Pro Evolution Soccer 2010 | PC

Galerie_Pro_Evolution_Soccer_2010_Galeria_1_17215_1009_08042009.jpg

Pro Evolution Soccer 2010

boxart_default.jpg

سازنده: Konami
ناشر: Konami
پلتفرم: PSP, Xbox 360, PC, PlayStation 2 , PlayStation 3 و گوشی های موبایل
تاریخ انتشار: پاییز 2009
ژانر: Soccer Simulator
درجه: ESRB:Rating Pending

مقدمه

کونامی امروز Pro Evolution Soccer 2010 را رسماٌ announce کرد و به طرفداران PES قول داد که تغییرات مهمی را در گیم پلی بازی اعمال کرده و آن را به واقعی ترین شبیه ساز مسابقات فوتبال بدل سازد.
به گفته ی کونامی گیم پلی،گرافیک،اتمسفر،انمیشن ها و حرکات جدیدی در بازی وجود خواهد داشت.
Naoya Hatsumi تهیه کننده ی بازی در این باره گفته است:"ما بازخوردها و نظرات هواداران را درباره ی تغییر و تحول سری PES در این چند وقت اخیر دنبال کرده ایم و در PES 2010 ایده ها و درخواست های هوادران را اعمال خواهیم کرد.ما می خواهیم که PES 2010 بیشتر باب طبع فوتبال دوستان باشد و در عین حال از تجربه ی گیم پلی بازی های قبلی این سری که عامل موفقیت این سری بوده نیز استفاده کند.PES 2010 ظاهر بهتری خواهد داشت،گیم پلی بهتری خواهد داشت و تا جایی که دستگاه های امروزی توان داشته باشند از قدرت آنها استفاده خواهد کرد."
PES 2010 در پاییز امسال برای PSP, Xbox 360, PC, PlayStation 2 , PlayStation 3 و گوشی های موبایل عرضه خواهد شد.کونامی هنوز عرضه ی نسخه ی Wii بازی را تأیید نکرده است.

نکات

گیم پلی: دفاع فشرده ی منطقه ای بازی و بستن فضا سبب می شود که به فکر راه های تازه ای برای گلزنی باشید.بازی مبتنی بر شبیه سازی واقعی فوتبال است و به همین دلیل برای پیروزی نیاز به یک استراتژی صحیح و عکس العمل هایی سریع دارید.دروازه بان ها در PES 2010 باهوش تر خواهند بود و توانایی شوت گیری آنها ارتقا خواهد یافت.سیستم کنترل داوران بازی بهبود یافته است و داوران از هوش مصنوعی بهتری برخوردار خواهند بود و تصمیمات سنجیده تری را در طول بازی خواهند گرفت.

گرافیک بهبود یافته: گرافیک بازی دستخوش تغییر بزرگی شده است.چهره و انیمیشن های بازیکنان بیشتر از قبل به واقعیت نزدیک شده است.از جمله اینکه با استفاده از یک سیستم نورپردازی پیشرفته که سبب ایجاد تفاوت در شرایط مختلف می شود بیان احساسات بازیکنان طبیعی تر به نظر خواهد رسید.جزئیات استادیوم ها نیز پیشرفت چشم گیری کرده است و هم چمن ورزشگاه و هم تماشاگران بهتر نمایش داده می شوند.

انیمیشن ها و حرکات جدید: مهارت های فردی بیشتری در PES 2010 وجود دارد که از جمله ی آنها حرکات فریب دهنده ی جدید است که بر روی جریان بازی تأثیرگزار خواهد بود.المان های بسیاری از نو ساخته شده اند؛انیمیشن های دریبل زدن،چرخیدن و شوت زدن به طور قابل ملاحظه ای ارتقا یافته اند و تفاوت فاحشی بین سرعت یک پاس هنگامی که از یک بازیکن ایستاده فرستاده می شود و زمانی که یک بازیکن در حال دویدن آن را می فرستد وجود دارد.

جو ورزشگاه: واکنش تماشاگران به اتفاقاتی که در داخل زمین رخ می دهد متنوع تر از قبل است و تشویق ها و سرودهای جدیدی اضافه شده است.میهمان و میزبان بودن نیز تأثیر بیشتری نسبت به قبل دارد و تماشاگران نسبت به شرایط خاص بازی واکنش پر رنگ تری از خود نشان می دهند.به عنوان مثال رضایت یا ناراحتی خود را نسبت به وقوع خطا یا به ثمر رسیدن گل به گونه ای طبیعی تر نشان می دهند.گزارش بازی هم جذاب تر و کامل تر خواهد بود.

هوش مصنوعی: کونامی توکیو برای ارتقای هوش مصنوعی بازی تلاش فراوانی کرده است و Teamvision 2.0 را برای استفاده در این بازی تکمیل کرده است.همکاری مدافعین و خط میانی برای پوشش دادن فضاهای خالی و خنثی کردن حملات بهتر از قبل است و پوشش اعمال شده توسط بازیکنان خط میانی برای مدافعین سطح پایین تر بیشتر از مدافعین سطح بالا خواهد بود.به این ترتیب احتمال خوردن گل های آسان کاهش پیدا کرده است و PES 2010 بیش از پیش به واقعیت نزدیک شده است.در هنگام حمله بازیباز قادر است بازیکنان بیشتری را به سمت دروازه ی حریف بفرستد و آنها را در فضاهای مختلف پخش کند که منجر به افزایش احتمال گلزنی می شود.در PES 2010 طرح ریزی به اندازه ی دادن پاس های سریع اهمیت خواهد داشت و سیستم جدید به بازیباز اجازه می دهد که کنترل بیشتری روی بازیکنانش داشته باشد.به عنوان مثال در هنگام زدن ضربات ایستگاهی،بازیباز قادر است حرکات بازیکنانش را که در محوطه ی جریمه در انتظار توپ هستند تنظیم کند.

خصوصیان فردی: در PES های قبلی،team formation حرکات بازیکنان را در زمین تعیین می کرد.PES 2010 سیستم جدیدی را معرفی می کند که در آن طبیعت فردی حمله و دفاع بازیکنان به نحوه ی بازی آنها بستگی دارد.هر بازیکن در مورد توانایی های برجسته اش از یک هوش مصنوعی مخصوص به خود بهره می برد که در عملکرد هم تیمی هایش انعکاس پیدا می کند؛به عنوان مثال وقتی بازیکنی که سانترهای خوبی به روی دروازه می فرستد صاحب توپ می شود بازیکنان بیشتری برای دریافت سانتر وارد محوطه ی جریمه می شوند.

استفاده از استراتژی: یک سیستم سنجش قدرت جدید به بازیبازها اجازه می دهد که قبل از شروع بازی استراتژیشان را با استفاده از یک روش سریع اما جامع تعیین کنند.تمامی المان ها(تناوب پاس ها،حرکت،خطی که مدافعین روی آن حرکت می کنند،عمق بازی و جایگاه خط حمله) را می توان بسته به شرایط تیم مقابل اصلاح کرد: به عنوان مثال یوونتوس تورین در ضد حمله خطرناک است و بارسلونا در زمان حمله از عمق به فراوانی استفاده می کند که با استفاده از این سیستم جدید می توان تاکتیک های موثرتری را برای کنترل بهتر تیم مقابل اتخاذ کرد.

پنالتی ها: سیستمی کاملاٌ جدید استفاده شده است که کنترل،جایگیری و دقت بهتری را امکان پذیر می سازد.

---------------
منبع:
Code:
http://forum.p30world.com/showthread.php?t=310550

منبع اصلی:
Code:
http://www.vg247.com/2009/04/08/konami-pes-2010-will-recreate-real-football-as-closely-as-the-current-hardware-will-allow/#more-29466

آخرین ویرایش:

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,041
نام
علی
سلام
pes2010 بازی میکنم بعضی وقتها گیر میکنه
در هر دست 2 یا3 بار گیر میکنه
دو بار بازی رو پاک کردمو ریختم ولی فرق نکرد
برا شما هم اینطوری میشه؟
اگر پچ یا کرک دارید لطفا قرار دهید
با تشکر.
از اینجا میتونی کرک و چیزای دیگه رو دانلود کنی!!!

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
سلام دوستان این گفته ها نشون میده که بازی برای کنسول ما اومده پس ببخشید بازی بازم مشکلات لیسانسه شدنشو داره؟
ممنونم:biggrin1:

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
سلام دوستان این گفته ها نشون میده که بازی برای کنسول ما اومده پس ببخشید بازی بازم مشکلات لیسانسه شدنشو داره؟
ممنونم:biggrin1:
عزیز کنسول نه و PC
خب مشخصه که کنامی نمیتونه توی 1 سال همه لیسانس ها رو بگیره.

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
نمراتش خیلی بهتر سری های قبل شده ولی نباید به سایت هایی مثل gamespot ,ign نگاه کرد چون نمراتشون از همین الان معلومه گیم اسپات که 7.5 میده همین حدود و ign هم 7.8 یا 8

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
دوستان اینم یه سایت که از قدیما که تو ویرایش pes 5 بودم بهش اشنا بودم و جدیدا هم چهره های pes 2010 را میذاره میتونم بگم بهتر از این سایت برای face پیدا نمیکنید
http://www.pesfaces.tk/
البته اسم درست اون
pesfaces.co.uk
هست.
یه سوالی داشتم: سایتی هست که فیس هایی برای نسخه کنسولی مخصوصا360 xbox داشته باشه؟:biggrin1:

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
عزیز کنسول نه و PC
خب مشخصه که کنامی نمیتونه توی 1 سال همه لیسانس ها رو بگیره.
آها پس بازم لیسانسه نشدن جز 2 ، 3 تا تیم تو هر لیگ باشه مثل اینکه باید بریم به NewTech بگیم که مثل 2009 اینم بیاد یه حالی بهش بده!:evil::biggrin1::smile:

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
البته اسم درست اون
pesfaces.co.uk
هست.
یه سوالی داشتم: سایتی هست که فیس هایی برای نسخه کنسولی مخصوصا360 xbox داشته باشه؟:biggrin1:
:confused:نه برادر من اینجوری حفظ کردنش راحت تره چون قبلا هم دات کام بود من 4 سالی هست باهاش اشنا هستم تازه هر سایت ادرس های مختلفی داره
در مورد سوالتم فکرنکنم مگه میشه نسخه 360 را ویرایش کرد:confused:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
منم امروز بازی را گرفتم و باید بگم با توجه به اینکه به فیفا خیلی علاقه دارم اما از این نسخه هم خیلی خوشم اومد و واقعا خوب کار کردن .

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
دوتان چند سوال اساسی دارم:D
1.دستکش دروازه بان ها همون دستکش دکتری هاست هنوز؟:D
2.تور دروازه باز هم شل و ول هست؟:D
3.دویدن ها باز هم مسخره هست؟
4.بازی افت فریم داره؟
5.من با RAM:1GB و 7800 Graphic:512MB و CPU:AMD 64 3000+Sempron میتونم بازی رو روی:4:3 MOD و 1024×1280 و حالت Normal راحت بازی کنم؟!
6.نمیشه این بازی رو با XP SP2 بازی کرد؟
7.ممنون که سریع میخواین جوابمو بدید:D

آخرین ویرایش:

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
من تا پارسای طرفدار fifa بودم اما امسال با این گند fifa 10 رفتم سراغ pes
pes 10 خیلی خوب هستش
گرافیک در حد عالی
گیم پلی خوب و روون
در کل عالی البته با کمی باگ

shayanjuventus

کاربر سایت
Apr 26, 2009
276
بازی از هر نظر عالیه ولی در شوت زدن و مخصوصا چرخش توپ هنگام شوت زدن واقعا افتضاحه و از تمام نسخه های قبلی بدتر شده ، از هر جایی که شوت بزنی توپ فقط عمودی می چرخه و نصف زیبایی فوتبال که شوت باشه در این بازی وجود نداره به نظر من کونامی عمدا این کار رو بد انجام داده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر