Resident Evil 4

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
یادش بخیر من رو همه درجه ها بارها تمومش کردم ولی Pro سخت بود واقعا مخصوصا سر اون مجسمه بزرگ سالازار که یهو میومد دنبالت بعت باید تند تند ضربدر میزدی تا فرار کنی خیلی نفس گیر هست اونجاش رو پرو.

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
واقعا اویل ۴ یکی از ماندگارترین و بهترین بازی ها کل تاریخ صنعت گیمه

با اینکه سال ها از عرصه اش میگذره هنوز کلی طرفدار داره
و به خواست طرفدارا بازیش رو کنسول جدید هم میاد

یه شاهکار تمام عیار :Lovestruck:

_65rrsZxUow-qONiBlIZPgRUsRmnGqRMsoLuqeprGkEHkOP2T34FdtbEZvE0DNmS1PNF-qGNfx6vCwgZN6yFaG5NSN6D7-nDRVeoQT9h0NwXJp7keMEM

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان من خیلی سال پیش چند باری که بازی رو از مغازه‌ها خریدم، زیرنویس فارسی هم برای پلی ۲ داشت.

ولی الان که تو نت دنبال همین نسخه زیرنویسشم، هر چی گشتم پیدا نمیشه. اگه از دوستان کسی لینکی از نسخه زیرنویس برای پلی ۲ داره، خواهشا لطف قرار بده. ممنون.

• Like
Reactions: Sega_genesis

amir.h23

کاربر سایت
Jul 12, 2020
51
دوستان من خیلی سال پیش چند باری که بازی رو از مغازه‌ها خریدم، زیرنویس فارسی هم برای پلی ۲ داشت.

ولی الان که تو نت دنبال همین نسخه زیرنویسشم، هر چی گشتم پیدا نمیشه. اگه از دوستان کسی لینکی از نسخه زیرنویس برای پلی ۲ داره، خواهشا لطف قرار بده. ممنون.
نسخه دوبله فارسی شده هم موجوده فکر کنم توپخونه رو بگردی پیدا کنی

• Like
Reactions: Sega_genesis

Mohamadmoeinhhh@gm

کاربر سایت
Aug 7, 2022
29
نسخه دوبله فارسی شده هم موجوده فکر کنم توپخونه رو بگردی پیدا کنی

یه کانال تو تلگرام هست گذاشته برای دانلود
ایدیش اینه
OldPersianGames

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر