سال 2009 سال کدام شرکت خواهد بود؟

سال کدام شرکت مفق تر خواهد بود؟2009

• مجموع رای دهنده‌ها
    152

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
تجاری؟ نمیدونم
ولی اینکه کدوم یک بازی بهتری دارند...
----------
1- سونی به طور رسمی ترکونده ، KZ2 که پرستیدنیه ، GOWIII هم خدا کنه خدا باشه که هست... ، UC2AT هم دیوانه کنندس... (سونی ضربه فنی کرده همه رو :D) اگر HR هم امسال بیاد که نمیاد دیگه حرفی برای گفتن نمیمونه
2-کپکام هم خیلی خفن عمل نکرده ، RE5 که یه اکشن/ترسناک خوبه (نه عالی) فقط SFIV خوبه که اونم خیلی خاصه به درد عموم گیمرها نمیخوره
3-مایکروسافت هم داره خودشو پاره می کنه (ولی عزیز این کارها فایده نداره :D) AW مطمئنم یه ترسناک عالی میشه ولی نه یه ابر بازی ، فقط یه ترسناک عالی ، Forza3 هم که من خودم خیلی بیشتر از GT دوستش دارم ، از لحاظ فنی زیر دست و پای GT امیدوارم له نشه
4-بایوشاک 2 رو من هنوز نتونستم هضمش کنم ! فکر هم نکنم به جایی برسه ، فقط مافیا 2 جای امید داره که اگر خفن کار شده باشه روش ، و اندازه حقش بهش بها داده بشه ، جا داره کل لیست رو له کنه هر چند امکانش کمه
5-یوبی هم میترکونه ، باید ببینیم میتونه از پس سونی بر بیاد؟! ،هرچند من به سم فیشر امیدی ندارم
6-از راکستار خوشم میومد ، کم کم دارم متنفر میشم GTACW که هیچی ، MP3 هم امیدوارم هر موفقیتی که کسب کنه خرج دوا درمون خونواده طراح بازی بشه :D
7-یکی از مدعیان اصلی "بهترین بازی سال" امیدوارم ببره بخوره تو پوز بقیه :D
8...
9..

نظر شخصی بود‍!

tourk

کاربر سایت
Apr 27, 2008
345
نام
سعید
اول باید بگم که مافیا 2 در سال 2010 عرضه میشه ، که این مسئله همینطور که دوستمون هم گفت شامل Alan Wake ، GOW 3 و شاید SC:C هم بشه .
اگه MAFIA 2 تاخیر نمی خورد قطعا امسال ، ساله 2K Games بود ، البته UBI هم قطعا سال پر باری داره.

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
خب ارش ! حرف تو درست ولی باید یا نظر سنجی دوباره با لیست واقعی راه بیوفته یا نباید زیاد به این لیست اکتفا کرد :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر