقشه یک جایی رو نشون میداد میرفتم یک برج بود ، اما هیچ کاری نبود که بکنم ! احتمالا از کرک بود اما این رو اونموقع نمیدونستم :d طی رخدادی ویندوزم پرید و از اونجا که این بازی خیلی دمو و ... داره حسش نبود بازیش کنم دوباره ! حالا میخوام بازیش کنم،یه جوون مرد بیاد یه کرک سالم بده،با سیو بازی ها ! کجا بریزم هم بگید ، این توضیحاتی که تو صفحه قبل بود به درد من نخورد ! چون من اصلا پوشه ای به نام Ubisoft Game Launcher ندارم،پوشه ی storage هم ندارم ! بازی تو مسیر E://ubisoft/assassin creed هستش !
دعای خیر یه جوون پشت سرشه هر کسی یاری کند مرا :d

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
کرک
روی نوشته Assassins Creed II v1.0 [0.7 MB] Fixed File کلیک کن تا کرک دانلود بشود .
سیو
کپی کن توی :
C:\Users\Your Name\AppData\Local\storage\YWxpLXNlbmF0b3I=\4
اینم آخرین آپدیت Value
(اگه به مشکلی خوردی این رو توی محل نصب بازی کپی و جایگزین کنید)*
=======
فکر نکنم مشکلی باشه ...;)

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
اقا کسی نیست به ما بگه چکار کنیم ما اینجا گیر کردیم ممنون می شم راهنمایی کنید

http://www.mediafire.com/?auaqhz4x7acfeih

دقیقا همون جایی هست که گفتم.

به عکس دوم دقت کن ، باید بپری و به اون میله برسی ، اما هر چقدر هم که معمولی بپری و سعی کنی باز نمیرسی بهش مگر به همون صورتی که بهت گفتم. باید یکی دو قدم از دیوار بالا بری (به سمت دیوار بدو بعد دو قدم رو دیوار برمیداره) بعد مایل به راست بپر.

moh3n_o631

کاربر سایت
Feb 9, 2010
284
کرک
روی نوشته Assassins Creed II v1.0 [0.7 MB] Fixed File کلیک کن تا کرک دانلود بشود .
سیو
کپی کن توی :
C:\Users\Your Name\AppData\Local\storage\YWxpLXNlbmF0b3I=\4
اینم آخرین آپدیت Value
(اگه به مشکلی خوردی این رو توی محل نصب بازی کپی و جایگزین کنید)*
=======
فکر نکنم مشکلی باشه ...;)
کرک مشکل داره ! اون فایل 2دومی اکستراس نمیشه،اصلا انگار نیست ! اجرا هم نمیشه !
واسه سیو هم جایی که میگی رو من ندارم ! یعنی storage نیست ! :(
این اخری چیه ؟ :d

moh3n_o631

کاربر سایت
Feb 9, 2010
284
اقا فهمیدم کجا بریزمش،درست شد ، اما این سیو نمیدونم کجای بازیه ! فکر کنم اخرای بازی باشه ! من اواسط بازی رو میخوام،نمیشه سیزن رو انتخاب کرد ؟

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
اقا فهمیدم کجا بریزمش،درست شد ، اما این سیو نمیدونم کجای بازیه ! فکر کنم اخرای بازی باشه ! من اواسط بازی رو میخوام،نمیشه سیزن رو انتکرک مشکل داره ! اون فایل 2دومی اکستراس نمیشه،اصلا انگار نیست ! اجرا هم نمیشه !
واسه سیو هم جایی که میگی رو من ندارم ! یعنی storage نیست ! :(
این اخری چیه ؟ :dخاب کرد ؟
کرک درسته ، سیو هم خارج میشه ، آخری رو بیخیال :d
اقا فهمیدم کجا بریزمش،درست شد ، اما این سیو نمیدونم کجای بازیه ! فکر کنم اخرای بازی باشه ! من اواسط بازی رو میخوام،نمیشه سیزن رو انتخاب کرد ؟
خدارو شکر مشکلت حل شد .
بازی تموم شده ، میتونی انتخاب کنی ...

aram23

کاربر سایت
Jan 1, 2011
28
دقیقا همون جایی هست که گفتم.

به عکس دوم دقت کن ، باید بپری و به اون میله برسی ، اما هر چقدر هم که معمولی بپری و سعی کنی باز نمیرسی بهش مگر به همون صورتی که بهت گفتم. باید یکی دو قدم از دیوار بالا بری (به سمت دیوار بدو بعد دو قدم رو دیوار برمیداره) بعد مایل به راست بپر.

ممنون دادش همونی شد که شما گفتی دستت دردنکنه

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
چطور میتونم انتخاب کنم ؟
تو همون قسمت ها هست که تو منو میتونی سکانس هایی که رفتی رو ببینی ، اسمش یادم نیست (بازی رو پاک کردم)

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,879
نام
صابر
اقا ما یه مشکل جدیدی برامون به وجود اومده وقتی بازی میکنم همینطور که میرم جلو کم کم همه چی ظاهر میشه از جمله ادما و سنگهای روی دیوار و سبزه ها و غیره ....
کسی میدونه مشکل از کجاست ؟؟؟؟!!!;;)
کسی نبود کمکی به ما بکنه ؟؟!!
بابا ما هم سهمی داریم از این بازی سنتر :dبه تقلید از ( ما هم سهمی داریم در این بانک ):d:d:d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
کسی نبود کمکی به ما بکنه ؟؟!!
بابا ما هم سهمی داریم از این بازی سنتر :dبه تقلید از ( ما هم سهمی داریم در این بانک ):d:d:d
این مشکل نیست.
در واقع بازیهای OpenWorld بصورت Realtime اشیا رو بارگذاری میکنن، تا از لودینگهای طولانی مدت جلوگیری بشه. به همین خاطر موقع بازی اشیا یواش یواش ظاهر میشن.

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,879
نام
صابر
این مشکل نیست.
در واقع بازیهای OpenWorld بصورت Realtime اشیا رو بارگذاری میکنن، تا از لودینگهای طولانی مدت جلوگیری بشه. به همین خاطر موقع بازی اشیا یواش یواش ظاهر میشن.
یعنی وحید جان برای تو هم اینطور بود ؟؟
تا وقتی سیستمم بر اساس DDR 2 بود همچین چیزی نبود ولی وقتی کردمش DDR3 اینطوری شد !! حالا میشه همچین چیزی رو از بین برد و لودش یکمی سریعتر باشه ؟! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر