Pro Evolution Soccer 2010 | PC

Galerie_Pro_Evolution_Soccer_2010_Galeria_1_17215_1009_08042009.jpg

Pro Evolution Soccer 2010

boxart_default.jpg

سازنده: Konami
ناشر: Konami
پلتفرم: PSP, Xbox 360, PC, PlayStation 2 , PlayStation 3 و گوشی های موبایل
تاریخ انتشار: پاییز 2009
ژانر: Soccer Simulator
درجه: ESRB:Rating Pending

مقدمه

کونامی امروز Pro Evolution Soccer 2010 را رسماٌ announce کرد و به طرفداران PES قول داد که تغییرات مهمی را در گیم پلی بازی اعمال کرده و آن را به واقعی ترین شبیه ساز مسابقات فوتبال بدل سازد.
به گفته ی کونامی گیم پلی،گرافیک،اتمسفر،انمیشن ها و حرکات جدیدی در بازی وجود خواهد داشت.
Naoya Hatsumi تهیه کننده ی بازی در این باره گفته است:"ما بازخوردها و نظرات هواداران را درباره ی تغییر و تحول سری PES در این چند وقت اخیر دنبال کرده ایم و در PES 2010 ایده ها و درخواست های هوادران را اعمال خواهیم کرد.ما می خواهیم که PES 2010 بیشتر باب طبع فوتبال دوستان باشد و در عین حال از تجربه ی گیم پلی بازی های قبلی این سری که عامل موفقیت این سری بوده نیز استفاده کند.PES 2010 ظاهر بهتری خواهد داشت،گیم پلی بهتری خواهد داشت و تا جایی که دستگاه های امروزی توان داشته باشند از قدرت آنها استفاده خواهد کرد."
PES 2010 در پاییز امسال برای PSP, Xbox 360, PC, PlayStation 2 , PlayStation 3 و گوشی های موبایل عرضه خواهد شد.کونامی هنوز عرضه ی نسخه ی Wii بازی را تأیید نکرده است.

نکات

گیم پلی: دفاع فشرده ی منطقه ای بازی و بستن فضا سبب می شود که به فکر راه های تازه ای برای گلزنی باشید.بازی مبتنی بر شبیه سازی واقعی فوتبال است و به همین دلیل برای پیروزی نیاز به یک استراتژی صحیح و عکس العمل هایی سریع دارید.دروازه بان ها در PES 2010 باهوش تر خواهند بود و توانایی شوت گیری آنها ارتقا خواهد یافت.سیستم کنترل داوران بازی بهبود یافته است و داوران از هوش مصنوعی بهتری برخوردار خواهند بود و تصمیمات سنجیده تری را در طول بازی خواهند گرفت.

گرافیک بهبود یافته: گرافیک بازی دستخوش تغییر بزرگی شده است.چهره و انیمیشن های بازیکنان بیشتر از قبل به واقعیت نزدیک شده است.از جمله اینکه با استفاده از یک سیستم نورپردازی پیشرفته که سبب ایجاد تفاوت در شرایط مختلف می شود بیان احساسات بازیکنان طبیعی تر به نظر خواهد رسید.جزئیات استادیوم ها نیز پیشرفت چشم گیری کرده است و هم چمن ورزشگاه و هم تماشاگران بهتر نمایش داده می شوند.

انیمیشن ها و حرکات جدید: مهارت های فردی بیشتری در PES 2010 وجود دارد که از جمله ی آنها حرکات فریب دهنده ی جدید است که بر روی جریان بازی تأثیرگزار خواهد بود.المان های بسیاری از نو ساخته شده اند؛انیمیشن های دریبل زدن،چرخیدن و شوت زدن به طور قابل ملاحظه ای ارتقا یافته اند و تفاوت فاحشی بین سرعت یک پاس هنگامی که از یک بازیکن ایستاده فرستاده می شود و زمانی که یک بازیکن در حال دویدن آن را می فرستد وجود دارد.

جو ورزشگاه: واکنش تماشاگران به اتفاقاتی که در داخل زمین رخ می دهد متنوع تر از قبل است و تشویق ها و سرودهای جدیدی اضافه شده است.میهمان و میزبان بودن نیز تأثیر بیشتری نسبت به قبل دارد و تماشاگران نسبت به شرایط خاص بازی واکنش پر رنگ تری از خود نشان می دهند.به عنوان مثال رضایت یا ناراحتی خود را نسبت به وقوع خطا یا به ثمر رسیدن گل به گونه ای طبیعی تر نشان می دهند.گزارش بازی هم جذاب تر و کامل تر خواهد بود.

هوش مصنوعی: کونامی توکیو برای ارتقای هوش مصنوعی بازی تلاش فراوانی کرده است و Teamvision 2.0 را برای استفاده در این بازی تکمیل کرده است.همکاری مدافعین و خط میانی برای پوشش دادن فضاهای خالی و خنثی کردن حملات بهتر از قبل است و پوشش اعمال شده توسط بازیکنان خط میانی برای مدافعین سطح پایین تر بیشتر از مدافعین سطح بالا خواهد بود.به این ترتیب احتمال خوردن گل های آسان کاهش پیدا کرده است و PES 2010 بیش از پیش به واقعیت نزدیک شده است.در هنگام حمله بازیباز قادر است بازیکنان بیشتری را به سمت دروازه ی حریف بفرستد و آنها را در فضاهای مختلف پخش کند که منجر به افزایش احتمال گلزنی می شود.در PES 2010 طرح ریزی به اندازه ی دادن پاس های سریع اهمیت خواهد داشت و سیستم جدید به بازیباز اجازه می دهد که کنترل بیشتری روی بازیکنانش داشته باشد.به عنوان مثال در هنگام زدن ضربات ایستگاهی،بازیباز قادر است حرکات بازیکنانش را که در محوطه ی جریمه در انتظار توپ هستند تنظیم کند.

خصوصیان فردی: در PES های قبلی،team formation حرکات بازیکنان را در زمین تعیین می کرد.PES 2010 سیستم جدیدی را معرفی می کند که در آن طبیعت فردی حمله و دفاع بازیکنان به نحوه ی بازی آنها بستگی دارد.هر بازیکن در مورد توانایی های برجسته اش از یک هوش مصنوعی مخصوص به خود بهره می برد که در عملکرد هم تیمی هایش انعکاس پیدا می کند؛به عنوان مثال وقتی بازیکنی که سانترهای خوبی به روی دروازه می فرستد صاحب توپ می شود بازیکنان بیشتری برای دریافت سانتر وارد محوطه ی جریمه می شوند.

استفاده از استراتژی: یک سیستم سنجش قدرت جدید به بازیبازها اجازه می دهد که قبل از شروع بازی استراتژیشان را با استفاده از یک روش سریع اما جامع تعیین کنند.تمامی المان ها(تناوب پاس ها،حرکت،خطی که مدافعین روی آن حرکت می کنند،عمق بازی و جایگاه خط حمله) را می توان بسته به شرایط تیم مقابل اصلاح کرد: به عنوان مثال یوونتوس تورین در ضد حمله خطرناک است و بارسلونا در زمان حمله از عمق به فراوانی استفاده می کند که با استفاده از این سیستم جدید می توان تاکتیک های موثرتری را برای کنترل بهتر تیم مقابل اتخاذ کرد.

پنالتی ها: سیستمی کاملاٌ جدید استفاده شده است که کنترل،جایگیری و دقت بهتری را امکان پذیر می سازد.

---------------
منبع:
Code:
http://forum.p30world.com/showthread.php?t=310550

منبع اصلی:
Code:
http://www.vg247.com/2009/04/08/konami-pes-2010-will-recreate-real-football-as-closely-as-the-current-hardware-will-allow/#more-29466

آخرین ویرایش:

Doom3

کاربر سایت
Aug 24, 2006
569
نام
saeed
سلام دوستان ...
یه سوال:وقتی که توی مستر لیگ به ما خبر داده میشه که Scout Report اومده وقتی ما بازیکنای توی لیستمون رو میبینیم و Scout Report رو هم میبینیم نمیتونیم پیشنهاد برای قرض گرفتن یا خریدن بازیکن بدیم چرا اینجوریه؟!:D :D
2 اینکه بازیکنای بزرگ مثل اینکه هیچ وقت نمیخوان آدم بشنو از تیمشون دل بکنند نه؟(نظیر Messi و Ibrahimovic )
من خودمو کشتم که در رئال مسی و ابراهیموویچ رو بگیرم اما نمیان حتی هنری هم همینطوره یه راه حلی پیشنهاد کنین
والا من مردم از بس که سیریش بودم دیگه در حال دل سرد شدنم نمیتونم به هیچ وجه من الممکن اینا رو بگیرم
من حقوق مامور مذاکره هم بالاست اما باز هم ...
و یه سوال دیگه چطوریه اون قسمت توی Settings>General Settings برای تنظیم Scout (دقت کرده باشید فقط دو حالت میشه انتخاب کرد):D
ببخشید که توی این پست سرتون رو خیلی درد آوردم
با ممنون!!!

بیکاری می خواهی messi و ibrahimovic را بیاری رئال؟!:-"
تا وقتی رونالدو و بنزیما هستند!:biggrin1:
مال من قسمت Scout رو همون اولیه و تا حالا تغییرش ندادم!:-"
راستی آخرین و کامل ترین پچ چیه؟!

Doom3

کاربر سایت
Aug 24, 2006
569
نام
saeed

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
من هر کاری می کنم نمی تونم بازیکن بخرم.خیلی رو اعصابه دیگه سیستم ترنسفرش.
چطوری می تونم قیمت و دستمزد پیشنهادیمو ببرم بالا یا پایین؟
مثل 2009 میشه کرد همچین کاری؟

shayan.1989

کاربر سایت
Sep 18, 2009
67
نام
shayan
من هر کاری می کنم نمی تونم بازیکن بخرم.خیلی رو اعصابه دیگه سیستم ترنسفرش.
چطوری می تونم قیمت و دستمزد پیشنهادیمو ببرم بالا یا پایین؟
مثل 2009 میشه کرد همچین کاری؟

]در ابتدا بايد تيم و بازيكن موافقت بكنه بعد مبلغ تغيير بدي!!!
خريد بازيكن اونقدرام سخت نيست فقط يكم نياز به صبر داره!!!!

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
بچه هایی که دنبال یه پچ خوب و کم حجم و بدون تغییرات اضافی در بازی میگردند بهشون پیشنهاد میکنم این رو دانلود کنند:
این پچ رو یکی از دوستانم به نام آرمین با یوزر Krauser ساخته و توی سایت p30world قرار داده و من هم با اجازش این رو در اینجا قرار میدم تا شما ها هم استفاده ببرید:
ویژگی ها:

1- مهمترین چیزی که یک PES باز به اون نیاز داره اینه که اسم + لوگو + لباس تیم ها صحیح باشند که این مشکل توی تیم های انگلیسی و تعدادی از تیم های اسپانیایی وجود داره شما با نصب این پچ این مشکل رو برطرف خواهید کرد. لوگو های به کار رفته در این پچ هم جنس لوگو های خود بازی هست و هیچ تفاوتی با لوگوهای اورجینال بازی نداره

2- این پچ بر اساس کیت سرور ساخته شده و از ساختار GDB بهره می بره نه img غایل پس شما خواهید تونست به سادگی کیت های جدیدی رو که بعدا به صورت gdb فولدر دانلود می کنید رو به بازیتون اضافه کنید. و مشکلی برای سایر ادیت های شما بوجود نمیاد

3- اصلاح تمامی آیکن های فیک اعم از ایکن های لیگ ها در مستر لیگ و BAL و تقویم بازیها. و اصلاح ریپلای ها و تمامی موارد گرافیکی که در اثر لایسنس نبودن فیک طراحی شدن.

4- دارای فایل آپشن (ادیت فایل) اصلاح شده که بواسطه اون تمامی نام های فیک اعم از اسامی بازیکنان + تیم ها + لیگ ها + کاپ ها + استادیوم ها تصحیح شده اند.

5- حضور بوندس لیگا به جای Other League B با تمامی 18 تیم حاضر ولی با روستر های کم جمعیت (برخی تیم ها مثل بوخوم یا فرایبورگ یا ماینز و ... تنها 11 بازیکن دارند که البته برای استفاده کفایت می کنند.)

6- وارد شدن تعداد کثیری فیس و هیر مخصوص و واقعی به بازی که تمامی فیس ها به استثنای چند مورد از کیفیت عالی برخوردار هستند. اکثر این فیس ها ریلینک شده و محصول کونامی هستند و برخی نیز ساخته فیس ساز های مشهور و بزرگ خارجی

7- تغیییر نام + لوگو و لباس تیم های موهومی PES United و WE United به استقلال و پرسپولیس و تیم های موقت حاضر در Other League A نیز کاملا اصلاح شدند(البته هیچ ویرایشی در مورد نام بازیکنان حاضر در این تیم ها صورت نگرفته)

اما نکات منفی در مورد این پچ:

1- گفته بودم که قصد دارم تیم های مسترلیگ D2 رو هم ویرایش کنم که حقیقتا نرسیدم این کار رو بکنم شما خودنون اگه خواسنید می تونید به سادگی اون ها رو ویرایش کنید

2- تیم Stabeak Fotbol فاقد GDB فولدر هست و تنها تیمی هست که لباسش درست نیست.

3-بوندس لیگای موجود خیلی دست و پا شکسته هست و خیلی از بازیکنان حاضر وجود ندارند

4- اسامی بازیکنان استقلال و پرسپولیس و تیم های موقت حاضر در Other League A همچنان فیک و موهومیه

خوب امیدوارم قبل دانلود مطالب بالا رو بخونید و ببینید که آیا این تغییرات باب میل شما هست یا خیر

دانلود پچ با حجم تقریبی 45 مگ (پنج پارت که هر پارت 9 مگ حجم دارد)

پارت 1

www.multiupload.com/Z8TCAFU9ZS
پارت 2

www.multiupload.com/AFGHWLXRY0
پارت 3

www.multiupload.com/9BHZUIDR16
پارت 4

www.multiupload.com/T13NK1AC1D
پارت 5

www.multiupload.com/N0ZCFH7HPB
ادیت فایل مخصوص پچ :

www.multiupload.com/H0ONQMBNAM
آپشن فایل آنلاکر

http://www.2shared.com/fadmin/9788563/adcee44c/Unlocker_Option.zip.html
نصب پچ هم که خیلی ساده هست شما پس از دانلود هر 5 پارت اونها رو در یک فولدر میریزید و پارت اول رو اجرا می کنید تا پچ نصب بشه (به اصطلاح کیت سرور اکستراکت بشه) فقط توی مسیر نصب بازی دقت کنید که اگه بازی در مسیر دیگه ای هست باید اونجا اکستراکت بشه.

فایل های آپشن آنلاکر و ادیت فایل رو هم توی مسیر My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2010\save بریزید.
بازیتون رو هم باید از داخل بازی آپدیت کنید.

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
بیکاری می خواهی messi و ibrahimovic را بیاری رئال؟!:-"
تا وقتی رونالدو و بنزیما هستند!:biggrin1:
مال من قسمت Scout رو همون اولیه و تا حالا تغییرش ندادم!:-"
راستی آخرین و کامل ترین پچ چیه؟!
بیکار نیستم میدونی مسی و ابراهیموچو دوست دارم (البته علاوه بر رونالدو،بنزما،کاکا و ... که براشون جون هم میدم اینا رو هم دوست دارم شایدم اولین کسیم که اینارو هم با اونا(!)دوست دارم:biggrin1:)
درباره ی اضهار نظرتونم ممنونم رفیق:D
درباره ی پچ هم باید به Patch for PES 10 مراجعَه کنید!:D

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
سلام ...
دوستان یه سوال : چجوری میشه که سیو های فیلم های گل های (!) زده شده رو پاک کرد؟
برادرا هر کی گل با رونالدو از فاصله ی دور توی ضربه آزاد زده بذاره ما ببینیم مردیم!:D

armita2010

کاربر سایت
Mar 11, 2010
2
چند سوال درباره مستر ليگ

1.چطوري ميشه ناراحتي بازيكنان رو كم كرد؟
2.چه عواملي باعث اين ميشه كه بازيكن ناراحت بشه؟(همه دلايلو بگيد)
3.من تازه از تيم منچستر يونايتد بازيكني به نام nani رو خريدم ولي ناراحته،مربي ميگه بازيكنان باهاش خوب نيستن،چيكاركنم تا بازيكنان روابطشون با اين بازيكن بهبود بيابه؟
4.چطوري ميشه در مستر ليگ پول به دست آورد(همه راه هاشو بگيد)
باتشكر

armita2010

کاربر سایت
Mar 11, 2010
2
آموزش كار با برنامه هاي زير

دو سوال داشتم
1.آموزش كار با ترينر Master League Sponzor كه مخصوص افزايش پول در مستر ليگ هست
2.آموزش كار با برنامه Money_ML_2010 كه اينم مال افزايش پول در مستر ليگ است

Doom3

کاربر سایت
Aug 24, 2006
569
نام
saeed
دو سوال داشتم
1.آموزش كار با ترينر Master League Sponzor كه مخصوص افزايش پول در مستر ليگ هست
2.آموزش كار با برنامه Money_ML_2010 كه اينم مال افزايش پول در مستر ليگ است

کلا از ترینر بدم میاد فقط بعضی بازی ها اونم در مورد بازی های خاص!:biggrin1:
اخه فوتبال که دیگه ترینر نمی خواهد!:-"
بازی هات را ببر یا بازیکن بفروش یا رو تیم جوانان سرمایه گذاری کن پول پارو کن!!!;)

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
1.چطوري ميشه ناراحتي بازيكنان رو كم كرد؟
2.چه عواملي باعث اين ميشه كه بازيكن ناراحت بشه؟(همه دلايلو بگيد)
3.من تازه از تيم منچستر يونايتد بازيكني به نام nani رو خريدم ولي ناراحته،مربي ميگه بازيكنان باهاش خوب نيستن،چيكاركنم تا بازيكنان روابطشون با اين بازيكن بهبود بيابه؟
4.چطوري ميشه در مستر ليگ پول به دست آورد(همه راه هاشو بگيد)
باتشكر
بسم رب الشهداءوالصدیقین
سلام...
والا دوست عزیز باید بگم که در مورد سوالات شماره ی 1-2و3 تون میشه تو دو کلمه جوابو خلاصه کرد:بازیشون بده
البته توضیحات بیشتری هم میشه داد مثل:
سوال 1:عمده ترین مشکلی که همه ی عزیزان دارن همینه که چرا بازیکنا اینقدر ناراضیند برای اینکه بازیکنانتون همیشه بخوان راضی باشن اکثرا باید بیشتر بازیشون داد و این که باید حقوق بازیکنان رو بالا برد.
سوال 2:از عواملی که باعث میشه تا بازیکنان ناراحت باشند گفتم یکی بازی ندادنشونه،دو،یا خیلی بازی دادنشونه(یعنی خسته بشن و بهشون استراحت ندی)!سه،تازه به یه تیمی وارد بشن و با بازیکنا رابطه ی خوبی نداشته باشه (که احتمال زیاد اون مشکلشون حل میشه زود)،چهار،Release کردن بازیکنانتون(که باعث ناراحتیه کل بازیکنای تیم میشه ولی اگه بتونید کنترلشون کنید زود خوب میشن!)پنچ،وارد لیست های Transfer و Scout کردن بازیکنا(باید تو شرایطی مناسب این کارو بکنید امیدوارم بفهمیم چی میگیم!) و فعلا دیگه یادم نمیاد تا بعد بهتون بگم...
سوال 3:برای بهبود دادن رابطه ی Nani با بازیکنای دیگه بیشتر بازیش بده چون تازه خریدیش و احتمال میدم کم بازیش میدی
سوال 4:برای اینکه تو مستر لیگ پول در بیارید چند تا راه توپ هست 1-قهرمان لیگ بشید 2-قهرمان Champions League بشید 3-کلا قهرمان تو هر زمینه ای بشید!!!4-خرید و فروش بازیکنان 5-همکاری با اسپانسرا و پول گرفتن از اونا طبق قرار داد و خیلی های دیگه که دوستان بهش اشاره کردن:D
راستی دوستان یه سوال:
چطوری میشه اون چیزهایی رو که Save کردیم رو پاک کنیم(از توی بازی نمیشه؟):D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر