Resident Evil 4

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
قبول دارم ولی باید پول کافی هم داشته باشی که از اون ور کلی گلوله بخری
گلوله فروشی نیست ! اگه منظورت rpg ـه که خوب واقعا مسخره س. پولی که با زحمت بدست میاری رو بدی پای یه وسیله که کل ِ لذت boss fight ها رو میگیره . . . خوب مگه آدم ـــــــــــ ـه ؟ :biggrin1:

اخه ماشالله با یکی دو تا گلوگه که نمیمیرن!
اگه قرار بود با یه گلوله پتشون (petteshun ) ! بپاشه رو دیوار که دیگه اسمشون boss نمیشد ! میشد زامبی پتو ( pettu ) ! :)

• Like
Reactions: che-jaleb

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
گلوله فروشی نیست ! اگه منظورت rpg ـه که خوب واقعا مسخره س. پولی که با زحمت بدست میاری رو بدی پای یه وسیله که کل ِ لذت boss fight ها رو میگیره . . . خوب مگه آدم ـــــــــــ ـه ؟ :biggrin1:

منظور اینه که کم پیدا میشه:biggrin1:
منم میگم ارزش بازی رو میاره پایین ولی واسه راهنمایی کسی که میخواد باس بکشه راهنمایی خوبیه:-"

• Like

FanboyMGS

کاربر سایت
Oct 6, 2007
60
قبول دارم ولی باید پول کافی هم داشته باشی که از اون ور کلی گلوله بخری
اخه ماشالله با یکی دو تا گلوگه که نمیمیرن!
گلوله فروشی که نداریم با مگنوم خوب پدرش را در میاره شاتگن هم زیاد قوی نیست ولی متاسفانه قبل از این که به برجک برسم نصفی تیرم خلاصه.
خوب ار پی جی که پولشو دارم ولی به قول پورنا کشتنشون لذت بخش نیست مثل همین تیغی ها من با ار پی جی کشتمش اصلا حال نداد ولی با rifle خیلی حال میده فرار کردن حالش بیشتر تا کشتنش با rpg حالا اول سعی میکنم با اصلحه دخلشو بیارم ولی اگه نشد با rpg.
ضمنا من از بازی کردن با چیت کد اصلا خوشم نمیاد یه نرم افزاری غیر از code brokker معرفی کنید فقط برای حذف سیو و خالی کردن مموری.

• Like

zafina

کاربر سایت
Sep 17, 2007
153
نام
مرلین منسو
کسی میدونه تو اون قسمت اضافی بازی با ایدا که اسمش (ada assigment) هست اخرین کسی میکشی کیه (غول اخر)؟ من تا اونجاش که اون کلاه کج قرمزه که هی ملق میزنه رفتم چند دفه باختم زدم بیرون نکنه همونه غول اخر ؟
بعد رد که میکنی تو movie browser چیزی ظاهر میشه ؟ اون چند تا شخصیتی که تو اون قسمت اضافه لیون ظاهر میشن کیان ؟

• Like

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
کسی میدونه تو اون قسمت اضافی بازی با ایدا که اسمش (ada assigment) هست اخرین کسی میکشی کیه (غول اخر)؟ من تا اونجاش که اون کلاه کج قرمزه که هی ملق میزنه رفتم چند دفه باختم زدم بیرون نکنه همونه غول اخر ؟
بعد رد که میکنی تو movie browser چیزی ظاهر میشه ؟ اون چند تا شخصیتی که تو اون قسمت اضافه لیون ظاهر میشن کیان ؟
بله, Jack Krauser
اون کلاه کج قرمزه
غول آخره این mini-game است, بعد از اینکه اونو کشتی:
یه آسانسور میاد پائین, ada سوارش میشه و اون بالا یه کلیدو میزنه تا هلکوپتر بیاد و در صحنه بعد ada سوار هلیکوپتر باAlbert Wesker (رئیسش) صحبت میکنه, Wesker از دیدن نمونه ها خوشحال میشه و میگه Krauser مرد و دختره تائید میکنه و بعد رئیس میگه ما یک مرحله به ؟؟؟ نزدیک شدیم و ... و بعد هاها میخنده, بازی تموم میشه و مینویسه Ada Assignment و بعد مینویسه با تشکر از شینجی میکامی, شرکت آب منطقه ای توکیو, احمدی نژاد و... که ما را در ساختن این بازی یاری رساندند.:cheesygri

اینم ده دقیقه ای آخر:

پ.ن: Jack , Ada هردو برای Wesker کار میکنند و قصد دارند نمونه جمع کنند اما زیاد ناراحت نشین, Ada wong دختر خوبیه, در یه mini-game دیگه (Separate Ways) معلوم میشه که ada نمونه های اصلیو به Wesker نداده و در اصل برای گروهی کار میکنه که می خان جلوی کارهای Wesker رو بگیرن.

• Like

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
خب من خوره این بازی هستم 2 بار معمولی تا اخرش رفتم 1 بار حرفه ای 2 بار هم اسان نفنگ شیکاگو تایپ رایتر خیلی حال میده 1 تفنگ دیگه هست لیزر میزنه کسی هنوز اون تفنگ رو دیده خیلی حال میده

• Like

zafina

کاربر سایت
Sep 17, 2007
153
نام
مرلین منسو
بله, Jack Krauser غول آخره این mini-game است, بعد از اینکه اونو کشتی:
یه آسانسور میاد پائین, ada سوارش میشه و اون بالا یه کلیدو میزنه تا هلکوپتر بیاد و در صحنه بعد ada سوار هلیکوپتر باAlbert Wesker (رئیسش) صحبت میکنه, Wesker از دیدن نمونه ها خوشحال میشه و میگه Krauser مرد و دختره تائید میکنه و بعد رئیس میگه ما یک مرحله به ؟؟؟ نزدیک شدیم و ... و بعد هاها میخنده, بازی تموم میشه و مینویسه Ada Assignment و بعد مینویسه با تشکر از شینجی میکامی, شرکت آب منطقه ای توکیو, احمدی نژاد و... که ما را در ساختن این بازی یاری رساندند.:cheesygri

اینم ده دقیقه ای آخر:

پ.ن: Jack , Ada هردو برای Wesker کار میکنند و قصد دارند نمونه جمع کنند اما زیاد ناراحت نشین, Ada wong دختر خوبیه, در یه mini-game دیگه (Separate Ways) معلوم میشه که ada نمونه های اصلیو به Wesker نداده و در اصل برای گروهی کار میکنه که می خان جلوی کارهای Wesker رو بگیرن.​

این دموی اخر assigment ada تو movie browser سیو میشه ؟اگه سیو میشه فقط همین سیو میشه یا بازم دمو سیو میشه ؟
تو اون مینی گیمه که با لیون هست چند تا شخصیت قفلن اینا اسماشون چیه و کی هستن ؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
پس این همه آدم چطوری گذروندن اونم روی آخرین درجه سختی ;) اصلا اصول سری بازی های RE به همینه که در تیر اندازی و اینا دقت کامل به خرج بدی تا مهمات رو ذخیره کنی.

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
اصلا اصول سری بازی های RE به همینه که در تیر اندازی و اینا دقت کامل به خرج بدی تا مهمات رو ذخیره کنی.

آره...منم اون اولا همیشه فشنگ کم میوردم و با چاقو به نبرد ادامه میدادم...اما....

• Like

vahid0801

کاربر سایت
Apr 10, 2009
23
سلام.
من این بازی رو یه بار نورمال و یه بار pro تموم کردم و تو حالت extra تمام قسمتاشو تموم کردم.اون کوماندوییشو با همه پنج ستاره گرفتمو دوتا بازی ada رو هم تموم کردم.

بعد سر جمع 4تا اسلحه گفت ازاد کرده.برقیو کلاش و ارپیجی و یه اسلحه دیگه.

اما ما که تو بازی میریم هیچی ازاد نکرده.حتی یه اسلحه.فقط دوتا لباس ازاد کرده.

دوتا نکته.
.من حالت 5 کوماندوییشو با ترینر رفتم و تو حالت pro بازی از لباش نوع 2 استفاده کردم.

کسی میدونه مشکل چیه؟

راستی سیو بازی کجا میره؟اگه سیوشم با تمام اسلحه ها دارید ممنون میشم قرار بددید

• Like

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
راستی سیو بازی کجا میره؟اگه سیوشم با تمام اسلحه ها دارید ممنون میشم قرار بددید
رو چه کنسولی بازی میکنی؟
اگه PC داری جاش نبود که اینجا پست بدی. تو همون جایی که بازی رو ریختی یه فایل Save وجود داره که تمام سیو بازی تو اون قایل ذخیره میشه

sajjad100

کاربر سایت
May 13, 2011
2
دوستان سلام .. تورو خدا كمك كنيد اين رزيدنت اويل 4 وقتي بازي ميكني و تموم ميكني يه مرحله اي رو (به طور كامل) ميگه يه سري اسلحه(مثلا آرپي جي بدون محدوديت گلوله) برات ميده من 100 بار تموم كردم نميده كمك رو ps2

• Like

mosleh

کاربر سایت
Jul 25, 2011
4
سلام دوست عزیز من آرزو دارم بازی اویل 4 را دوبله کنم نرم افزار AF***plorer هم دارم نرم افزار sfd2mpg بازم دارم ولی وقتی فایل sfd رو میخوام تبدیل کنم به mpg تبدیل نمیشه به فرمت wav تبدیل میشه

• Like

mosleh

کاربر سایت
Jul 25, 2011
4
دوستان یکی بگه من دارم فایل sfd رزیدنت اویل 4 پلی 2 را ویرایش میکنم با نرم افزار AF***plorer 3.7 ولی فایل که جابه جا میکنم توی پلی 2 فیلمش جواب نمیده صفحه سیاه نشون میده چطور فایل sfd رو تبدیل کنم که جواب بده خواهش میکنم کمک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر